Şimdi Ara

Crusader - Toplanma Noktası (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
4
Favori
35.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ledox

Benim builde yakın demişsin ama benim buildde phalanx yok bombartment yok commander pasifini napacaksın. Block şansınada ihtiyacın yok blessed hammer yazdım buildlerin hiç alakası yok. Ayrıca oyunda bir kaç mob hariç hepsinin resistleri aynı. Kırmızı örümcekler var büyük olanlar adı burning bişey tam hatırlamıyorum onlar %50 daha az damage yiyor birde corrupted angellar var onlar shield açtıklarında %66 damage reduction alıyorlar herşeye shieldıda ilk yediği damageden sonra açıyor.

o değişmiş hali pardon :d akşam geçince bir revize edeyim.
  • @Ledox kendi fikrim olarak düşündüm onu :) genelde fazla popüler olunca nerf geliyor. nette çoğu kişide shotgun build görüyorum artık
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    Nerf niye geldicek? Zar zor item yaptım aman sakin öyle bişi olmasın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

@Ledox kendi fikrim olarak düşündüm onu :) genelde fazla popüler olunca nerf geliyor. nette çoğu kişide shotgun build görüyorum artık

Shotgun build iyi vuruyor görünse de dezavantajı çok fazla; mobilite sıkıntısı, kalabalık olmayan hedeflerde büyük sıkıntı ve wrath şarj etme sıkıntısı öne çıkanlar.
    Holy amulet ve iyi bir shield bulursam bir ara deneyebilirim ama fire fist of heavens ile gayet memnunum şu an için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 30 Mayıs 2014; 20:15:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

@Ledox kendi fikrim olarak düşündüm onu :) genelde fazla popüler olunca nerf geliyor. nette çoğu kişide shotgun build görüyorum artık

Shotgun build iyi vuruyor görünse de dezavantajı çok fazla; mobilite sıkıntısı, kalabalık olmayan hedeflerde büyük sıkıntı ve wrath şarj etme sıkıntısı öne çıkanlar.
    Holy amulet ve iyi bir shield bulursam bir ara deneyebilirim ama fire fist of heavens ile gayet memnunum şu an için.

• Siz siz olun accyi başka birine bırakıp istediğin gibi oyna demeyin güzelim kafalıktaki enchantı gitmiş soketi cevirmiş crite arkadaş ben bişi demiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmet86

Siz siz olun accyi başka birine bırakıp istediğin gibi oyna demeyin güzelim kafalıktaki enchantı gitmiş soketi cevirmiş crite arkadaş ben bişi demiyorum

kafalıkta cc yoksa o item çöp zaten kanımca !
  • erbayaksoy kullanıcısına yanıt
    %6Crit siz de ilerleyebiliyorum yeni setup fena değil fire crus daha seri farm yapılıyor. wrath sıkıntısı yok.

• İki buildde gayet iyi ve mobil. Wrath sıkıntısıda yaşanmıyor düzgün itemleriniz varsa. Bölük pörçük buildin bis itemleri olmadan denerseniz eksik olabilir.
  • Oyun çıktığından beri barbar oynuyordum son patchdan sonra sıkmaya başladı crusader'e geçtim cooldown-fire build yaptım Akkhan setini tamamlayana kadar idarelik.Tavsiyeniz varsa alabilirim yeniyim crusaderde.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/denn1s33-2492/hero/43494004

FATE OF THE FELL bu itemin düşme şansı nedir zormu bulmak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 1 Haziran 2014; 13:49:59 >
  • Zor Crusader la 21k ya yakın elit kill im var oyunda gördüğüm chestleri falan hep açarım. Ama 2 defa düşürebildim ben. Ayrıca o builde niye CDR kastın
  • quote:

Zor Crusader la 21k ya yakın elit kill im var oyunda gördüğüm chestleri falan hep açarım. Ama 2 defa düşürebildim ben. Ayrıca o builde niye CDR kastın

Aslında CDR bu build için değildi de rollerken amuleti filan direk CDR gelince,birdaha kolay vermez diye böyle bıraktım arada inatlığı tutuyor çünkü,ama akarat champ'ı daha çok kullanmış oluyorum böyle olmamış diyorsanız değiştirebilirim deneme yanılma ile oynuyorum şuan.

Twichde şu elemanı izledim sürekli akarat champ açık geziyor wrath sorunuda yok Heaven's Fury kullandığı halde onun için CDR de bıraktım itemleri ilerisi için.
    http://us.battle.net/d3/en/profile/Asher-1135/hero/43484178

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 1 Haziran 2014; 16:32:11 >

• Dostum o itemlerle senin itemlerin aynımı ilerisini düşünüyorsan itemlerin değişecek zaten. Kaldır CDR li itemlerini falan kasma Fire Damage git Blessed Hammer - Burning Wrath takıl.
  • quote:

Dostum o itemlerle senin itemlerin aynımı ilerisini düşünüyorsan itemlerin değişecek zaten. Kaldır CDR li itemlerini falan kasma Fire Damage git Blessed Hammer - Burning Wrath takıl.

Tamamdır ayarlayım fire göre sağol yarım için.
  • beyler biraz item dilenmis gibi olucamda isinize yaramayan 1 hand silah verebilirmisiniz 70 lv im
    suan elimde 2 hand var ama cok damage yiyorum yaratiklardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NowOrN3wer -- 1 Haziran 2014; 23:12:08 >
  • şuan sweep attack lı build deniyorum. sweep attack ile her yaratıga vurunca 4 wrath geri veren leg flail ile özellikle kalabalık düşmanlara karşı rahatça wrath sorunu olmadan farm yapılabiliyor.

edit : konudan ayrı Blade of prophecy kılıcı kullanışlımıdır. bu silahla yapılan bi build var nerelere kadar taşır bizi bu buid ? kullananlar varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobrakai -- 2 Haziran 2014; 17:45:44 >
  • %14Cd reduce ihtiyacım kaldı, resmen akıyor char

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmet86

%14Cd reduce ihtiyacım kaldı, resmen akıyor char

Gear'ına şöyle bir baktım, nette oyun içne yansıyacak %14'ü yaratacak cdr nereden yakalayacaksın bilemiyorum. Neresi kalmış ki? Amulet ve grandeur. Onlardan 8'er alsan bile nette %14 gelmeyecek.
    Ama pet build ile WD T4'te çok daha basit ve rahat oynama ile crusader'dan daha seri akıyorsa, ben şu an için crusader oynamayı askıya aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 4 Haziran 2014; 1:44:32 >
  • Kiss-of-Death K kullanıcısına yanıt
    Eldiven %7,silah %10. Bence shotgun en iyisi 25m×3 vuruyorsun. Ben t6yı bu denli hızlı yapıcağımı tahmin etmiyordum. Umarım bu builde nerf gelmez zira yeni bişi kasamam akkhan seti bile 2ayda anca topladım oda çöp gear.

• Arkadaşlar selam,
    EQ barbarımı üzerinde sadece eq setini bırakıp diğer itemları alıp crusader e geçtim.
    2-3gündür sadece crusader ile oynuyorum barbar a geri dönmeyide düşünmüyorum

Crusader oynayanlar ekleyebilir arkadaş listemde crusader yok Kiss in haricinde, oda hc oynuyor buluşamıyoruz :)
    Profil imzamda.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.