Şimdi Ara

Crusader Kings III (2020) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
15
Favori
26.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunda total war daki gibi savaş mekaniği var mı yoksa hoi gibi harita üzerinden mi oynanıyor sadece?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucky s L kullanıcısına yanıt
    Sadece harita üzerinde. Eğer CK3 ve TW karışımı istiyorsan Knights of Honor II: Sovereign oyununa göz gezdirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber var mı hocam Knights of Honordan? Hala arada girip oynarım şahane oyundu ilki.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Var geliştirmesi devam ediyor. Bu da geliştirici günlüklerihttps://community.knightsofhonor.com/index/dev-diaries/
    Bende ilk oyunu severek oynuyordum tabi çok eski artık çabuk sıkıyor. 2. Oyunu bekliyorum. Uygun fiyatlı ve Türkçe dili ile gelse harika olur

• Teşekkürler link için. Bu yıl içinde kesin çıkar umarım. CK 3'e dönersek izlediğim videolardan görüyorum ki CK 2'nin görsel olarak göze daha hoş gelen hali olmanın ötesine geçememiş. CK 2 dlcler ile öyle bir noktaya geldi ki bir beş yıl daha götürürdü desem abartmış olmam. Halihazırda mükemmele yakın bir oyun zaten. Gönül isterdi Victoria 3 çıksın ama o oyun tahminimce hiç çıkmayacak. Alıcısı çok az Victoria'nın.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Ck2 konusunda haklısın ama ben yeni oyunu her zaman merakla beklerim çünkü oyun dünyası hızlı gelişiyor çok daha tecrübe ile daha sağlam bir oyun çıkartma ihtimalleri daha fazla. Victoria 3 bence bu sene duyurulabilir olmadı bidahaki sene kesin duyurulur. Talep yok diyorsun ama herkes victoria 3 istiyor. Aıcı olup olmadığını oradan görülür. Vic2 eski bir oyun yeni oyuncu kazanması zor. Eski oyuna takılmamak lazım

• Son zamanlarda çıkan DLC açıklamaları Türkçe, acaba mı diyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Son zamanlarda çıkan DLC açıklamaları Türkçe, acaba mı diyorum?
    50€ oyunu 10€ yapmışlar bir de Türkçe ekleseler satışları en az 2ye katlar bence ama adamlar TL değerinin az olmasından ve satışlarım az olmasından korkuyor büyük ihtimal. Ruslar da 12€ verecekler ama rusça var büyük ihtimal oturmuş bir kitle en büyük garanti dillerin eklenmesinde. Türkiye de satılıp satılmayacağının garantisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: İhsanblack02

50€ oyunu 10€ yapmışlar bir de Türkçe ekleseler satışları en az 2ye katlar bence ama adamlar TL değerinin az olmasından ve satışlarım az olmasından korkuyor büyük ihtimal. Ruslar da 12€ verecekler ama rusça var büyük ihtimal oturmuş bir kitle en büyük garanti dillerin eklenmesinde. Türkiye de satılıp satılmayacağının garantisi yok.

Alıntıları Göster
    Ben inancımı yitirdim çünkü oyuncuların yeterince orijinal ürün aldığını düşünmüyorum. Bu çeviri işleri çok pahalı demek ki.

• Ben yitirmedim ama insanlar isteklerini dile getirmeli yani en basitinden steamden ya da sosyal medyadan. İmza kampanyası bile 1.500 imza alamamış mesela bu sayı oynayan sayısının çok altındadır yani biz böyle istiyoruz. Adamda getirmez haklıdır

• Kendi kartım olduğundan beridiri orijinal oyun alırım şu oyun türkçe olsaydı fiyatı ne olursa olsun alacaktım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İhsanblack02

Ben yitirmedim ama insanlar isteklerini dile getirmeli yani en basitinden steamden ya da sosyal medyadan. İmza kampanyası bile 1.500 imza alamamış mesela bu sayı oynayan sayısının çok altındadır yani biz böyle istiyoruz. Adamda getirmez haklıdır
    İmza kampanyası bile şöyle 10 bin olmuyorken ben ciddiye alacaklarını düşünmüyorum.
  • ön sipariş verdim royal editionu. ilk defa oynayacağım crusader serisini daha önce sırf menüsü ve font tipi yüzünden oynamamıştım.
    tecrübeli arkadaşlarla steam üzerinden konuşabiliriz oyunla ilgili
    https://steamcommunity.com/id/muyutech/
  • Dayanamadım aldım. Hadi hayırlısı.
  • Crusader Kings III İnceleme Puanları

Metascore 91

VG247 100
    TheGamer 100
    GameSpew 100
    IGN 100
    Game Debate 95
    PC Gamer 94
    IGN Italia 91
    GameSkinny 90
    Multiplayer.it 90
    Eurogamer Italy 90
    SpazioGames 90
    CGMagazine 90
    Trusted Reviews 90
    TheSixthAxis 90
    XGN 90
    Game Revolution 90
    PCGamesN 90
    God is a Geek 90
    GameWatcher 90
    Shacknews 90
    Wccftech 90
    Attack of the Fanboy 90
    The Games Machine 88
    GameStar 83
    IGN Spain 80
    GameSpot 80
    Gamer.no 80
    Screen Rant 80
  • Bayağı iyi :)

• Konu sahibi olarak oyunu almadım arkadaşlar kusura bakmayın ben biraz daha bekleyeceğim
  • alsa mı almasa mı bilmiyorum bu tür oyunları hiç oynamadım gerçi strateji oyunlarınıda severimde bilemedim
  • Ön siparişle royal edition aldım fakat aralık ayından önce oynayacak pek vaktim yok, iyi mi yaptık kötü mü yaptık önümüzdeki süreçte göreceğiz bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremond -- 1 Eylül 2020; 15:24:17 >
  • Ön yükleme için ufak bir dosya indirdi Gamepass ama ön yükleme yokmuş galiba, oyun çıkınca indirecekmiş tüm dosyaları.

Türkiye saatiyle kaçta açılacak oyun bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.