Şimdi Ara

Crusader Kings III (2020) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
15
Favori
26.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arkadaşın yayıncı olarak girişimleri olacak Türkçe dil desteği konusunda.

• Desene ck 2 için aldığımız onca dlc çöpe gidecek oyunu da her şeyiyle beraber 1 yıl önce almıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbabayaro_57

Desene ck 2 için aldığımız onca dlc çöpe gidecek oyunu da her şeyiyle beraber 1 yıl önce almıştım.
    Oyun duruyor neden çöpe gitsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Bu arkadaşın yayıncı olarak girişimleri olacak Türkçe dil desteği konusunda.

Bu kanalı biliyorum, ne yapacağını bilmiyorum ama forumdan da destek atarız. Böyle bi oyunu Türkçe çıkartabilmek çok önemli.

• mcbabayaro_57 kullanıcısına yanıt
    Ohooo bu oyunun Ck2'nin şu anki versiyonuna gelebilmesi için en az iki sene gerek. Daha oynanır yani Ck2.
  • O anlık üzüntüyle öyle yazdım eu4 de 1500 saatim var artık yeni bir heyecan arayayım dedim ck2 ye başladım... yenisi çıkıyor :(
  • CK 2 indirip öğrenmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

CK 2 indirip öğrenmeli
    Bekle biraz 3 gelsin.
  • Crusader Kings III 77 liradan ön siparişe açıldı.
    https://store.steampowered.com/app/1158310/Crusader_Kings_III/
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Crusader Kings III 77 liradan ön siparişe açıldı.
    https://store.steampowered.com/app/1158310/Crusader_Kings_III/
    Teşekkürler bilgi için. Açıkçası biraz bekleme taraftarıyım Rome ile insanların ağzı yandı.

• R-10 kullanıcısına yanıt
    77 TL müthiş bir fiyat.

Alacağın olsun Taleworlds sözde Türk şirketisin elin İsveçlileri kadar yoksunuz adamlar 50 dolarlık FULL oyunu 77 TL'ye çıkarıyorlar siz erken erişim oyunu bize 150 TL'den satıyorsunuz. Anlayış falan göstermeyeceğim artık. İsveçliler bile anlıyor bizim halimizi. Senin çok çok daha iyi anlaman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

77 TL müthiş bir fiyat.

Alacağın olsun Taleworlds sözde Türk şirketisin elin İsveçlileri kadar yoksunuz adamlar 50 dolarlık FULL oyunu 77 TL'ye çıkarıyorlar siz erken erişim oyunu bize 150 TL'den satıyorsunuz. Anlayış falan göstermeyeceğim artık. İsveçliler bile anlıyor bizim halimizi. Senin çok çok daha iyi anlaman lazım.
    Mount Blade her ne kadar erken erişimde olsa bile çıktığı zaman tam bir oyun olacak ama CK3 öyle değil maalesef yani bir sürü ek paket geleceği için aslında pek ucuz olmayacak Ayrıca Türkçe çıkmaması da bence büyük eksik.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle olsa bile yine de gücendim ben Taleworlds'a. Gayet de aynı fiyattan satabilirlerdi. Ben bu sefer Taleworlds'un da ek paket çıkaracağına inanıyorum. Ayrıca ilk oyunun üzerine de çok dehşet mekanikler eklememişler bence. İlk oyunun daha detaylı versiyonu olmuş. Tabi belki oyun tam çıktığında fikrim değişir ama ön görüşüm M&B2'nin 90 TL'den fazla etmeyeceğini düşünüyorum. Onu da ülkedeki durumdan dolayı diyorum. Neyse konu çok uzadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hocam öyle olsa bile yine de gücendim ben Taleworlds'a. Gayet de aynı fiyattan satabilirlerdi. Ben bu sefer Taleworlds'un da ek paket çıkaracağına inanıyorum. Ayrıca ilk oyunun üzerine de çok dehşet mekanikler eklememişler bence. İlk oyunun daha detaylı versiyonu olmuş. Tabi belki oyun tam çıktığında fikrim değişir ama ön görüşüm M&B2'nin 90 TL'den fazla etmeyeceğini düşünüyorum. Onu da ülkedeki durumdan dolayı diyorum. Neyse konu çok uzadı.
    Benim çok basit bir hesabım var, oyunun fiyatını oynadığım saate böldüğüm zaman bir lira ya da daha azsa o oyun benim için o fiyatı hakediyordur. Ya da çok harika ama kısa bir oyun olup ağzımda tat bırakması lazım. Mount Blade ya da Paradox oyunları bu tarz olduğu için bir şey diyemiyorum. Paradox oyunları keşke Türkçe olsa, ülkemizde çok ciddi alıcısı var ama adamlar bizi görmüyor.

• Ana oyunda çok içerik olursa 77 lira çok iyi fiyat. Hearts of Iron IV'ün ilk versiyonu çok yavandı. DLC ve patchlerle düzeldi. DLC'lere verdiğim paraya da acımıyorum gerçi. HoI'de 900 saatim var. Parasını kaç kez çıkardı sayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

Ana oyunda çok içerik olursa 77 lira çok iyi fiyat. Hearts of Iron IV'ün ilk versiyonu çok yavandı. DLC ve patchlerle düzeldi. DLC'lere verdiğim paraya da acımıyorum gerçi. HoI'de 900 saatim var. Parasını kaç kez çıkardı sayamadım
    Rome sanırım hala toparlanmadı, ya çok iyi bir şey çıkaracaklar ya da hayal kırıklığı olacak ama dlc ile düzelecek.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Rome'un çıkışının üzerinden bir sene geçmesine rağmen hala büyük çaplı bir eklenti gelmedi. Sadece yeni görevler ve ünite modellemeleri ekleyen iki tane içerik paketi var. Paradox umudu kesti sanırım. Diğer oyunlarının aksine Crusader Kings 3 bu sefer dolu gözüktü bana. En azından RPG ögeleri büyük bir DLC gelene kadar tekrar oynanabilirliği arttıracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth plagueis the wise

Rome'un çıkışının üzerinden bir sene geçmesine rağmen hala büyük çaplı bir eklenti gelmedi. Sadece yeni görevler ve ünite modellemeleri ekleyen iki tane içerik paketi var. Paradox umudu kesti sanırım. Diğer oyunlarının aksine Crusader Kings 3 bu sefer dolu gözüktü bana. En azından RPG ögeleri büyük bir DLC gelene kadar tekrar oynanabilirliği arttıracak.
    Onu öyle bırakacaklarını sanmıyorum, CK 3 çıktığı zaman diğer oyunlara odaklanacaklardır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.