Şimdi Ara

Crucial P2 1TB (2400MB/s 1800MB/s) 891TL - Amazon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 7 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Çakaçuka (1 mesaj) glaitaht (1 mesaj) ZAWestern (1 mesaj) daquied (1 mesaj) neczer (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • ben mba17 hafıza yükseltmek için almıştım. düşük güç tüketmesiyle meşhur, laptop için düşünülebilir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B089DNM8LR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Laptopuma uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim eski de biraz bilgisayarım 10 senelik ama i7 2. Nesil işlemci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de var memnunum gümrükten sonra 17 lira iade gelmişti :) banka kampanyası varsa güzel olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu ürün masaüstü pc için de uyumlu mu acaba

• neczer kullanıcısına yanıt

Anakartinizda m2 slotu varsa uyumludur.

edit:Her m2 slotu nvme desteklemeyebilir m2 slotu oldugunu onayladiktan sonra kartinizin nvme destekleyip desteklemedine bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Advancensar -- 22 Haziran 2021; 19:18:56 >
  • bu ürünle ilgili yavaşlama-kronik problemler olduğunu okuyup yinede almııştım 1 sene önce, problem çıkartmadan çalışıyor. sadece karışık bir klasörü açarken biraz bekletiyor.hız testinde %3-%5 arası daha düşük sonuç veriyor sanırım normal..

• 118$'a (1040TL) amazon.com'dan Crucial P5 almıştım. Bir türlü parayı kartımdan çekemediler. En sonunda İptal siparişi edin, lighting deal'di. Süre bittiği için ödeme alınamıyor dedi müşteri hizmetleri. Ben de iptal edip P2 aldım.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.