Şimdi Ara

Crucial Mx300 2TB SSD 433 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
4.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Satıcı HB değil, bence uğraşmaya ve risk almaya değmez.
  • bankaya iade etmişler parayı iptal yani.

Crucial Mx300 2TB SSD 433 lira
  • Böyle durumlarda satıcı yerine kendinizi koyun, gönderir miydiniz? Hayır.

Ben bu soruyu kendime sorarım hep. Kupon filan gelecekse alırım sadece. Onun dışında adam 3 katı fiyatına satacağı ürünü size bu fiyata vermez. Uğraşarak alabilirsiniz belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Böyle durumlarda satıcı yerine kendinizi koyun, gönderir miydiniz? Hayır.

Ben bu soruyu kendime sorarım hep. Kupon filan gelecekse alırım sadece. Onun dışında adam 3 katı fiyatına satacağı ürünü size bu fiyata vermez. Uğraşarak alabilirsiniz belki.

Sahtekar satıcı yerine bir türlü kendimi koyamadığım için dolandırılıyorum zaten.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    yok yav kim uğraşacak.. ben iptal etmelerine bir şey demiyorum da bir şeyler verin teselli, öksüz gibi bıraktınız iptal edilmiştir diyip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

yok yav kim uğraşacak.. ben iptal etmelerine bir şey demiyorum da bir şeyler verin teselli, öksüz gibi bıraktınız iptal edilmiştir diyip.

Telefonla aradılar "Stok yok iptal edin" dedi
    "Ben etmem siz iptal edebiliyorsanız edin" dedim
    "Zaten Onaylanmamış siparişi HB iptal eder" dedi
    "Şu an onay emaili gözümün önünde ve onaylandı diyor, iyi günler..."
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    benim siparişe de onaylanmış diyordu hikaye bence.telefon bile açmadan bir sms atıp işi bitirdiler o yok şunu verelim falan umurlarında bile olmadı.
  • Bekiro dogru olanı yapmış. Asla siz iptal etmeyin kendileri etsin
    bu sekilde kullanır kullanmazsınız yasal hakkınız olur aynı zamanda
    satıcınında HB tarafından cezalandırıldıgını duydum.
    bu fix mail, onaylandığı anlamına gelmez. ama tabi satıcının siprişi onaylamak gibi bi lüksü var mı o ayrı mesele
    :)
  • sakın geri adım atmayın. ben aynı şekilde 2500 TL'Lik monitörü 1400 TL'den aldım. siparişim onaylandı ve iptal etmedim. ısrarla aradılar iptal etmem için ama vazgeçmedim asla. ürün üretilmiyor stokta yok yalanını bile sıktılar. 2 hafta sonra bir baktım ki ürünü 2500 TL'den satıyorlar, hemen ekran alıntısı yapıp mail attım. hani stokta yoktu dedim, ardından aradım falan. neyse kıssadan hisse ürünü gönderdiler. siz de vazgeçmeyin asla
  • Benim de onaylanmıştı thh ye gitsek olur mu

• beni arayan olmadı.
    iptal edilmiş bugün
    yarın yine thh ye gideceğim
  • Değerli Müşterimiz,

******** numaralı siparişinizde yer alan Crucial MX300 2TB 530MB-510MBs Sata3 2.5 SSD CT2050MX300SSD1 ürününüz satıcı firma tarafından temin edilemediğinden dolayı tarafınıza gönderimi sağlanamamış ve sizi daha fazla bekletmemek adına siparişinizin iptali yapılacaktır.

Ürünün tedarik edilememesine istinaden üyelik hesabınıza hediye çeki tanımlanmış olup hediye çekinizi 7 gün içinde kullanabilirsiniz.

Satıcı Hepsiburada olmadığı halde neden çek verdiler acaba...
    Çek dediğin 10 tl

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.