Şimdi Ara

Crucial BX500 960GB SSD—- 751₺

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Crucial BX500 960GB SSD—- 751₺
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Arkadaşlar; fiyat uygun fakat Amazonda satıcının yorumları %50.... şansımı denerim diyen varsa link aşağıdadır.

https://www.amazon.com.tr/gp/offer-listing/B07KLD9333/ref=mw_dp_olp?ie=UTF8&condition=new

Almadan önce yorumları okuyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Berkmn

Satıcı yurtdışından yolluyor, fatura yok garanti yok
    |
    |
    |
    |
    Aman ha sakın. İntel 660p 1gb m2 yi böyle bir satıcı 913 tl den veriyordu. Satıcı profiline girmemle vazgeçmem bir oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5958 Mesaj
    pahalı. 960gb ssdler hep bu fiyatlarda zaten. 500-600 liraya alınır ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 24 Mayıs 2020; 3:22:21 >
    |
    |

Guild Wars 2: Zaris.5076
  • Yarbay
    2961 Mesaj
    garanti yok gelme ihtimali çok düşük sonra fırsat ürün deniyor . hadi geldi diyelim. aynı gün bozuldu disk ne yapacaksınız :) biraz mantıklı olanı yapmakta fayda var.

En nihayetinde amazon.com.tr'den alıyoruz. Muhatabımız amazon TR değil mi?

Ben daha önce bu firmadan nvme m2 aldım. Dhl ile geliyor, şu anda ürün istanbul'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying_Hero -- 30 Mayıs 2020; 18:50:42 >
    |
    |
    bigdede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

satıcı amazonun kendisi olmadığı sürece sıkıntı olabiliyor. Haa iadede sorun olmayabiliyor ama onun dışında, heleki yurtdışı kaynaklı ise bence 2-3 kere düşünülmesi gerekiyor.
    |
    |
    Flying_Hero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Artık bu forumda tarafımdan gerçekten sıcak bir fırsat yayınlanmayacaktır.

• Çavuş
    88 Mesaj
    Ben Amazon yurt dışından çokça alışveriş yaptım, şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. O yüzden, sorunla karşılaştığımda nelerle karşılaşacağımı açıkçası bilmiyorum. Ama muhatabım amazon TR olduktan sonra bir şekilde bütün sorunların çözüleceğine inanıyorum.
    Yurt içi neredeyse bütün alışveriş sitelerinden alışveriş yaptım, hemen hepsinde de bazı sorunlar çıktı. Hem kendi satıcısı olduğu ürünler, hem başka satıcılar olan ürünler. Amazon'da kendi satıcısı olduğu ürünlerde de başka satıcılarda da osrunlar çarçabuk halledildi. Diğer sitelerde ise satıcı site sahibi olduğu durumlarda bile çok zahmet çektim. Baş aprıtmadan çözülen sorunlarım da oldu açıkçası diğer sitelerde.

Daha önceki tecrübelerime dayanarak Amazon'a güveniyorum.
    Sorun yaşarsam, yaşadığım sorun baş ağrıtırsa elbette onu da gelip anlatırım. :)

• DH Yönetici
    3008 Mesaj

Satıcı Amazon ya da fullfillment by Amazon olsa neyse de farklı Satıcı ile alışveriş yaptığınızda sorun yaşamanız durumunda Amazon ilgilenmeyebilir. Çünkü Satıcı ile sizin aranızda olan bir durum. Amazon pazaryeri hizmeti veriyor sadece. Muhatap Amazon değil Satıcı oluyor. Aracılık yaptığı için. Amazon ile ben de problem yaşamadım ama dediğim şekillerde yaşamadım. Yine de dikkatli olmanızı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Flying_Hero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cooler Master LC240E RGB | Sabrent Rocket Nvme 500 GB | Seagate Barracuda 2TB | Phanteks P350X | FSP AURUM PT 1000W 80+ Platinum

ViewSonic XG2405 | Corsair K68 | Corsair Void Pro RGB | Corsair MM300 Extended | Razer Mamba Wireless

SSS || Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Nick Değişimi || Öneri ve Şikayetleriniz || Yönetim Kadrosu

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,327
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.