Şimdi Ara

CrossRacingChampionship 2005 PC

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• güzel oyun da kaç cd bu oyun ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: umuterdal

güzel oyun da kaç cd bu oyun ??

çıkış tarihine 24 mayıs denmiş hala torrentlerde yok europa da 2 gün içinde çıkacakmış
  • çıkar yakında çıktığı anda torrentlere dalarız
  • ooo baya güzele benziyo, çıksın da indirelim hemen
  • Gran turismo ve forza motorsports u gördükten sonra pc de araba yarışı oynamıyorum ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifo

Gran turismo ve forza motorsports u gördükten sonra pc de araba yarışı oynamıyorum ben.

gran turismo diyosun tabi doğru diyosun da napalım ps türevleri yok sadece pc var bizde, mecbur bunları oynuyoruz.

gran turismo 2 bile manyaktı be ya, adamlar nasıl yapmışlardı ps1'de. aah ah napalım işte
  • dün dtm race driver 2yi oynamaya başladım.süpeer tavsiye ederim
  • ya bu dtm kaç gb internette bi 4gb 2.5 gb hangisi iyi bunun
  • ben 4 cd olarak aldım.oyunun kapladığı alan 3.49 gb
  • toca2 müthiştir.çalıştıramayan bana danışabilir
  • CRC 2005'in demosunu indirdim oynadım. Grafiksel olarak şuana kadar oynadığım en güzel araba yarışı oyunu diyebilirim rahatlıkla Kamera açıları ve hasar modellemeleride gayet iyi ama kontrolleri biraz kötü olmuş . Yarış oyunlarına yeni bir soluk getrebilecek oyun gibi gözüküyor özelliklede grafiksel açıdan ama 6600gt den aşağı bir ekran kartı ilede oynanmaz sanırım
  • ben demosunu asusfx5200 oynıyorum biraz kısık ayarlarla oynanıyo, demoda bile procetion da ne anlamadım 123 mb lik demoyu kurunca proction korumasıyla yeniden başlatıyosun oyun yine starforce korumasıyla gelebilir.
  • hmmm güzel oyun ama ekran kartı gereksinimi bayağı yüksektir.
  • bu oyun acayip beni bambaşka bi havaya soktu demoyu indirip oynadım geniş bi dünya sanki yolları grafiklerde çok değişik bi teknik kullanılmış bide direksiyonla oynadım bu oyunda ilk arabayı toparlamaya çalışıyosunuz sonuna kadar çevirdiğinizde direksiyonu sürücü direksiyonu sallıyo oyun çok güzel çıksada full versiyonu deliler gibi oynasak.
  • Pc ye çıkan her iyi yarış oyunu gibi buda Starforce kullanıyor.Bunu da oynayamayacağız heralde.
  • Sitesinde diyor ki:

MINIMUM CONFIGURATION

Windows 98, 2000, XP
    Pentium IV 1.4 GHz or AMD 1.4 GHz CPU
    256MB Ram (512 for XP)
    700 MB of free hard drives space
    NVIDIA GeForce 2 MX 400 or ATI Radeon 8500
    DirectX 9.0 Compatible Sound card

RECOMMENDED CONFIGURATION FOR OPTIMAL PERFORMANCE

Pentium IV 2.2 GHz or AMD 2.2 GHz CPU
    512MB Ram
    700 MB of free hard drives space
    NVIDIA 4200, 4600, 5600 or better
    or ATI RADEON 9500 or better
    DirectX 9.0 Compatible Sound card

CRC may not run properly with dual monitors and may be incompatible with some virus detection system and with certain firewalls.

ben mx440 ile denicem valla. ne kadar olursa olsun napalım.
  • oyun aşmış böyle grafik yok macera oyunu gibi orasıda ayrı bi hoş joe satriani arkadaşımızın dediği gibi başka bi havaya sokuyo insanı
  • OYUNU OYNAMADAN KONUŞMAYIN BEN DEMOSUNU OYNADIM ÖĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ
  • herkjsin düşüncesi senin gibi olmayabilir demekki onlar oyunu seviyolar sanada kötü geliyo renkler ve zavkler tartışılmaz(oh bea)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.