Şimdi Ara

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA ComboV2PI 1208 8702 (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.383
Cevap
18
Favori
87.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ek bir donanım (yeni bios isteyen) kullanmadığınız sürece bencede düzeninizi bozmayın. Bende şu anki bios sürümünden oldukca memnunum, çok iddalı bir sürüm gelmediği sürece ellemem bir daha.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Bak adam ne diyo 3700x diyo, 1800x i eşşekler kovalasın
  • Master_Sergeant kullanıcısına yanıt
    yürü git lem bu konudan pis gigacı
    Hacı asus strix klavye kullanıyom, ordan bi kanaat notu kullanamaz mısın
    kullanayım ayıpsın O KLAVYEYE YAZIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 31 Aralık 2019; 1:58:31 >
    Zamanında ucuza kapattım, gemi gibi klavye yapmış asus. Ch6 yıda uyguna kapatacaktım ama kısmet değilmiş. Cigolayt kaderimmiş demekki.
    insan bazen kendi kaderini kendi çizer yeğen sende ilk gigayı alarak bu kötü kaderi başlatmışın maalesef artık kurtuluşun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 31 Aralık 2019; 2:9:52 >
    Pepe izlerken çekilmiş görüntülerim olmasa 5 takka durmaz asus alırım ama alemde belli bir adım var. Kayfede insanların yüzüne nasıl bakarım

Edit: Aha böyle bakarım.
    https://store.donanimhaber.com/c9/52/cd/c952cd1fb9577b3c866d00c02b265658.jpeg

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Hocam ek bir donanım (yeni bios isteyen) kullanmadığınız sürece bencede düzeninizi bozmayın. Bende şu anki bios sürümünden oldukca memnunum, çok iddalı bir sürüm gelmediği sürece ellemem bir daha.
    Hocam dayanamadim kurdum. Sorun yok yine

4.4ghz 1.29v ryzen 3600

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Nasıl sorun yok, bende son sürüm bios kullanıyorum ama hiç öyle 4.4 ghz falan olmuyor, anca 4.15 ghz . Bundan sonra bende önüme gelen biosu yüklüycem .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nasıl sorun yok, bende son sürüm bios kullanıyorum ama hiç öyle 4.4 ghz falan olmuyor, anca 4.15 ghz . Bundan sonra bende önüme gelen biosu yüklüycem .
    Benim islemci iyi cikti. Golden chip veya silicon lottery diyebiliriz. Vall 4.4ghz 1.3vda aylardir kullaniyorum. Noctua u12a ile 65-70 derece arasi oyunlar.

Q6600 den beri hiç elime süper oc olan bir işlemci geçmedi. Bu arada soğutucu noctuanın çift fana sahip (2000 rpm) nhd14 e kafa tutan soğutucusu mu?

• quote:

Q6600 den beri hiç elime süper oc olan bir işlemci geçmedi. Bu arada soğutucu noctuanın çift fana sahip (2000 rpm) nhd14 e kafa tutan soğutucusu mu?
    https://www.guru3d.com/articles_pages/noctua_nh_u12a_cooler_review,1.html

Canavar gibi. Şunun 14 lüğünüde yapsalarda, nhd15 e gerek kalmasa keşke. Gerçi onada dünya para isterler, evi arabayı ipotek ettirmek gerekir .

• quote:

Canavar gibi. Şunun 14 lüğünüde yapsalarda, nhd15 e gerek kalmasa keşke. Gerçi onada dünya para isterler, evi arabayı ipotek ettirmek gerekir .
    4.45ghz 1.32v denedim şimdi. nfs heat , cbr15 ve cbr20'de şuan hata almadım. Eski bios ile bu voltajı alamazdım 4.45ghz'da.
  • quote:

la sen gigacısın unuttun sanırım asus konusuna girince işte asus böyledir adamın aklını alır

• quote:

2017 yılında 320 tl ye almıştım tek fanlıydı sonradan 2. fanı aldım. şuan 450 tl sanırım yada daha fazla birde siyahı çıktı oda çok güzel görünüyor
    Baktım senin konu yerlerde sürünüyo, millet asus mu töbe diyo, accık elleşiyimde ortalık şenlensin dedim . Aslında benim işlemci cigolaytla 1.2 voltta 5 ghz yapıyo ama asusu olanlar intiyar etmesin diye 4.15 ghz diyom .

Senin pis kıytırık sovutucundan bahsetmiyok, gerçek erkeklerin kullandığı bi sovutucu bu . Seninkinin fanları gibi pembe değil, bide dönerken aleyna tilkinin o sen olsan barisini söylemiyo, gerçek erkeklerin dinlediği pepeden iki ekmek aldım eve gidiyorum türküsünü çığırıyo .

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.