Şimdi Ara

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA ComboV2PI 1208 8702 (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.390
Cevap
18
Favori
87.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    realbenchte düzgün gösteriyor mu şu an?
  • awsalli kullanıcısına yanıt
    Bende hepsi göçtü asus gpu fan hatası asus allsetup programı vs... ne varsa göçtü hepsi güncellemeleri kapatıp eski guncellemelerin hepsini sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Allsuit iyi program mesela sitesinde olmayan amd chipset driver'ı otomatik bulup güncelledi benim işimi gördü ama son win10 güncellemesinden sonra oda göctü

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Şuradakinden daha mı güncel:12/13/2017http://support.amd.com/en-us/download/chipset?os=Windows%2010%20-%2064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 16 Ocak 2018; 20:44:45 >
    Yok hocam bu değil bu bende'de bu şekilde yanlış söylemiş olabilirim ama amd işlemcileri ile ilgili birşey diye geçtiğine eminim eve geçince bakarım yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 16 Ocak 2018; 20:47:23 >
    suite zımbırtısı yapışkan bir program: uninstall programlarıyla bile kalkmıyor:
    Aurayı bir kez kurdum o da ekran kartının rgbleri yanmadığı için : bir daha da gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 16 Ocak 2018; 20:55:7 >
  • @1200gs Evet en günceli amd sitesinde

@AnadoluEfes programlar çökmedi de rgb sapıtmıştı uyutunca pc yi ama ms güncellemesinden olduğunu sanmıyorum o güncelleme eski sistemleri etkiliyormuş aı- suıt beta deneniyor diğer pcde kayıtlı link geçince vereyim dene

kurduk bakalım@awsalli

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA  ComboV2PI 1208  8702

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Ocak 2018; 21:18:58 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam rgb değil bendeki bütün asus programları çöktü çalışmıyor format attım sorun yok çalısiyordu sabah otomatik güncelleme yapti yine ayni sorunlar oldu google dan baktım ayni sorunu yaşayan çok kişi var

Realbench ısıyı göstermiyor, Realbecnh ısı yazılımda değil, o kafaya takılacak bireşy değil. Ben corsair link ve Hwinfo ile kontrol ediyorum. Cam yazılımıda mevcut ama onu kullanmıyorum.

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA  ComboV2PI 1208  8702

En temizi Windows'u resetleyip, daha az yazılım ile işi çözmek. Asusun sadece aura yüklü, o da hata vermedi güncellemeden sonra. Anakart üreticileri yazılım işini düzgün oturtamadı gitti.

Not: Ccleaner register editör yazılımınıda kullanmamaya özen gösterin sistemi bozabilyor. Temizleme aracında problem mevcut değil.
    Ben ilk aldığım günden beridir aurayı kullanıyorum, milletin dediği gibi çakılm sorunları olmadı. Sendede problem çıkarmaz inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Yok hocam rgb değil bendeki bütün asus programları çöktü çalışmıyor format attım sorun yok çalısiyordu sabah otomatik güncelleme yapti yine ayni sorunlar oldu google dan baktım ayni sorunu yaşayan çok kişi var

anladım zaten rgb bende kırk yılın başı uyutmayı deneyelim dedik bakalım ne oluyor diye merak ettim rgb sapıttı neyse aurayı kurdum müzikte yanmayı seçtim hiç olmazsa ses olunca açılıyor şimdi. sonu 92 ile biten Meltdown ve Spectre adındaki iki güvenlik açığı güncellemesi yani şu (KB4056892) sözde geri çektiler ama bana gelmemişti el ile indirip yükledim sonra kıllandım sildim şimdide hep geliyor neyse evet bazı programlarda sorun yaratıyormuş ben asus programlarını formattan sonra kurmadığım için bilmiyorum ne yapıyor ama bence hepsini kurman gereksiz artı aı suıt zaten normalde sorunlu programdı bu anakartta. istersen betyı kur dene alt forumda deniyorlar. https://rog.asus.com/forum/showthread.php?98800-AI-Suite-3-Beta-Version-3-00-10-user-test-report-thread

hocam bir ara aura rgb ledleri bozuyor dendi o yüzden kurmadım hiç bioslarda dengesizdi hiç bulaşmadım neyse şimdi kurdum müzik efektini seçtim seste açılıyor bakalım ne olacak
    Eyvallah hocam bunu kurarım
    Anakartı almadan önce, Aura'nın aşırı problemli olduğunu, mavi ekran vs verdiği hakkında iç karartıcı yazıları okumuştum. İlk aldığım gün korka korka kurdum, çok şükür bir zararını görmedim. Diğer kullanıcılarında nasıl kullandığını bilmediğimiz için, çakışan yazılımlar kurabilyorlar. Uyumszı donanımlar olabiliyor. Bizde sorun olacağını zannetmiyorum
    ben genelde rgb ledli ramleri bozduğunu görünce ulan dedim bu anarartın rgb leride bozar şimdi deyip kurmadım birde cpuz ile çakışıyordu ilk zamanlar onu düzeltiler. şuan biosda fena değil o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 17 Ocak 2018; 1:36:17 >
  • Az önce baktım 3101 modeli yüklü diyor siteden baktım böyle bir bios yok ??? acaba farklı bir modelle mi yayınladılar ?

3101 beta resmi sitede yok zaten resmi olan 3008 ve son beta da 3501 bunu da ilk sayfaya koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 17 Ocak 2018; 2:21:4 >
    Hocam ben beta versiyonu kurmamıştım simdi sistemde kurulu görülüyor ona şaşırdım

Genelde Beta sürümler, final sürüm oluyor ondan öyle olmuş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.