Şimdi Ara

CRISTIANO RONALDO MANİFESTOSU/SAVUNMASI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
5.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    He yok çocuk he yok. 9 golün 6sına etki eden adamın şampiyonluğa katkısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Biri şu arkadaşlara 2006 da Barçanın şampiyonlar ligig şampiyonluğunun Messi ile alakası olmadığını bir anlatsın.Bu nasıl kafa Yarabbi!

Portekizin şampiyonluğunun da Ronaldo ile alakası yok

Bırak hocam şunları ya.Messinin 2006 ile alakası yok ama oynamadığı finalde takımı kupa kazanınca Ronaldo kazandı oluyor.Neymiş 9 golün 6 sına etki etmişmiş.

Messi de 2014 te arjantinin 8 golünün 5 ine etki etti ne olacak şimdi?Dünya kupası finali>Avrupa şampiyonluğu.Messi daha başarılı oluyor milli takımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Biri şu arkadaşlara 2006 da Barçanın şampiyonlar ligig şampiyonluğunun Messi ile alakası olmadığını bir anlatsın.Bu nasıl kafa Yarabbi!

Portekizin şampiyonluğunun da Ronaldo ile alakası yok

Bırak hocam şunları ya.Messinin 2006 ile alakası yok ama oynamadığı finalde takımı kupa kazanınca Ronaldo kazandı oluyor.Neymiş 9 golün 6 sına etki etmişmiş.

Messi de 2014 te arjantinin 8 golünün 5 ine etki etti ne olacak şimdi?Dünya kupası finali>Avrupa şampiyonluğu.Messi daha başarılı oluyor milli takımda

Hocam ben ilk defa bu kadar anlama özürlü birini gördüm gerçekten tebrik etmek isterim kendisini yüz yüze :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resmen messiyi karalama konusu olmuş.

Bu kadar fanatiklik yaparak açıklamalar istatistikler koyarak boşuna çabalamışsın.

En basit örnek; madem messinin guardiola ile olan dialogunu koymuşsun gerçekmi oda muamma

Ronalda çoğu kez rakibe futbolculara küçümseyici aşşağılacağı ifadelerde bulunuyor

Örnek olarak la ligaa bi maçta kendisine faul yapan bi futbolcuya ne kadar maaş alıyosun aldığın maaş kadar konuş dedi ve bunun gibi çok örnek var

Madem messi'den böyle örnekler verdin ronaldo'danda vermen gerekirdi çünkü egoist'in babasıdır RONALDO.

Ronaldo dünyanın en yetenekli futbolcusu olabilir fakat insani olarak messi her zaman örnek gösterilecektir.
  • Feint-TR kullanıcısına yanıt
    Ucl ve la liga da neyi görüyoruz ya şaka mısın paralel evrende falan mısın Ucl ve la liga da neyi görüyoruz ya şaka mısın paralel evrende falan mısın Ucl ve la liga da neyi görüyoruz ya şaka mısın paralel evrende falan mısın

Sen cidden sorunlusun. Kim büyük maçlarda ön plana çıkıyor zaten görüyoruz. 4 senenin 3 ünde çeyrek finalde elenen adamla diğerini kıyaslamam zaten. Evet futbolcular maç başına yaptıklarıyla kıyaslanır. Ne yani şimdi gidip 2 maçta 3 gol atan adam 4 maçta 3 gol atan adamdan iyi mi diyelim? Onun da 4 maça ulaşıp ne yapacağını bekleyeceğiz. Gidip 60. dakikada skor olmuş 4-0 futbolcunun yapacağı bir şey kalmamış o maçta oynasa ne olur oynamasa ne olur. Cidden senin futboldan anlamadığına da emin oldum. Futbolcular neden futbol oynuyor? Maç kazanmak için değil mi? İster 40 dakika oynasın ister 90 dakika o maçta ne yaptığı önemlidir. Yani sonuç olarak 40 dakika kaydedilmez o maç kendi hanesine yazılır. Yok bu futbolcu şu maçta 5 dakika oynadı da 2 gol attı denilmez. O maçta oynadı ve 2 gol attı denilir.

Hayır anlaman için tane tane de anlattım daha nasıl anlayacaksın onu da bilmiyorum.

Hadi bekliyorum o istatistiklerini. Anca çene çalıyorsun. Elinde istatistik falan da yok. Takmışsın bir kariyer ortalama istatistiğine. 40 tane istatistikle seni yerle bir ettim. Hala gelmiş hakaretlerine devam ediyorsun. Fanboy ve gereksizsin. Hiç zorlama 100 gole de en çabuk ulaşan Ronaldo 300 gole de en çabuk ulaşan kendisi. Ronaldo oldukça sizin küçük boylu futbolcunun istatistiği kalmayacak. Asıl sen hazmetsen iyi olur. Birer birer rekorlarınız gidiyor. Hadi git şimdi Altın Ayakkabı ödülüne odaklan belki orada bir şansınız olur.

Bu arada şu ilk talihsiz cümleyi kurduktan sonra bana yazma artık. Seviyenin böyle düşeceğini tahmin etmezdim. Kendilerine göre UCL'nin en iyi futbolcusu olmak bile yeterli değil. Her maç 6-7 gol atarsa Ronaldo o zaman bir şansı olur bu şahıslara göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 20 Mart 2018; 16:22:31 >

• Tm.
  • Fanboyların karşısındaysam her zaman haklı olduğumu düşünüyorum. Gerisi önemsiz. Çıldırmaya devam.
  • Bu konuda Messi karalanmamalı, hatta Messi yüceltilmeli elbetteki Messi gibi sürekliliği olan bir futbolcu RONALDO'yu çok daha büyük yapmıştır.
  • Adminler size zahmet forumdaki şu tarz sidik yarıştırma konularını kilitleyin. Adamlar birbirlerine koca paragraf yazıyorlar :D Gerçi kınamıyorum eskiden bende böyleydim.

Valla bazı adamlar var(her iki keslmde de) mahkemede babasını böyle savunmazlar yemin ediyorum.

• Ronaldo'yu Messi ile kıyaslayan 1 tane Messi fanı bulamazsın ama Ronaldocuların maşallahı var.
  • @ShaLer

Hiç Barcelona konusuna girmemiş insan beyanı.

• Oraya 1 Şampiyonlar Ligi kupası, 1 Şampiyonlar Ligi gol krallığı daha eklemenizi rica edeceğim. Muhtemelen 1 Altın Top daha.

11 Haziran 2009 - Cristiano Ronaldo tarihin en pahalı transferi olarak Real Madrid'de.

9 sezon, 450 gol, 16 kupa, 4 Altın Top

10 Temmuz 2018 - Cristiano Ronaldo Real Madrid tarihinin en pahalı satışı olarak Juventus'ta.

Ronaldo Serie A'yı kazanırsa Avrupa'nın en büyük 3 liginde şampiyon olan tek futbolcu olacak.

Manchester United tarihinin en iyisi ✓

Real Madrid tarihinin en iyisi ✓

Portekiz tarihinin en iyisi ✓

Şampiyonlar Ligi tarihinin en iyisi ✓

Juventus tarihinin en iyisi... Loading

• Adam harbiden ciddi ciddi manifesto konusu açmış onu da geçtim Iniesta'dan daha iyi pasör demeye getirmiş ..

Messi fanı olduğum için tekrardan şükrettim .

• Şu apaçiyi savunmak için bi taraflarınızı yırtmanıza inanamıyorum. Hayır maç izlemesek inanıcaz cidden dediklerinize.

• kozmodov K kullanıcısına yanıt
    Olur mu ya ? Adam kalenin dibinde bekleyip mangal yapıyor , onları da atamıyor zaten .

Lütfen çamur atmayalım .

• Artificial Difference kullanıcısına yanıt
    Mangal tarihinin en iyisi ✓

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Olur mu ya ? Adam kalenin dibinde bekleyip mangal yapıyor , onları da atamıyor zaten .

Lütfen çamur atmayalım .
    Penaltı kapmak için kendini yere ata ara uzun atlama sporunda da yüksek mertebelere ulaşan adam gibi adam Ronaldo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 13 Temmuz 2018; 22:15:18 >
    :) Ayrıca Hollywood oyuncularını da taş çıkarır .

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

:) Ayrıca Hollywood oyuncularını da taş çıkarır .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.