Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya biraz cevap geç oldu ama bende yeni bi tane alıcam sanırım 40 gb ne olursa olsun creative mp3 player konusunda en iyisi ve zen touchdan da çok memnundum yinede sağol zen ci;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nitrous_oxide

firmware lerden hangisi daha kullanışlı? sizce olduğu gibi kalsın mı yoksa 2. sürüme yükseltiyim mi?

2 ile baslayan versiyon güzel ama yüklerken problem olusabilir baglantin koparsa , elektrik kesilirse filan onlar riski tek yoksa gerisi sorunsuz
  • yaw ben bunu usb den şarj edemedim.. usbye bağladım saatlerce kaldı ama tık yok
    naapcam şimdi?
  • yanlış bilmiyorsam 2 ile başlayan firmware yükleyince media source tanımıyormuş. doğru mu? ayrıca bu tanımazsa benim creative ses kartımla gelen playcenter tanımıştı. o programda bi problem olur mu?
  • Sorun değil "KZM"
    -------------------------------------------------------------------------------
    SOnUNDA!!!!! 40GB ZEN TOUCH'IN SİPARİŞİNİ VERDİM....

Bir süre önce stokta kalmadığı için sipariş verememiştim...
    Bugün stoklara yeni düşmüş..
    338 ytl ve sanırım FM-remote kumandasıda hediye...
    "KZM" bundan daha uygun fiyata şu anda bulamazsın..
    Taksit seçeneklerinide mutlaka incele...
    http://www.gold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=47&MARK=CREATIVE

• http://www.gold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=47&MARK=CREATIVE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zen-Ci -- 15 Şubat 2007; 23:45:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zen-Ci

zam gelmis abi ya 199 di ben aldigimda bu kadar firsatcilik olmaz ya millet talep etti die hemen zam koymuslar :S

ayrica zen touch alcaklar saglam bi kulakligada ihtiyaciniz olucak tam performans icin :)

• quote:

Sorun değil "KZM"
    -------------------------------------------------------------------------------
    SOnUNDA!!!!! 40GB ZEN TOUCH'IN SİPARİŞİNİ VERDİM....

Bir süre önce stokta kalmadığı için sipariş verememiştim...
    Bugün stoklara yeni düşmüş..
    338 ytl ve sanırım FM-remote kumandasıda hediye...
    "KZM" bundan daha uygun fiyata şu anda bulamazsın..
    Taksit seçeneklerinide mutlaka incele...

simdiden hayirli olsun zenci ben aldigimda herseyi tamdi golddan hatta abd stili girisi bile düsünmüsler kutu disinda normal adaptör priz baglanti ucu da eklemislerdi . Zaten kutusunu gördügünde (kumanda ile beraber ayri ayri ) sanki 5.1 almis gibi oluosun :D

• Sağol "Apexi"
    Evet biraz zam olmuş..
    Öncedende bu fiyatta geldi sonra ufak ufak en son 199 a kadar inmişti.
    Bence bir süre sonra buda iner..
    Stokta kalmaz falan diye ben hemen sipariş verdim..
    İnşallah benimkide tüm aparatlarıyla gelir..Bu ayrıntıyı belirttiğin için teşekkürler..
    Bu arada ben ankaradayım acaba dün vermiş olduğum sipariş nezaman gelir,yani elime geçer acaba...
    Neyse o kadar önemli değil....Zen-im gelsin yeterki....

Zen'e Zam Gelmiş Nediye
    Zen ne güzel bi hediye

• quote:

Sağol "Apexi"
    Evet biraz zam olmuş..
    Öncedende bu fiyatta geldi sonra ufak ufak en son 199 a kadar inmişti.
    Bence bir süre sonra buda iner..
    Stokta kalmaz falan diye ben hemen sipariş verdim..
    İnşallah benimkide tüm aparatlarıyla gelir..Bu ayrıntıyı belirttiğin için teşekkürler..
    Bu arada ben ankaradayım acaba dün vermiş olduğum sipariş nezaman gelir,yani elime geçer acaba...
    Neyse o kadar önemli değil....Zen-im gelsin yeterki....

Zen'e Zam Gelmiş Nediye
    Zen ne güzel bi hediye

valla ben istanbulda gittim gördüm elden almistim ayni sey ama , istanbuldan yolladiysan vede bu gecede gelmediyse (cuma gecesi yani ) pazartesiye kalmis olabilir 2 günü gecmez yurt ici kargo ulasimi .Ama ilk geldiginde bi zarar debelenion acilmio öle kolay kolay labirent gibi paketlemisler yani biri kutudan girip sadece makineyi alip kacsam diye el atsa bile zor cikarir sende acarken denersin bak :D

bunun yaninda kilifida kalin harbi ben fotograf makinesi kilifinda tasiyorum dogrusu o daha ince ve hafif oluyor.Birde geldiginde kendini sansli hissediyorsan bir fireware yap derim 2. versiyonuna böylece sürücü yükleyip tanitma derdin de kalmiyor. Zaten icine ben cok ender sarki atiom indirdigimde yalan yüzde 80 i bos gezio :D pili zaten hic bitmedi bi hafta doldumu sıkılıp takiom sarj a ama gecen hafta baya sifir seviyede dolastimtir pili gene bitmedi sonra taktim sarj a zaten 3-4 saat arasinda hemen doluo adaptörüde saglam göndermis creative .

• .....Şu firmware yükseltme konusunda çok tırsıyorum...
    Önceki 20gb a attığım(2.xx) firmware den sonra cihaz sapıtmaya başlamıştı...özellikle veri transferinde....O sıralarda forumda "Zen için sorunsuz firmware" linkini görmüştüm...Birazdan onu arıycam..Ama yinede 2.xx firmware'e pek sıcak bakmıyorum...Bu arada Ses kalitesini arttırıp arttırmadığı konusunda kesin birşey varmı?Eğer öyle fazla bir fark olmuyorsa ben orjinal firmware'den yanayım..Şimdi creative'in sayfasınada bakıcam..Tabi 3.XX bir firmware olasılığı çok düşük ama yinede ümitliyim...

ne olursa olsun
    ZEN'i seviyorum creative..

• quote:

.....Şu firmware yükseltme konusunda çok tırsıyorum...
    Önceki 20gb a attığım(2.xx) firmware den sonra cihaz sapıtmaya başlamıştı...özellikle veri transferinde....O sıralarda forumda "Zen için sorunsuz firmware" linkini görmüştüm...Birazdan onu arıycam..Ama yinede 2.xx firmware'e pek sıcak bakmıyorum...Bu arada Ses kalitesini arttırıp arttırmadığı konusunda kesin birşey varmı?Eğer öyle fazla bir fark olmuyorsa ben orjinal firmware'den yanayım..Şimdi creative'in sayfasınada bakıcam..Tabi 3.XX bir firmware olasılığı çok düşük ama yinede ümitliyim...

ne olursa olsun
    ZEN'i seviyorum creative..

bende 2xx ver var valla sorun cikarmadi gerci 8 gb var icinde ama aldiginda beri bi kere bile takilmadi.
    ama bence sansini cok zorlama derim de kont-g e sor 2 ver yeni eko ayarlari ve ses düzeyi daha iyi oldugunu sölemisti sanirim birde direk tanima sorunu hal oluyordu yoksa bende o risk e girmezdim , eger tutar yaparsan fire ware icin baglatnini filan iyi yap bence patlarsa cok koyar sifirdan :D

• "Apexi"
    Yeni cihaza yemen firmware atmaktansa,daha önce 2.xx firmware'li 20gb ı kullanırken yapabildiklerimi şimdiki kullanacağım 1.xx firmware ile kıyaslayacağım..Daha önceki topik'leri şöyle bi gözden geçirdim ve 1.xx firmware le kullanan biri (ismini hatırlayamadım) bilgisayarına
    wmplayer 10 yerine 9 u kurup firmware update etmeden bazı sorunları halletmiş..Olmazsa bende öyle yaparım.Eğer mecbur kalırsam,
    sen yüklediğin 2.xx firmware'in linkini gönder,yükleyeceğim zaman bende ordan yüklerim..Zirâ sende sorun olmuyorsa n'apıyım bende bi şansımı denerim..
    Şimdiden teşekkürler..
  • bende acaba 3x ciktigidna yüklesem mi die düsünüom :D
    valla gelsin takil biraz baktin olmuyor yüklersin 2.x i olur biter
  • Eyvallah....Apexi Sağol..
    Sanırım yarın gelir..Ben şu pek tutulmayan 1.xx firmware de neler yapılabiliniyor bi bakayım sonra izlenimlerimi paylaşacağım...
    Baktım olmuyo iki tıklamaya bakar valla...
  • İlk defa Zen'im bana bir sorun yaşattı;

Bir arkadaşım divx ve normal formatta videolar aldım. Ort. boyutları 700-1000 MB arasıydı. Alete atarken hiç bir sorun yaşamadım ancak aletten PC'me atarken "bu işlem için yeterli alan yok" gibi bir hata mesajı alıyorum. Hard-disk'de yaklaşık 20 GB boş yer olmasına rağmen..

Çözüm nedir? Şimdiden teşekkürler.
  • Race Doctor>>>>
    Geçmiş olsun..Garantisi devam ediyorsa en önce servise götür..
    Çünkü uğraştıkça,Zen touch'a sinir olursun..
    -------------------------------------------
    Bu sorun benimde 20gb 'ta oluyordu (firmware 2.xx) her yöntemi denemiştim ve bir çözüm bulamamıştım...
    Geçmişteki mesajları incele...
    İşte 2.xx firmware'in bazı zen'lerde yaptığı o garip gerçek.
    Eğer orjinal firmware'i kullanan biri varsa ona sormak lazım ki ben yarından sonra ilk olarak bunu deneyeceğim...
    Aynı sorun olup olmadığını,dolayısıyla 2.xx firmware'den kaynaklanıp kanyaklanmadığını yazacağım...
    --------------------

ÇAaaaat!! diye kopan bağlantı ve Yarısı kopyalanıp yarısı kalan dosyalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zen-Ci -- 18 Şubat 2007; 23:23:19 >

• bende hic denemedim büyük dosya benimkinde acaba ayni sorunu yapar mi
    yada heip zipli rar limi atsak uzantidan mi yapio yoksa ama dosya sisteminden dir sanirim :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaceDoctor

İlk defa Zen'im bana bir sorun yaşattı;

Bir arkadaşım divx ve normal formatta videolar aldım. Ort. boyutları 700-1000 MB arasıydı. Alete atarken hiç bir sorun yaşamadım ancak aletten PC'me atarken "bu işlem için yeterli alan yok" gibi bir hata mesajı alıyorum. Hard-disk'de yaklaşık 20 GB boş yer olmasına rağmen..

Çözüm nedir? Şimdiden teşekkürler.

RaceDoctor arkadaşım , bu sorun bende de oldu. zentaç ımın içerisine yaklaşık 8,5 gb boyutunda 8-9 kadar film ve program attım. aynen dediğin gibi bu yükleme sırasında , yani bilgisayardan zentaç'a atarken bir soru yaşamadan tıkır tıkır attı. ve eve gelip onları kendi bilgisayarıma aktarmaya çalıştıgımda ''bu işlem için yeterli alan yok'' ibaresi ile ben de karşılaştım. fakat sorunu çözdüm

Nasıl dediğini duyar gibi oluyorum
    Şöyle ki ,

bu sorun çıktığında hemen aklıma Zen Touch Media Explorer adlı , 2.x firmware'i için geliştirilmiş program geldi. orada ''organize media'' diye bir seçenek vardı. mp3 playermı bağladım ve o seçeneği seçtim. aynen önceki Creative Media Source Organizer'da olduğu gibi playerın içini görüp oynama yapabiliyordun. yani bu seçenekten ;

oradan filmleri , yani sonradan yüklediğim dosyaları buldum , seçip kopyaladım. hepsi sorunsuz kopyalandı bilgisayarıma... sen de oradan seçip istediğin dosyaları çekebilirsin

emin değilim ama bu sorun küçük boyutlu dosyalarda çıkmıyor. yani büyük dosyalarda anlattığım şekilde atmak gerekiyor. küçük olanlar direkt çekilebiliyor...

Eğer Zen Touch Media Explorer programı sende yoksa ,
    http://files.creative.com/manualdn/Applications/PDE/8723/0x693F32F8/ZENT_PCAPP_LB_1_30_04_MTP.exe

üstteki linkten indirebilirsin

quote:

Race Doctor>>>>
    Geçmiş olsun..Garantisi devam ediyorsa en önce servise götür..
    Çünkü uğraştıkça,Zen touch'a sinir olursun..
    -------------------------------------------
    Bu sorun benimde 20gb 'ta oluyordu (firmware 2.xx) her yöntemi denemiştim ve bir çözüm bulamamıştım...
    Geçmişteki mesajları incele...
    İşte 2.xx firmware'in bazı zen'lerde yaptığı o garip gerçek.
    Eğer orjinal firmware'i kullanan biri varsa ona sormak lazım ki ben yarından sonra ilk olarak bunu deneyeceğim...
    Aynı sorun olup olmadığını,dolayısıyla 2.xx firmware'den kaynaklanıp kanyaklanmadığını yazacağım...
    --------------------

ÇAaaaat!! diye kopan bağlantı ve Yarısı kopyalanıp yarısı kalan dosyalar...

sorunun çözümü senin için de geçerli Zen-Ci. servislik bir olay yok...
    çok basit bir olay bu...
    deneyin , yapın . eğer yapamazsanız yine de yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbY -- 19 Şubat 2007; 0:15:54 >

• aby bende sorun olmadi ama olursa artik biliom sag ol yardimin icin
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.