Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zen Touch'ımın versiyonu [1.1.3].Orijinal geldiği haliyle bu.Firmwareler hakkında pek bir bilgim yok.Bu versiyonu değiştirmeme değecek bir firmware biliyor musunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: beatleboy

Zen Touch'ımın versiyonu [1.1.3].Orijinal geldiği haliyle bu.Firmwareler hakkında pek bir bilgim yok.Bu versiyonu değiştirmeme değecek bir firmware biliyor musunuz?

versiyon 2.11.01 asagidaki linkte
    http://tr.creative.com/support/downloads/download2.asp?MainCategory=213&Product=10274&dlcentric=9239&Product_Name=ZEN+Touch&filetype=4&OSName=Windows+XP
  • ya lütfen creative 20 gb mp3 nerden bulabilirim ya ?? isanbulda hangi magazada satılıyor ??? lütfen yardımcı olur musunz ?
  • ya ne olur bana creative zen touch mp3 nerden bulunur söyle ya ?? alıcam kafayı yiyorum bulamadım ?? online satış olmayacak
  • bana creative zen touch 20 gb mp3 nerden alabilirmi söler misin ??
  • bana creative zen touch 20 gb mp3 nerden alabilirmi söler misin ??
  • @epetnutsu

4 mesaj ard arda atmissin ustelik hepsinde de ayni sey yazior..

5 mesajin var toplam 4u burda dieri s200 topiinde orda da ayni seyi yazmisin imzanda da ayni sey yazio...

sakin ol biras sabirli ol forumu kirletme..

Zen Touch Bulmak cok zor artik arkadasim..
  • Hepsiburada ve bimekse baktın mı?Orada Zen Touch var diye hatırlıyorum...
    Bu arada lütfen forumu kirletmeyelim.
  • Hepsiburada'da Zen Touch 40 GB'ın fiyatı epey düşmüş(446 ytl) hem de remote kontrol hediyeli.İlgilenenler için çok iyi bir fırsat bence.Hem de süper hızlı geliyormuş...
  • ya kusura bakmayın gitmedi sandım msj neyse yardımlarınız için teşekkür ederim :)
  • benim zen iyice kafayi yedi arkadaslar tuslari artik iyice sacmalar oldu acaba soguk hava yuzunden mi diyorum? tuslari kafayi yiyen baska birisi varmi burada? yoksa benim zen artik bozulmaya mi basladi
  • @DrynhwyL
    Banimki de bazen ileri tuşuna basınca pause yapıyor.Sebebini tam anlayamadım ama ciddi bir şeymiş gibi gelmedi bana belki de yanlış basıyorumdur farketmeden.Bu arada alet soğuk havada dışarı çıkınca hakkaten çok soğuyor.Bir zararı var mıdır bilmiyorum açıkçası.Sen ne zamandır kullanıyorsun Zen Touch'ını?
  • quote:

@DrynhwyL
    Banimki de bazen ileri tuşuna basınca pause yapıyor.Sebebini tam anlayamadım ama ciddi bir şeymiş gibi gelmedi bana belki de yanlış basıyorumdur farketmeden.Bu arada alet soğuk havada dışarı çıkınca hakkaten çok soğuyor.Bir zararı var mıdır bilmiyorum açıkçası.Sen ne zamandır kullanıyorsun Zen Touch'ını?

ben 13 aydir kullaniyorum zeni ama benden once de bi süre mystical kullanmişti ayni zeni
    sendeki sorun bende de vardi ama havalar soguyunca tuslar iyice manyaklasti play tusuna basinca artik menu aciyor sarkilari kariştiriyor vs..
    ben bunun ciddi bir sorun olup olmadigini merak ettim ya benim zen bozuldu yada soguklar yüzünden cok üsüdü kafasi karişti...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

quote:

@DrynhwyL

ben 13 aydir kullaniyorum zeni ama benden once de bi süre mystical kullanmişti ayni zeni
    sendeki sorun bende de vardi ama havalar soguyunca tuslar iyice manyaklasti play tusuna basinca artik menu aciyor sarkilari kariştiriyor vs..
    ben bunun ciddi bir sorun olup olmadigini merak ettim ya benim zen bozuldu yada soguklar yüzünden cok üsüdü kafasi karişti...

cihazı kılıfında taşıyormusun?

benimkide soğuyor falan ama kılıfında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Epetnutsu

bana creative zen touch 20 gb mp3 nerden alabilirmi söler misin ??

Yalçınlar mağazalarında falanda var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: weros

quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

quote:

@DrynhwyL

cihazı kılıfında taşıyormusun?

yok ben kılıfını kullanmiyorum zeni devamli cebimde tasidigim icin bana kullanişli gelmiyo ancak bugun test ettim ve sorunun soguk havalardan dolayi olustugunu farkettim..

soguk havada tuslar manyaklasiyor hatta touchpad tap özelligini kaybediyor.. ama eve gelip bir süre bekledigimde bütün tuslar eskisi gibi tıkır tıkır calisiyor.. donanimsal bir sorun olsaydi tuslar her sekilde sorun cikartirdi! eve gelip sicak ortamda biraz denedigimde sorun cikarmamasi beni rahatlatti

acaba benim sorunum gibi bir sorun yasayan varmi yoksa bu özellik benim zen'e özel mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrynhwyL -- 8 Aralık 2006; 22:16:36 >
  • @DrynhwyL
    Hayır hocam senin Zen'e özel değil. Genel olarak Zen Touch'ta böyle bir problem var, yine de kullanılmayacak kadar karıştırmıyor tuşları. Bazen hedef şaşıyor, bilemiyorum soğuk havadan mı? Ama mantıklı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: saprofit

arkadaşlar zen touch vs. sony nw-a1000/1200/3000 karşılaştırması yapacak olsak hangisi ağır basar ?? ses kalitesi sony e göre nasıl zen touch ın? pili zaten hayvan gibi uzun gidiyormuş.. bir de 2.el fiyatları ne alemde 20gb ın ? yardımcı olursanız çok makbule gecer :)

kendi soruma kendim cevap vereyim. bugün bi arkadaşımda zen touch gördüm yeni almış.. deneyeyim dedim... çok iyi sesi var gerçekten ama, malesef sony'nin daha canavar(kaliteli ve daha yüksek seviyede) bi ses verdiğini söylemek zorundayım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Be Creative

@DrynhwyL
    Hayır hocam senin Zen'e özel değil. Genel olarak Zen Touch'ta böyle bir problem var, yine de kullanılmayacak kadar karıştırmıyor tuşları. Bazen hedef şaşıyor, bilemiyorum soğuk havadan mı? Ama mantıklı...

Bilimsel veya teknik açıklaması nedir bilmiyorum ama Zen Touch'un touchpad'i soğukta gerçekten de sapıtıyor...
  • Creative'in touch padlerinin sistemini ısıya göre kurması muhtemelen. Bildiğim kadarıyla çalışma pirensini Zenler'de Touch pad ile oluyor. Bakalım Vision:M'de de olacak mı bu touch pad sapıtması, çünkü daha kışı getirmedi kendisi

@Saprofit
    Dinlediğin tarzlara göre çok değişir. A3000 daha iyi bass efektlerine sahip Zen Touch'a göre, çünkü Touch'ta bass efekti denen bir şey yokEksik yönü de bu, ama tizlere gelindiğinde Sony falan kalmaz ortada Zen Touch'ın yanında. Midlerde de Creative Zen Touch çok başarılı, Sony de başarılı sayılabilir yine. Ayrıca SNR bakımından da Sony'den daha üstün Zen Touch Aynı kbps ile aynı müziklerde mi denediniz? Ses seviyesi A3000'de Zen Touch'tan yüksek değildi benim hatırladığım kadarıyla, müziğe göre çok farklılık gösterir...

Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.