Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapabilirsin ama NOMAD EXP. ile...Cihazını B.sayarına bağla..Nomad exp'u aç...Solda ZEN simgesine çift tıkla...Altına açılan 'music library' e de tıkla ve bekle...Nomad exp'un sağ tarafına media library yüklenir...Hangi parçanın ismi-cismi-tagını değiştirceksen onu seçili hale getir....Seçili olana sağ tıkla ve açılan diyolog kutusunda 'Edit Track Proporties'i seç....

Kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kb8

quote:

Orjinalden alıntı: weros

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: boyer

@kb8

Vallahi kardeş, ben Yalçınların bir yamukluğunu görmedim.Mağazalarına giderek aldım ve iade mal olmaması konusunda titizlik gösterdim.Zaten biz iadeyi teknik servis raporu olmadan geri almıyoruz demişlerdi...Onlardan başka ürünler de aldım ve hiç hoşnutsuzluğum olmadı...

ZEN Touch'ı al derim ben..Fiyatı kumandasıyla birlikte 500'ü az biraz geçiyor taksit olunca..Peşin olursa kesin 500'ün altına iner..Sen iyisi oraya bir telefon et ve sor kendi koşullarını...Ben öğrenci işlerinden anlamam.O işler bende 25 sene öncesinde kaldı

@makabal

Nomad explorer'u aç ZEN bağlıyken ve ZEN'in simgesine çift tıkla. Ayrı bir pencere ile de W.gezginini aç ve müzik dosyalarını kopyala/yapıştır yöntemi ya da sürükle bırakla Nomad exp.'daki ZEN'in altında açılmış 'Music Library'e taşı...

şimdi 500 ü geçmesin diyorum çünki.1 ytl bile geçse onu alamam.limiti 500 ytl olduu için.o yüzden 500 ün altında olması çok önemli.hepsiburada,genpatech,ideefixe bu siteler de fiyat genel olarak aynı.ortalama 495 gibi bi fiyat.ama işte kumandanın yanında verip verilmediğini yazmamışlar adamlar.bu verdiğim siteler advantage e taksit yaptığı iin şimdilik bana uyuyor.önerilerinize göre birinden almayı düşünüyorum.tabi yanında kumanda da olursa süper olur.
    ilgilendiğin için saol.

Yalçınlar iyidir güzeldir tavsiye edeirm

Aleti 12 aya 45 ytl taksitle alabilirsin.
    Koçbank mıydı neydi sanırım ona 15 taksit yapıyor.

dostum saol öncelikle.ancak, yalcinlar hsbc advantage a taksit yapmıyolar.yada yapıyolarsa vade geliyo bilmiyorum o kadarını.taksit seçeneklerinde yok advatage.vade de gelirse 500 ün üzerine çıkar ve bana uymaz o zaman.limit yetmiyo.onun için yalcinlar uymuyo bigi ama bakalım hepsiburada genpatech ideefixe bunlardan birine bakacağız artık.

İzmirdeysen tekmarada bir bak

www.tekmarshop.com

• Beyler bu arada seneye çok daha üst bir modelini alıncaya kadar beni idare edecek olan MeTan-İstanbul'dan getirttiğim Sennheisser HD202 kulaklığım elime bir saat kadar önce geçti...

Çok iyi bass verebilme bunun yanında orta ve yükdek frekanslarda da oldukça tatmin edici özelliği olduğunu gördüm...Tabii ki kayıt edilmiş parçanın frekans karakteristiği ve sizin dinlemede kullandığınız EQ seçimi de bununla direkt ilişkili...Özellikle ZEN'in hazır EQ ayarlarında gezindiğimde çok iyi ses renkleri aldım..
    115dB'lik ses basıncına sahip bu kulaklıkta 15 ses seviyesinin üstünde kulaklarım ses şiddeti karşısında neredeyse acımaya başladı..(Pil ömrü için çok iyi)

Salondaki 5+1 sistem çalarken bile dışarıdan ses almadan rahatlıkla Zen'deki parçaları dinleyebildim. Bu da gürültülü ortamlara sizi kimse rahatsız edemeden müziğinizi dinleme olanağı veriyor.Kulakta rahatsızlık vermeden iyice oturan HD202 oldukça hafif.Dj'ler için tasarımlanmış olsa da meraklı kullanıcılar için iyi bir kulaklık...Ne var ki şu andaki aşırı sıcaklarda kullanmak doğru değil, zira kulaklarınız epey bir terleyebiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyer -- 18 Ağustos 2006; 16:12:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: boyer

Beyler bu arada seneye çok daha üst bir modelini alıncaya kadar beni idare edecek olan MeTan-İstanbul'dan getirttiğim Sennheisser HD202 kulaklığım elime bir saat kadar önce geçti...

Çok iyi bass verebilme bunun yanında orta ve yükdek frekanslarda da oldukça tatmin edici özelliği olduğunu gördüm...Tabii ki kayıt edilmiş parçanın frekans karakteristiği ve sizin dinlemede kullandığınız EQ seçimi de bununla direkt ilişkili...Özellikle ZEN'in hazır EQ ayarlarında gezindiğimde çok iyi ses renkleri aldım..
    115dB'lik ses basıncına sahip bu kulaklıkta 15 ses seviyesinin üstünde kulaklarım ses şiddeti karşısında neredeyse acımaya başladı..(Pil ömrü için çok iyi)

Salondaki 5+1 sistem çalarken bile dışarıdan ses almadan rahatlıkla Zen'deki parçaları dinleyebildim. Bu da gürültülü ortamlara sizi kimse rahatsız edemeden müziğinizi dinleme olanağı veriyor.Kulakta rahatsızlık vermeden iyice oturan HD202 oldukça hafif.Dj'ler için tasarımlanmış olsa da meraklı kullanıcılar için iyi bir kulaklık...Ne var ki şu andaki aşırı sıcaklarda kullanmak doğru değil, zira kulaklarınız epey bir terleyebiliyor...

Bilgi için saol.

Bu arada boyer bir şey sorucam ben aleti şarj cihazından 1-2 kere çıkarmaz zorunda kaldım. Tekrar taktığımda dolmuş gözüktü.
    Sorun olur mu? Sen bu aletin pillerini tak çıkar yapabileceğini söylemiştin

• @weros

Sana daha önce bu konuda yanıt verdim...Yazılanları iyice okursan gereksiz muabbet olmaz sanırım...
  • genpatech den alayım diyorum.alsam yanında kumanda vamıdır acaba.alanlar varsa genpatech den yardımcı olsunlar.
  • quote:

genpatech den alayım diyorum.alsam yanında kumanda vamıdır acaba.alanlar varsa genpatech den yardımcı olsunlar.

hocam ne kasıyorsun

Ara sor

öldürmezler
  • @wartexy
    quote:

ayrıca merak ediyorum burdaki arkadaşlar bu aleti savunarak creative den kar payı mı alıyorsunuz?
    Benim sana söyleyeceğim şeyi sen bize söylemişsin. Buralarda 10larca kişi zen touch kullanıyor, herkes memnun bir sen değilsin. Yani bu o kadar kullanıcının değil senin sorunun, aleti 2saatte yorumlayan adama diyecek bir şeyim yok zaten.

Gereğinden fazla abartan da yoktu hiçbir şeyi, şimdi gelip ilginç cümleler edeceğine o zaman radyo, ses kayıt kendi üstünde var mı diye sorsaydın ya. Araştırmayı doğru dürüst yapmıyorsunuz sonra gelip bir de burada sitem etmeyin. Bunlar senin şahsi düşüncense düşünceni yaz, millete "kabul edin abartıyorsunuz" gibi saçma sapan eleştirilerde bulunma. Burada modülü eleştirdiğimiz birçok mesaj var, boyutun kötülüğünü de eleştirdiğimiz birçok mesaj var, okuyan görürdü hepsini. Ayrıca aletin adı Zen değil Zen Touch...Zen bu modellerin genel adı ve Creative'in eski bir mp3 player modeli.

• millet bişi merak ediom şu zen touch 40 kardeşlerimiz pc de hard disk gibi kullanabilioz mu?bi yerde bu şekilde kullanıldağında bile 2 küsür gb lık dosyalrdan daha büyüklerini atmaya izin vermediği okumuştum,doğrumudur ne diyorsunuz?sony nin 20 gb lık almaya niyetim vardı ama bu ürünü araştırınca sesinin daha iyi olduğunu gördüm ama hard disk olrak kullanamiosak bunu sony gibi vaz geçicem gibi aletten.
  • quote:

ayrıca merak ediyorum burdaki arkadaşlar bu aleti savunarak creative den kar payı mı alıyorsunuz?

Evet,Türkiye'de adam gibi temsilciliği bile olmayan bir firmadan hepimiz deliler gibi kar payı alıyoruz,3 katlı tripleks villama yerleştim geçenlerde,bu şekilde insanları itham etmeniz gerçekten hiç hoş değil,biz burada sadece gerçekten iyi olan bir ürüne iyi diyoruz,insanlara böyle şeyler söylemeden önce creative'in sitesini açıp radyo,ses kaydı var mı diye bakmayı akıl edememişsiniz...
  • Süpersin nerden bildin, burda creative i savunan herkesin şirkette hissesi var yıl sonunda da temettü dağıtımıyla kardan payımızı alıyoruz. fesüphanallah.
    quote:

Orjinalden alıntı: johnmalkow

quote:

Evet,Türkiye'de adam gibi temsilciliği bile olmayan bir firmadan hepimiz deliler gibi kar payı alıyoruz,3 katlı tripleks villama yerleştim geçenlerde,bu şekilde insanları itham etmeniz gerçekten hiç hoş değil,biz burada sadece gerçekten iyi olan bir ürüne iyi diyoruz,insanlara böyle şeyler söylemeden önce creative'in sitesini açıp radyo,ses kaydı var mı diye bakmayı akıl edememişsiniz...

• Yahu beyler, Benim Porsche'mi hanginiz aldı bugün bakayım? Creative yakında bana bir tane de Ferrari yollayacakmış
  • alemsiniz ya

benim firmware sizlere ömür yarın götürücem
  • genpatech den verdik siparişi bakalım ne zaman gelecek...
  • bazi siteler CREATIVE JUKEBOX ZEN TOUCH 40GB MP3 PLAYER demiş.bazıları CREATIVE ZEN TOUCH 40GB MP3 PLAYER..
    bunlar aynımıdır.
  • quote:

bazi siteler CREATIVE JUKEBOX ZEN TOUCH 40GB MP3 PLAYER demiş.bazıları CREATIVE ZEN TOUCH 40GB MP3 PLAYER..
    bunlar aynımıdır.

Evet kesinlikle...
  • Sony mw-a3000 dinleyebildiyseniz ses kalitesi olarak hangisini önerirsiniz beyler(sanki creative diyecekmişsiniz gibi geliyor ama sadece dinleyenler,karşılaştırma imkanını bulanlar cevaplarsa sevinirim)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NePhThYs -- 20 Ağustos 2006; 16:23:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: NePhThYs

Sony mw-a3000 dinleyebildiyseniz ses kalitesi olarak hangisini önerirsiniz beyler(sanki creative diyecekmişsiniz gibi geliyor ama sadece dinleyenler,karşılaştırma imkanını bulanlar cevaplarsa sevinirim)...

ben a1000 i dinledim ve ses çok az geliyor onu söyleyebilirim.ama forumlarda sony nin ses için engel koyduğunu ve bunun halledilebileceğini yazmışlar.zen touch dan çok fazla ses çıktığını burada yazmışlar.
  • quote:

ben a1000 i dinledim ve ses çok az geliyor onu söyleyebilirim.ama forumlarda sony nin ses için engel koyduğunu ve bunun halledilebileceğini yazmışlar.zen touch dan çok fazla ses çıktığını burada yazmışlar.

Her ikisinide dinlemiş biri olarak kim Zen Touch'dan daha yüksek ses verdiğini söylemişse süper sallamış. Zen'in ses çıkışı kanal başına 20mW@32ohm yani normal değerlere çevirdiğimizde kanal başına 40mW@16ohm gibi bir mp3 çalar için çok yüksek sayılabilecek seviyede bir ses çıkışına sahiptir. Sony'nin mp3 çalarları hiç bir zaman aşırı ses vermediler bu da bilinesi [limiti kırılmış için olanlar içinde geçerli]
  • quote:

Orjinalden alıntı: NePhThYs

Sony mw-a3000 dinleyebildiyseniz ses kalitesi olarak hangisini önerirsiniz beyler(sanki creative diyecekmişsiniz gibi geliyor ama sadece dinleyenler,karşılaştırma imkanını bulanlar cevaplarsa sevinirim)...

Her zaman derim kişinin dinlediği müzik tarzı alacağı mp3 çaları çok etkiler diye, ben ikisini de dinledim, sony'nın sesi limitli olsa da fena değildi. Özellikle sony'nın basları sağlam, yani bas seviyorsanız ya da basların ağırlıkta olduğu tarzda bir müzik dinliyorsanız A-3000, yok değil daha akustik ve temiz ses istiyorum diyorsanız Zen
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.