Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya boyer gösterdiğin tepkiyi anlamıyorum. Bir soru sordum sadece.
    Okuduğum site saçma olabilir. Ama senin Sen iyisi bu aleti alma...Ben de zaten uçan ve gitmeye çalışan (şarkıları)! durmadan yakalayıp geri getirmek için kepçeyle dolaşmaktan bıkmıştım... demen garibime gitti.

Be creative ben emin olmak istedim

Güzel forumumda birisi düzgün bir şekilde açıklar diye düşünmüştüm. Bilseydim sormazdım.
  • Yok ben tepki göstermedim, sonuçta para vereceksin. İnsan emin olmak istiyor, ama bu aletler binlerce adet satıyor. Tüm seri hatalı olsa neden herkes memnun olacak ki, veya Amazon vs. gibi kullanıcı yorumlarının bulunduğu sitelerde bu tarz şikayetler olmayacak ki
  • Sende haklısın ama işte öğrenciyiz yaklaşık 500 ytl para sayıcaz içimizdeki şüpheleri atalım değil mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: weros

Ya boyer gösterdiğin tepkiyi anlamıyorum. Bir soru sordum sadece.
    Okuduğum site saçma olabilir. Ama senin Sen iyisi bu aleti alma...Ben de zaten uçan ve gitmeye çalışan (şarkıları)! durmadan yakalayıp geri getirmek için kepçeyle dolaşmaktan bıkmıştım... demen garibime gitti.

Güzel forumumda birisi düzgün bir şekilde açıklar diye düşünmüştüm. Bilseydim sormazdım.

dostum yorumladığım kadarıyla ekşisözlükte okuduğun şey çok saçma şu açıdan bugüne kadar ne böyle birşey yaşandı nede duyuldu ha olamaz diye birşey yok boyerin tepkisi sana değil bence bunu ekşi ye yazan herkimse onun söylediklerine

• quote:

Orjinalden alıntı: Solitude

quote:

Orjinalden alıntı: weros

Ya boyer gösterdiğin tepkiyi anlamıyorum. Bir soru sordum sadece.

dostum yorumladığım kadarıyla ekşisözlükte okuduğun şey çok saçma şu açıdan bugüne kadar ne böyle birşey yaşandı nede duyuldu ha olamaz diye birşey yok boyerin tepkisi sana değil bence bunu ekşi ye yazan herkimse onun söylediklerine

Her neyse bu konuyu kapatalım. Gerçek konu dağılmasın.

Ben de alıcam bu ürünü yalçınlardan bugün sordum zen touch ve kumandası 500-550 civarı demişti.
    Ben online olarak bu aletin kumandasını sadece hepsiburada.com da gördüm. Başka satan yerler var mı?

• Bu arada sitede 2 firmware var. Aleti aldıktan sonra eski firmware yi mi yükliyim 2. firmware yi yüklemek istemiyorum dosya atması falan yavaşmış. 1 firmware de sorun yoksa onu mu yükliyim.

Bide arkadaşlar firmware aleti aldığımızda normal yüklüyse en yenisi?

Sp2 kullanıyorum ama yavaş diye istemiyorum 2 firmware yi
  • 2firmware var şu an dediğin gibi. Aletin de büyük ihtimalle ilki [ve yazılımı daha iyi olan] vardır, 2 serisini tavsiye etmiyorum. Sana farkları yazayım yine de sonuçta avantajları da var.

---2. firmware'da WMP10 ve Service Pack'in yüklü olduğu tüm bilgisayarlarda mp3 playerını kullanabilirsin. İlkinde ise malesef sadece yanında gene Creative Media Organizer programını kullanarak aleti görebilirsin.

--2. firmware'da EQ ayarları çok daha dengeli ayarlandı, uzun zaman bu konuda dikiş tutturamamıştı Creative, sonunda biraz daha gelişti EQlar. EQnun gelişmesiyle ses seviyesi de biraz artıyor.

--Hah gelelim 2.'yi tavsiye etmeme sebebime, dosya aktarımında bazı yavaşlamalar var gerçekten, niye bir türlü anlamadım ama diyen birçok kişi var. Yukarıda bahsettiğim Creative Media Organizer programı malesef aleti görmemeye başlıyor, bu da Creative'in saçmaladığı nadir şeylerden birisi. Media Organizer gibi kullanışlı bir programı kullanamayınca da mecburen ya albümlerini başka bir tag programıyla düzenlersin ya da WMP'ye kalırsın[ki bu da en kötüsü].

Sana en uygun olanını seç, çeşitli + ve -leri var...

ÇOK ÖNEMLİ DİP NOT: 2 serisinin firmware'ını [son firmware] yüklediğin zaman geri dönüşü mümkün olmuyor, biz yandık sen yanma, Media Organizer'ın değerini bil Ama birçok pcye takıp sömürmek de istersen 2. firmware daha uygun, çünkü yanında da her sn. cd taşıyamazsın...

Takıldıklarını da msn, Pm veya buradan sorabilirsin...

• Burdan sorıyım herkes faydalansın,
    nomad explorer 1. firmware den sonra kullanılabiliyor mu?

şuan tek korkum alacağım aletten 2. sürüm firmware çıkması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weros -- 11 Ağustos 2006; 23:22:33 >
  • Nomad explorer'ı da kullanamadım ben 2. firmware'dan sonra. Sürekli hata veriyor, bazıları sistem dosyalarını bozduğunu, format atıp tekrar yüklemek gerektiğini söylüyor ama denemedim açıkçası.

Öyle bir şeye rastlamadım, merak etme 2.firmware çıkmaz, çünkü o normal bir firmware değil. Geri dönüşü olsa koyarlardı ama riskli olur sonuçta, yanında verdiği programları boşuna vermiş olur Creative...
  • Be Creative saol

Bu arada bu alete hangi iç izalasyon kulaklık önerirsiniz creative ep 630 alacaktım ama rengiyle uyumsuz (fazla umrumda değil aslında)
    sennheiser cx300 alıcam galiba beyazından

Be creative arkadaşım sen ne öneririsin? Çok soru sordum kusura bakma
  • Yok ya sor istediğin kadar, zaman gelir ben de sorarım belki. Kredimiz olsun

İkisi arasında sadece kablo takılışı bakımından fark var aslında bu kulaklıklarda, ikisi de yaklaşık 10db izolasyon sağlıyor ki bu gayet yeterli. Creative'e Creative olsun dersen ep 630 alabilirsin, ama renk uyumu olsun diyorsan Sennheiser da çok çok iyi. Bu iki ürünü ben fiyat/performansta tek geçerim, 65ytl harcayabileceksen gerçekten Zen Touch'tan çok temiz ses alırsın, bunun da garantisini veririm yani

Yalnız bu kulaklıklar ile Zen Touch'ın sesini fullersen neden AB'de böyle bir yasa olduğunu da anlarsın, aletin acayip bir kapasitesi var özellikle o konuda. Şu an hâlâ üstünde bir alet yok gürültü konusunda [ses rengini beğenmeyen arkadaşlar olabilir tabii ama gayet temiz ve akustik sesi var, beğenmeyenler fazla bass efekti sevenler], ZV:M ile aynı gürültüyü çıkarır.

• Evet,Be Creative sana katılıyorum Zen Touch'a adam akıllı kulaklık takınca ciddi anlamda duyma problemi yaşanabiliyor,Px200'de 18'den yukarı çıkamıyorum ben...Çok ses veriyor Zen Touch çook...
  • Cevapların için çok çok çok teşekkür ederim Be Creative.

Bir AB ülkesinden buraya creative ürünleri satılması mümkün mü? Yani Almanyadan vs buraya gelip teknosa da bimeks te satılması. O kurallı sesle.
  • Creative'in avrupadaki ürünlerinde sınırlama var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnmalkow

Creative'in avrupadaki ürünlerinde sınırlama var mı?

Be Creative nin dediğine göre Avrupa Birliği üyelerindeki ürünlerinde sınırlama var. Benim sormak istediğim o ülkelerden buraya satılmaya büyük mağazalara gelir mi
  • bu alet kasetli walkman gibi yaw.. nasıl taşıyosunuz cebi deler valla..
  • LA_FRANCE

Kılıfı kemere takılabiliyor. Ayrıca bu ağırlıktaki mp3 playeri taşıyamıyan cepten hayır gelmez
  • Arkadaşlar aleti internette inceledikçe daha çok aşık oluyorum. Düğünümüz yakındır

Bu aletle tanışmam bir arkadaşın mp3 player önerir misin demesiyle oldu.

Arkadaş acele alacaktı. Max 500 verebilirim dedim. Tamam dedim bu aleti gördüm. Yorumlar biraz kötüydü. Ama idare eder dedim ve bu aleti önerdim kötü yorumları söyledim. Arkadaş tamam dedi. Öbür gidip hemen aldı. Ohaa süper olm dedi . Hadi ya dedim ve forumda bu topici gördüm. Baştan sona kadar okudum. Sonra google da baktım. Aletin incelemesini okudum. Fiyat sordum bir kaç yere. Kafam karışıktı. Ama artık bu kadar memnun insan görünce ekşi sözlükteki yazıyı boşverdim ve almaya karar verdim.

Şuan canımı tek sıkan o kadar şarkıyı düzenlemek.

Gitti bir gün

• Ekşi sözlüğe ne bakıyorsun ki sen Orda muvo c100 sport'un cd çalar kadar büyük olduğunu iddia eden birisi bile var...Yuh demiştimn artık...Arkadaşlar bu gibi elektronik şeyler alırken adam akıllı review ve donanım sitelerindeki yazı ve incelemeleri okusanız çok daha iyi olacağı kanaatindeyim...Zen Touch'u 1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum,muhteşem bir cihaz...Ses kalitesi inanılmaz tek kelimeyle...Cx300,ep630 ya da minimum sennheiser Px serisi gibi kaliteli kulaklıklarla birleşince dehşet oluyor tek kelimeyle (üst seviye IEM'leri hayal bile edemiyorum,um2 e5c vesaire....)
  • Selam arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır Zen Touch 20gb kullanıyorum ve almakta kararsız arkadaşlar icin söyleyecegim tek şey bu aletin ses kalitesine baska mp3 playerlarda (ipod -Sony - Philips ile karşılaştırabildim) rastlamadım.
    Yanlız şu Creative ZV:M aklımı çeldi ve elimdeki ürünü satıp ZV:m'ye transfer olmayı düsünüyorum, sizce nasıl bir fikir ???
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.