Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Be Creative

quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

bak işte çözüm geldi. bu arada ben creative in kendi yazılımıyla müzik yukluyorum(kullandığım cihaz zv:m) ama mantık be creative' in bahsettiğiyle oldukça benziyor. biraz dene 2 gün geçmez on parmak kullanırsın

Sen EQ ayarlarını ne şekilde yapıyorsun ZV:M'de? Ya da hiç açmıyor musun?

nasıl yapıyorum derken? cihaz üzerinden yapıyorum, gayet gelişmiş bir grafik arabirim var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

quote:

Orjinalden alıntı: johnmalkow

1.İlk açıldığında pek bir farkı yok,ortalama 3-4 saat şarj yetiyor...
    2.Avantaj değil kesinlikle gereklik,takmazsan şarj 2-3 saat içinde tükenebilir...
    3.Hassaslık derken,tabii ki harddiskli bir cihaz düşürmeye gelmez ancak,IPOD'lara göre filan dış materyal çok daha sağlam...

Size bir Iriver hikayesi,

Gecen Sporda kosu bandında kosuyorum ve H320 ile muzik dinliyorum. Kolum kulaklıgın kablosuna oyle bir takıldı ki H320 1.5 metreden uctu ve seramik zemine caaaattt diye vurdu ve yerde en az 2 metre takla attı..

Ben bir telas aldım elime ve diyorum tamam kesin gitti alet cunku calısıyordu.. Taktım kulaklıgı inanamadım sarkı aynen calmaya devam ediyor, sallamamıs bile.

Baska alet olsa bu dusmeye dagılırdı valla ama Iriver birak dagılmayı sarkıyı bile kesmemis.. Agır, hantal ama full yekpare, kulce gibi..

Bende Mart 2005 ten beri Zen Touch 20gb kullanıcısıyım ve 3 hikaye anlatıyım
    Kronolojik sıra ile :D
    - Zen touch ı elimde çevirirken sen elimden fırla parkeden sekip güm duvara neyseki hiçbirşey olmadı.
    - Balkon demirlerinden tutunmuşum elimde Zenim müzik dinliyorum son ses. Elimden bi kaydı kulaklığın kablosu gerildi ve kulaklık girşinden çıktı. Neyseki birinci kattaydık ve aşşağısı çimdi. Ama bendeki kötü şans durmadı ve koca çimdeki taşa çarptı. Sol alt kısmından ciddi damage yiyen zen toush ın hafif tipi kaydı ancak hiç bir sorun yoktu. Bende inanamadım. ( tipi kaydı diyosam tabi böyle çok az içine göçtü sol alt köşe.)
    - Pinpon oynarken cebimde zen le ( ki önermem) masanın kenarına çarptım arkasını. Arkasıda hafif göçtü içeriye ama hala sorun yok.

Bütün bu olanlar sırasında falan daha aldığımdan beri hiç reset tuşuna ellemedim. Sadece bi kere takıldı ama oda zamanla şarj edince geçti. Sonuç olarak çok sağlam olduğuna inanıyorum. Hala çalışıyo Maşallah
  • Bu en son firmware tam olarak ne işe yarıyo anlatabilir misiniz biraz daha detaylı olarak?
  • @Angel of Mercy
    Tebrik ediyorum gerçekten, bu kadar kazaya rağmen kurtulduysa pes vallahi

Son firmware'da PlaysForSure geliştirmeleri üzerinde durmuşlar, yani WMP10 üzerinden internetten şarkı indirebilmek gibi özellikler geliştirilmiş. EQ ayarlarında problemler vardı eski firmwarelarda, Custom EQ komple kullanışsızdı ve doğru dürüst ayarlamak mümkün değildi. Şimdi ise 4Eq bandı çok rahat ayarlanabiliyor ve kendi ayarlarını doğru dürüst yapabiliyorsun.

@Turuncu

Eminim Zen Touch'ınkine çok benziyordur grafik düzenlemesi, genel yapısı falan. Böyle bir şey mi?
     CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!!

ZV:M 5band sanırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Be Creative

@Angel of Mercy
    Tebrik ediyorum gerçekten, bu kadar kazaya rağmen kurtulduysa pes vallahi

Son firmware'da PlaysForSure geliştirmeleri üzerinde durmuşlar, yani WMP10 üzerinden internetten şarkı indirebilmek gibi özellikler geliştirilmiş. EQ ayarlarında problemler vardı eski firmwarelarda, Custom EQ komple kullanışsızdı ve doğru dürüst ayarlamak mümkün değildi. Şimdi ise 4Eq bandı çok rahat ayarlanabiliyor ve kendi ayarlarını doğru dürüst yapabiliyorsun.

@Turuncu

Eminim Zen Touch'ınkine çok benziyordur grafik düzenlemesi, genel yapısı falan. Böyle bir şey mi?

ZV:M 5band sanırım...

zvm topiginin ilk sayfasında olan eq resmi:
  • Offf...Ne güzel gözüküyor yaa....
  • bu wmp10 etiket ile değiştiriyorum geri dönüyor tekrar?
  • Ben her değiştirdiğim yazıdan sonra "Uygula" diyorum, hala hata yapabiliyor bazen. Test etmem gerekebiliyor yoksa bir bakıyorum mp3 player'a "Unknown" olarak kaydetmiş. Aslında daha kullanışlı bir program var mı bunu öğrenmek için Creative forumlarına bir topic açmak lazım...
  • bende uygula tamam diyorum ama işte yapmıyor her seferinde!
  • Arkadaşlar Nomad Explorer a alternatif olarak NotMad Explorer var bide. Gerçekten çok daha kullanışlı ve süper kısacası. Ama sadece demosunu bulabildiğim için dosya kopyalarken tek tek kopyalamaya izin veriyo buda çekilmiyo tabi Bulursanız öneririm kullanmanızı deneyince zaten pişman olmazsınız. Bide yahoo groups ta zen touch diye aratın birkaç yahoo grubu var bunlara üye olursanız sürekli haberler geliyor yada birinin sorunu olduğu zaman spruyor ve karşılıklı bilgi alışverişi oluyor.
  • ya benim zen 1-2 defa kitlendi resetlendim düzeldi diskte sorun yoktur da firmware yüklerken fln bişey mi oldu acaba?
  • Çok nadir kilitleniyor bende, 9aydır daha beş kez kitlenmemiştir. Ama sendekinin firmwarela ilgisi olduğunu sanmam, şanstır sanırım..
  • kaç gündür mp3 ayarlıyorum tek tekdaha 1 gb ayırdım war 35 gb arşiv
  • Evet ben de mp3 konusunda çok seçiciyim, 40gb olmasına rağmen dinlemeyeciğim müziği asla koymuyorum. E haliyle tek tek dinlemek gerekiyor
  • Arkadaşlar ben bu yeni firmware ı yükledim adamlarında uyardığı gibi içerisindeki bütün veriler silindi ancak bilgisayara ilk takışımda tanıdı pc ancak ikinci takışımda tanımadı. Şu an hiç bir PC mp3 playerımı bağlı olarak göremiyor. Dolayısıyla içi boş olduğundan hiç birşey dinleyemiyorumda. Ne yapmalıyım sizce? PC ye bağladığımda aşşağıda MPC aygıtı diye görüyor ancak ne media player görüyor bağlı olarak nede nomad explorer falan. Hatta firmware ı tekrar yükleyemiyorum bile aygıtı bağlayınız diyor. Sen o kadar düş bişiy olma bi firmware neler yaptı bhe Nazar deydi nazar
  • service pack 2 yuklu mu?
  • yüklü
  • "ums ve mtp sorunlarına tam çözüm" diye forumda bi arama yap
  • Arattım ancak dediğin başlığı bulamadım. Link verirsen sevinirim.
  • http://www.h emenpaylas.com/download/362696/fixup.zip.html

h ve -e- harfleri arasındaki boşluğu kapatarak adrese git.

diğer bilgiler burda:
    http://forum.donanimhaber.com/m_5599787/mpage_1/key_//tm.htm#6478760
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.