Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[b]CREATIVE YETKILI SERVISI[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
9.297
Tıklama
Giriş
    363 Mesaj
    21 Ekim 2007 17:39:54 Konu Sahibi
    nerde bulabilirim bunu?

|
    |
    21 Ekim 2007 21:06:35
    Creative in Türkiye'de yetkili servisi yok diye biliyorum..
    |
    |
    11 Kasım 2007 13:47:17
    servisi yok bozulsa ne yapacaksınız aynı sorun bendede var ama tamir edecek yer yok paramızla rezil oluyoruz. creative almayın arkadaşlar sonra sizde bizim gibi olursunuz . gidin başka marka alın şarjı 1 gün bile gitmiyor zaten
    |
    |
    12 Kasım 2007 01:09:24
    kop git lan nedemek şarjı bir gün gidiyor 4 gündür zen imi şarj etmiyorum video müzik kullnaıoyurm adaptorunu birtek ilk ladığım gün alıp şarj ettim

birdaha şarja takmadım tek şarj olma yolu pc den usb ye bağlayıp müzik film atacağım zaman oluoyr şarjı hala full

bu arada aldığın yere hepsiburada...teknosa...bimeks....gigatek yada elma sepeti nerden ladı isen oraya götüreceksin yada göndereceksin

distribitör olarak multimedya bilgisayar var istanbulda %99 cihaz ist ye göndreiliyor ordan da eğer sorununa göre yurtdışına

creative lamayın diyorsunda ipod ların sanki servis desteği mükemmel
    |
    |
    12 Kasım 2007 14:23:59
    yutdışından aldım ne olacak şimdi . 2 sene oldu garantisi falan bitti. benimkisinin şarjındada sorun var o zaman 1 gün bile gitmiyor benimkisi.

türkiye sitesine giriyorum o bile ingilizce pes yani pes bana adres verirseniz iiyi olur . gidip vereyimde yapsınlar .istanbulda neresi yaparki bunu
    |
    |
    12 Kasım 2007 15:09:14
    multimedya iblgisayar olması lasım
    |
    |
    12 Kasım 2007 20:32:55
    multmedya bilgisayar yurtdışından alınan creative'leri tamir etmiyor. parasıyla bile yapmıyorlar...beni de çok zor durumda bıraktılar çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktororigo -- 12 Kasım 2007; 20:33:25 >
    |
    |
    13 Kasım 2007 16:25:28
    Ankarada multimedya ilgileniyor ben Mp3 çalarımı oraya götürmüştüm. Kahve adamlarından farkları yok ama orası ilgileniyor işte.
    |
    |
    14 Kasım 2007 01:00:43
    quote:

Orjinalden alıntı: julya lena

Ankarada multimedya ilgileniyor ben Mp3 çalarımı oraya götürmüştüm. Kahve adamlarından farkları yok ama orası ilgileniyor işte.

Garantili olanlarla mı ilgileniyor sadece ? Yoksa yurtdışında alınıp garantisi olmayanlara da bakıyor mu?
    |
    |
    14 Kasım 2007 20:55:49
    ürün Türkiye içinden alındıysa ve garantisi varsa, öncelikle aldığınız yere sorun, gerçi onlar sizi multimedya'ya yönlendirecektir. ancak multimedya kendisi tamir etmez, onlar da yurtdışına gönderir.
    ürün yurtdışından alındıysa ancak garantisi varsa, Türkiye'de kimse sizinle ilgilenmez (bende olduğu gibi) herşeyi kendiniz halletmeniz gerekir. ancak creative'in singapur merkezi bu konuda gerçekten çok hassas ve size her türlü yardımda bulunuyorlar. ben benim ürünümü (garantili, yurt dışı alındı) singapura gönderdim, 1-2 hafta içinde yenisiyle değişti ve geldi (sadece gidiş kargosu ödedim).
    ürün yurtdışından alındı ve garantisi yoksa yine singapurla iletişime geçersiniz. orada servis görür ve ücretini ödersiniz. bu durumda gidiş kargosu+servis ücreti ödersiniz..
    ama şunu tekrar söylemeliyim ki creative merkez, müşteri memnuniyeti hakkında inanılmaz hassaslar, maillerinize hemen cevap geliyor. sorun bizim Türkiye ayağında.
    tek problem singapur'la ingilizce mailleşmeniz gerekir:http://tr.creative.com/support/contact/emailform.asp
    |
    |

• Binbaşı
    1593 Mesaj
    14 Kasım 2007 21:05:26
    Teşekkürler cholonya, açıklayıcı olmuş. İngilizce mailleşmiştim yazın başında. İlgileniyorlar, çok çabuk cevap veriyorlar ama pek yardımcı olmamıştı bana. Bilmediğim birşey söylememişlerdi. Clean Up, Format, Reload firmware işlemlerini anlatıyorlar. Bir de garantisiz ürünü singapur'a göndermekle ilgili mail atayım. Bir fiyat verecekler mi bakalım.
    |
    |
    06 Aralık 2007 21:18:36
    YA ZEN MICRO VAR ELİMDE. KULAKLIK GİRİŞİ BOZULDU MULTİMEDYA YAPMIYOR AMERİKADAN ALINDIĞI İÇİN NAPCAM ? ELİMDE Mİ PATLADI ALET??
    |
    |
    06 Aralık 2007 21:56:52
    Kargo parasını verip Singapur'daki servise göndereceksin.
    |
    |
    18 Aralık 2007 15:40:18
    ankarada dijital elektronik var. orayı bi ara belki yaparlar. adamlar iyi ilgileniyor.

ankara dijital elektronik: 0312 418 81 20 ızmır cad ıhlamur sok 5.38 kızılay ankara
    |
    |
    14 Eylül 2010 22:03:49
    benım de 5+1 im bozuldu creatıve, ankarada abıme yolladım kendısı tamır ettı gonderdı :D benıde buyuk bı dertten kurtardı... abım elektronık olan herseyı tamır edebılıyor yeterkı tamır olanagı olsun...
    |
    |
    18 Ekim 2010 10:16:05
    garanti belgelende ihracat firmasının adına bakarak internetten tel. nosunu bulabilirsin.
    ben öle yapmıstım 5 senelik creative zen vardı zamanında (500 tl vermistim ) kulaklık giris yeri bozuktu yolladım. para bile almadılar (kutunun icinde bi kereye mahsus para alınmıyor dedi yazıyordu) sadece kargo parası.
    |
    |
    Fujifilm AV100 12.2MP 2.7"LCD Dijital Fotoğraf Makinesi
  • Yarbay
    4839 Mesaj
    10 Kasım 2010 12:55:26
    müslüm usta diyorum.....
    |
    |
    10 Kasım 2010 13:05:54
    Müslüm Usta
    536 713 26 71
    Moda Cd. Çakıroğlu İşhanı K:1 N:52 Kadıköy
    Başka şehirlerde olan arkadaşlar içinde ben kargo vs yardımcı olurum :)
    Akmar pasajının 1 yada 2 üst sokağında...
    |
    |
    04 Aralık 2010 22:11:12
    kimdir bu müslüm usta neler yapabilir??:D
    benim zen vision m nin hard disk bozuk zannedersem mp3 süz kaldım baya şimdi 1 gün oluyo zen X-Fı 2 aldım :D
    ayrıca hard diskteki dosyaların kurtarılması-tamirini de yapabiliyor mu?
    çok önemli benim için cevaplarsanız sevinirim ..
    |
    |
    12 Şubat 2011 00:04:01
    www.creativeservis.com teknık destek icın kesıntsız hızmet
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
SEO
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,215
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.