Şimdi Ara

CREATIVE X-FI TITANIUM PCI-E SES KARTI ve Console Launcher Ayarları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
9
Favori
32.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana göre Parasini ZERRE kadar hak etmeyen bir ses karti... İkinci el Forumunda millet 100 liraya satabilmek için 99999 takla atiyor... Sifiri 250 TL gibi bir fiyatken Kullanicisi 2.elini 100 Liradan dahi satamiyorsa bu Sizde bi fikir uyardirmasi için yeterlidir kanimca..
  • MOMO OZ ARKADAŞIM ZATEN GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPMIŞ BU SES KARTLARIYLA İLGİLİ...BENCE KARAR VEREMEDİĞİNİZ KONU BU SES KARTLARIYLA NE YAPABİLİRİZ KONUSU.CREATIVE 16 BİT LIVE DÖNEMİNDE, SES KARTLARINA UYUMLU SES SİSTEMLERİ İMAL EDİYORDU CAMBRIDGE'LE BİRLEŞEREK AYRICA O DÖNEM ÖYLE MP3 4 DIVIX FEŞMEKAN BU KADAR YOĞUN DEĞİLDİ.ORJİNAL CDMİZİ TAKIP DİNLERDİK İZLERDİK OYNARDIK VE İNANILMAZ KEYİF ALIRDIK.ŞİMDİLERDE YA PSİKOLOJİK ETKİLERDEN YADA BELKİDE TEKNOLOJİDEKİ KALİTENİN ARTACAĞINA KOMPLİKE CİHAZLARIN ORTAYA ÇIKMASI VE ÇİN KALİTESİZLİĞİNİN ETKİLERİNDEN DOLAYI O KALİTE YAKALANAMIYOR YADA ÇOCUK KAFASINA O DÖNEM SOUND İNANILMAZ GELİYOR PSİKOLOJİK ETKENLERİN ÇOK PAYI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.YANİ CREATIVE KALİTESİZ KART FALAN YAPMIYOR.UYUM SORUNU YÜZÜNDEN ÇOĞU KULLANICININ YÜZÜ GÜLMÜYOR.ADAM WINAMP DİYOR, CREATIVE KARTA ANLAMSIZ BİR SES SİSTEMİ BAĞLIYOR SONRA KARTLARI KÖTÜLÜYOR UYUM ÖNEMLİ!!!

• arkadaşlar ürün garantiden sıfır olarak değişti fakat bu bir sorun mu değil mi bilemiyorum sizlere dnaışmak istedim

kulaklığımın yeşil jack ını ses kartına taktıgımda kulaklıktan şu şekilde bir ses geliyor;

hani kaset çalarda müzik dinlersiniz ya müzik bittikten sonra bir süre daha bant çalmaya devam eder fısıltı şeklinde ses gelir.bu ses geliyor.ses seviyesini arttırdıgımda da yükseliyor.umarım tarıf edebilmişimdir.bu normal mi?

consol ayarlarından game mode a cektiğimde bu ses ortadan kalkıyor.ama entertainment modda bu ses var.
  • arkadaşlar pc me win8 64 bit kurdum elimde pcı expres x-fi titanium ses kartı var driverlerini nerden bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutevazi025

arkadaşlar pc me win8 64 bit kurdum elimde pcı expres x-fi titanium ses kartı var driverlerini nerden bulabilirim.

burda yer alıyorhttp://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&subCatID=208&prodID=17927&prodName=Sound%20Blaster%20X-Fi%20Titanium&subCatName=X-Fi&CatName=Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_17927,VARSET=CategoryID:1

bendede win8 64 var ama driver ve uygulama sorunlu. control paneli ayarları kaydetmiyor, ve pc tekrar başlattığımda ses kayboluyor. her seferinde baştan ayar yapıyorum. siz deneyin ne sonuç verecek. sonucu alıntılayarak paylaşırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

quote:

arkadaşlar pc me win8 64 bit kurdum elimde pcı expres x-fi titanium ses kartı var driverlerini nerden bulabilirim.

burda yer alıyorhttp://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&subCatID=208&prodID=17927&prodName=Sound%20Blaster%20X-Fi%20Titanium&subCatName=X-Fi&CatName=Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_17927,VARSET=CategoryID:1

bendede win8 64 var ama driver ve uygulama sorunlu. control paneli ayarları kaydetmiyor, ve pc tekrar başlattığımda ses kayboluyor. her seferinde baştan ayar yapıyorum. siz deneyin ne sonuç verecek. sonucu alıntılayarak paylaşırsınız.

evet sanırım beta sürücü bende kurdum pc kapatınca ayarlar sıfırlanıyor. benim pc win 8 kurduktan sonra kartın sürücüsünü kurmadan tanıdı. şu an yine ses kartından sesi alıyorum. daniel k. driverlerini kullanan arkadaş varmı win8 de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spleenish

quote:

aynı sorun bendede vardı win8 kurunca sistemi yeniden başlatınca ayarlar siliniyor.. bu yüzden tekrar win7 ye döndüm

evet sanırım beta sürücü bende kurdum pc kapatınca ayarlar sıfırlanıyor. benim pc win 8 kurduktan sonra kartın sürücüsünü kurmadan tanıdı. şu an yine ses kartından sesi alıyorum. daniel k. driverlerini kullanan arkadaş varmı win8 de

o sorun çözüldü arkadaşlar. windows 8 de creative ayarlarını yapılandırıyorsunuz sonra pc uyku moduna alıyorsunuz. biraz bekleyip çalıştırıyorsunuz. sonra restart çekiyorsunuz. ve mutlu son

• Elimde titanium x-fi var . Windows 8 de kullanıyorum. Özellikle ingilizce ses kayıtları mp3 kayıttan dinleyeceğim . Bunun için en iyi ayarlar nasıl olur?. Bana audio creation modu daha uygun geldi gibi. Ben kulaklık ( headphone ) kullanıyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar , bilgisayarda ses kartınının sağ kanalı sol kanala ve sol kanalı sağ kanala aktarmasını sağlamanın bir yolu var mı? Yani kanallar yer değiştirecek. Ses kartı ayarlarında böyle bir seçenek bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxvadsf -- 19 Aralık 2012; 21:59:32 >
  • arkadaşlar bende x-fi titanium ve z500 hoperlör var optik baglantıda sorun var ses kısa aralıklı kesilip tekrar geliyor acaba kartta mı sorun oldu yada optik kabloda eskiden böyle değildi sonradan oldu nasıl çözebiliriz acaba bu sorunu fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. ayrıca encoder menüsünnde of, dolby dijital. ve dts connect diye secenekler var of konumunda optikten ses gelmiyor bunun ayarını nasıl yapcaz
  • opamplı titanium x-fi kartı almış ve kullanıyordum sesinden vs. çok memnundum,pc ye format atıp cd den yeniden yüklemeye kalkınca yükleyemiyorum şu uyarı yazısı çıkıyor,acaba kartta yanma,sıkıntı olabilirmi?

ERROR
    Setup is unable to detect a supperted product on your system.please ensure that your product is properly installed before running this setup program.
    Setup will exit.
  • TEK KELİME MUHTEŞEM BİR SES KARTI NET ÜZERİNDEN İZLENEN VİDEOLARDA 7+1 DESTEKLEMİYOR AMA MEDIA PLAYER VE DVD PLAYER DA TEK KELİME MUHTEŞEM 7+1 YİNE CREATİVE SİSTEMİMLE BUGUN BULUŞTURDUM VE COK MUTLUYUM .. :D :D
  • Güzel kart, özellikle kulaklıkta kullanırken onboarda göre bariz fark var, bendeki sehnneiser hd380pro yu onboarda taktığın zaman ile ses kartına taktığın zamanda dağlar kadar fark var, tavi hoparlör içinde geçerli bu. ben memnunum.
  • merhabalar. arkadaşlar bende bu kartı kullanıyorum. dijital olarak hta1200 lg ses sistemime kartı bağladım. sorun şu. kartın enable bas boost özelliği dolbi gijital live tıklıyken geçersiz oluyor. edifier s730 2.1 sistemimi normal bağlıyorum onda bu özellik aktif. daha önce z5500 varkende dijital olarak bağladığımda bas boost özelliği aktif olmuyordu. bazı sitelerde dolbi için ayarlardan bahsedilmiş. bende sadece aktif yada pasif yapılabiliyor. bu konuda bilgi verecek arkadaşım olursa sevinirim. ayrıca son sürüm driverini kurduğumda kayıt yaparken mikrofon kayıdı sırasında pıt pıt pıt diye belli aralıklarla ses geliyor. eski driveri kurduğumda sorun kalmıyor. son olarak. mikrofon kullanırken bir tıslama geliyor. daha önce sountblaster audigivalue kullanırkende o sorun vardı. mikrofon jackını yarım takarak sorunu aşıyordum. bunda yarım taktırmıyor. sesi kesiyor. ne önerirsiniz? şimdiden teşekkürler.
  • Bu ses kartının CREATIVE X-FI TITANIUM PCI-E windows 8 64 BİT için Creative Console Launcher DRİVERİ YOKMU?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spleenish

Bu ses kartının CREATIVE X-FI TITANIUM PCI-E windows 8 64 BİT için Creative Console Launcher DRİVERİ YOKMU?

daniel_ knın son çıkardığı win 8 için driver setlere bak forums.creative den.
  • Arkadaşlar Pax Driver mi, Daniel K mı yoksa Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0009 official driver mı önerirsiniz?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voodoodream

Arkadaşlar Pax Driver mi, Daniel K mı yoksa Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0009 official driver mı önerirsiniz?

Teşekkürler.

evet aynı şekilde bende sorsam win7de bası sıkıntılar yaşıyorum.seslerde bozukluk...
  • daniel_k forever.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

daniel_k forever.

bulamadım bunun driverini?
    kartım x-fi titanium

şöyle bir şey varda bu mudur acaba?

http://forums.creative.com/showthread.php?t=698949
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.