Şimdi Ara

creative x fi surroundla hifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • panasonic avr anfi he 90 ve quadral quantis 500 kule hoparlörüm var ve steore muzik dinliyorum.bir aydan beri flac ses dosyalarımı dinleyecek bir player,network radio veya bluray benzeri cihazları araştırdım denon,pioneer veya cambride audio ama bunlar 1500-2500 civarında. butçem sınırlı olduğundan bende laptop dan anfiye bağlantı yapmak için ses external ses kartı almayı düşünüyorum direk bağladığımda ses kalitesi çok kötü idi laptop un ses kartı kalitesiz diye .yukarıdaki cihazların performansını aramıyorum ama bu external ses kartı creative x-fi surround dan performans alabilirmiyim.

http://www.vatanbilgisayar.com/oem-muhtelif-kart/creative-xfi_surround_51-x-fi-surround-51-harici-ses-karti/productdetails.aspx?I_ID=34569#allImages
    143 tl vatandaki fiyatı

creative x fi surroundla hifi

24 bit 96 khz ses özellikli 100 db çıkış gücü usb 2.0 bağlantılı

• arkadaşlar cevap yazan olmadı ama ben yine yazayım.ses kartını aldım cumartesi vatandan kurulumu kolay laptop ses kartını win7 de ikinci bir ses kartı olarak görüyor.ses kalitesine gelince 24 bit 96 khz flac dosyaları dinliyorum klasik cazz ve pop tarzları anfiye optik çıkışla bağlı anfi sesi stereo olarak hoparlöre gönderiyor ses kalitesi güzel direk laptop un ses kartıyla bağladığımdan bayaa iyi sesler ayrıntılı ve dolgun cihazın ses çıkışından çok memnunum beni fazlasıyla memnun etti.tam DAC olayını gerçekleştirdi bence sitemim çok kaliteli bileşenler olmadığından (mosfet avr panasonic ve quadral 500 speaker) bence yeterli .

cihazın eğer analog çıkışına bağlarsanız ses kalitesi ve dolgunluğu azalıyor ama ben optik çıkıştan bağladım zaten anfide bu giriş mevcut bu kartın digitali analoga çevirmesine gerek yok zaten anfi bu işi daha güzel hallediyor creative bana sadece pc deki digital sinyalleri digital sese çevirsin yeter ki bunu iyi yapıyor bu cihaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.