Şimdi Ara

Creative X-Fİ Surround Harici / İnceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
23.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Megaworks 5+1 thx 550 sahibiyim ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de z906 var laptop da kullanıyorum ve nasıl bir ses kartı alsam diye araştırma yapıyorum ama aldıgım tek cevap creative X-Fİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkellerman

Megaworks 5+1 thx 550 sahibiyim ne yapmalıyım

Bu kart ile daha iyi bir kalite alırsınız hem masaüstünde hem laptopta...
  • Pir hocam x fi harici kartı alıcam tavsiyen üzerine kartta
    3 giiriş var dimi bağlantıda sıkıntı yaşamam inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: benkellerman

Pir hocam x fi harici kartı alıcam tavsiyen üzerine kartta
    3 giiriş var dimi bağlantıda sıkıntı yaşamam inşallah

Sıkıntı olmaz..
  • ben halen bu kartı ve z5500 ü kullanmaktayım..sıkıntı derken kastedileni anlamıyorum ? tatminsizlik mi ? beklentinin ötesinde birşey mi arıyor arkadaşlarımız ? yaklaşık 5 yıl önce :)))) yazdığım cevap halen geçerlidir.Üstelik ben birde optik çıkış haricinde analog çıkışıda kule tipi hoparlör ve amfiye bağlantı yaptım.Z5500 + amfi çıkışına analog çıkışlar bağlı..orta kalite bir ses kartı olup herhangi bir donanım yada yazılım (xp + win 7 ultimate) sorunu çıkartmadı bana 5 yıldır..daha nolsun ?
  • arakadaşlar z5500 bağladım bu cihazı dts alamadım stereo x2 yazıyor Creative X-Fi Surround 5.1 ses kartının driverin kaldırdım komple pc den usb taktım yine aynı şekilde çalıyor fark etmiyor driver kurmaya gerek yok ozamananladım bu işi
  • ben bu cihazı playvision hst-51 5+1 oyun kulaklığında kullanmak istiyorum sıkıntı yaşarmıyım? acer 5742g dizüstüm var maalesef kulaklığı desteklemiyor.. kulaklığı usbden takınca seste problem yok ama normal jak bağlantısında hiç tatmin edici değil. ayrıca usbden ve jaklardan bağlayınca titreşimde devreye girmiyor.
  • Arkadaşlar bu ses kartından çıkan müziği 5.1 ses sistemine "kablosuz" olarak göndermenin bir yolu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTHANZİ

hocam mod orjinal...4.70 dolar ödeyip..dts paketi aldık creative den ...ama opticalı alamıyorum bir türlü....Playback device ı değiştir diyor ama tek seçenek var.. oda spdıf out..

Birader selamlar olsun ya benim console launcher böyle değil siteden DOLBY DIGITAL LIVE AND DTS CONNECT PACK satın aldıktan sonra console launcher böylemi gözükücek sendeki gibi+ bendeki şu an böyle resim aşağıoda paylaşıcam z5500 alıcam bende z-906 farklı evde kurulu sisteme bağlı z-500 kafaya koydum + w7 32 ultimate kullanıyorum, drıver daniel-k son sürüm , lakin ses kartım konuda olan x-fi surround 5.1, pro olan modeli değil.. buda benim console launcher yani entertaiment console, dts ve dd ses için illa paketmi şart normalde kartın optik çıkışı var ve spdıf ayarları bende mevcut buyrun..

Creative X-Fİ Surround Harici / İnceleme BU SİZDEKİ

Creative X-Fİ Surround Harici / İnceleme BU BENDEKİ

Creative X-Fİ Surround Harici / İnceleme Creative X-Fİ Surround Harici / İnceleme Creative X-Fİ Surround Harici / İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 22 Temmuz 2015; 18:55:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

hocam mod orjinal...4.70 dolar ödeyip..dts paketi aldık creative den ...ama opticalı alamıyorum bir türlü....Playback device ı değiştir diyor ama tek seçenek var.. oda spdıf out..

Birader selamlar olsun ya benim console launcher böyle değil siteden DOLBY DIGITAL LIVE AND DTS CONNECT PACK satın aldıktan sonra console launcher böylemi gözükücek sendeki gibi+ bendeki şu an böyle resim aşağıoda paylaşıcam z5500 alıcam bende z-906 farklı evde kurulu sisteme bağlı z-500 kafaya koydum + w7 32 ultimate kullanıyorum, drıver daniel-k son sürüm , lakin ses kartım konuda olan x-fi surround 5.1, pro olan modeli değil.. buda benim console launcher yani entertaiment console, dts ve dd ses için illa paketmi şart normalde kartın optik çıkışı var ve spdıf ayarları bende mevcut buyrun..

Allah razı olsun .. 6,5 yıl sonra bu cevap iyi geldi, anılar depreşti .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Allah razı olsun .. 6,5 yıl sonra bu cevap iyi geldi, anılar depreşti .

cümlemizden razı olsun da bi sağlıklı cevap alamadım senden

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Kartı satalı yıllar oldu desem ..
  • DARTHANZİ kullanıcısına yanıt
    p zaman no coment
  • Blaster ile farki nedir bu kartin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.