Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CREATİVE VİSTA PRO WEBCAM ALDIM...AMA Bİ TÜRLÜ ÇALIŞMIYOR!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> CREATİVE VİSTA PRO WEBCAM ALDIM...AMA Bİ TÜRLÜ ÇALIŞMIYOR!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1451 Mesaj
    ARKLR SORUN ŞU..WEBCAM İYİ HOŞ GÜZEL.. 640/480 OLAN MODEL..VİSTA PRO..
    KURDUM VE AÇTIM..AMA EKRAN DONUYOR...

MESSNEGRİ AÇIYORUM..BİR İKİ DAKİKA GÖRÜNTÜ KARŞI TARAF GİDİYOR..SONRA EKRAN DONUYOR...KONUŞTUĞUM SAYFA BEYAZ RENK OLUYOR...MESSENGER SAYFASINDA MOUSE MEŞGUL DURUMNA GEÇİYOR..KISACASI..FENA BİŞEY YA ÇOK SİNİR BOZUCU

NEYSE WİNDOWS GÖREV YÖNETİCİNDEN KAPATMAK İSTİYORUM ORDANDA SAYFA KAPANMIYOR...HAYDA TEKRAR RESTART YAPIYORUM..

CREATİVE SAYFASINDAN SÜRÜCÜSÜNÜ GÜNCELLEDİM..OLMADI..3 TANE USB GİRİŞİ VAR SORUN YOK...VE DE WEBCAMDE SORUN YOK...BAŞKA YERDE KURDUM ÇALIŞTI..

FİKİRLERİNİZ...DAHA ÖNCE SORUN YAŞAYAN VAR MI?

|
    |
    USB portların 2.0 faln mı? Yada kaynak çakışması mı var, iyice bi incelemek lasım..Bu arada Messenger dışında kullanırken problem yaratıyor mu?
    |
    |

Orjinalden alıntı: ZeusLEE

USB portların 2.0 faln mı? Yada kaynak çakışması mı var, iyice bi incelemek lasım..Bu arada Messenger dışında kullanırken problem yaratıyor mu?

usb portların 2.0 olduğunu bilmiyorum nasıl anlarız? normalde resim çekme özelliğini kullanıyorum..onda bi sorun yok...daha öncede 1 saate yakın bi ara bi ark konuşmuştum..ama hep sürekli dondu ekran..
    |
    |
    Bios'tan, Integrated Peripherials'tan..MSN 7.0 mı kullanıyosun?
    |
    |

evet eski sürümünde mi çalşır diyorsun>
    |
    |
    Creative WebCam Vista Pro with 6' USB 1.1 cable
    Quick Start guide
    Installation CD containing:
    Creative WebCam Center
    ArcSoft® Multimedia Email
    Ulead Photo Express
    User's Guide

yukarda vista pronun özellikleri var..ya birşey sorucağım orda 1.1 usb yazıyor..o ne demek..ne için..belki bnm usb farklıdır ondan kapanıyor? bilgisi olan
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.