Şimdi Ara

CREATIVE V 100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kullanan var mı arkadaşlar yada bu cihaz hakkında bilgisi olan görüşlerini yazarsa çok sevinirim. Oldukça yeni bir ürün teknosada satılıyor

• FM radyo yüklenebiliyor mu acaba ses kalitesi nasıldır vs.
  • Hiç kimse bilmiyor mu bu ürünü
  • Radyolu olanı V200 galiba o yüzden yükleneceğini sanmıyorum.
  • v200 war bnde ekran 2 satır we şarkı bulmakta baya zorlanıyorum oyüzden pek yawsiye etmem yeni dediğin ürün çıkalı nerdeyse 2-3 sene olacak sen modelleri karıştırıyo olmayasın eğer v100 den bahsediyorsan bnm kullandığım v200 ile bi frkları yok tek farkları bellek boyutlarıdır özellikler fln herşey aynı '!!!

illa fm radyolu bi mp3 çalar arıyosan + bide bu ürün videoda oynatabiliyo we en az creative kadar kaliteli bi ürün
    :http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81008&productid=bd700909

şu an indirimli wede yanında 2 gb sd card hediyeli

iyi günler

• V100 ile V200 farklıdır. V200'de radyo var, V100'de ise yok.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_12746466/tm.htm

hocam bende geçen haftalar çok yırtındım bilen var mı diye de galiba kimse bilmiyodu, karambole aldım öyle

alalı neredeyse 2 hafta olucak daha bi yamuğunu görmedim

arkadaşın kastediği v200 gibi değil pek daha iyisi, v200 den eksisi radyosu yok, bilmiyorum belki ilerde açılır o da...

ekranı s200 ekranlarından, kulaklık s200 lere verilen kulaklıktan...
    s200 den avantajı ayrılabiliyor, drek bağlantısı var, bence büyük bir avantaj (en azından benim için)

sese gelince; benzer creative modellerinin ki gibi bir farkını göremedim, gayet iyi sesi var

kısacası, tavsiye ederim pişman olmazsın.

• Bunun 2 gb ından aldım gayetde memnunum şu an. S200 deki gibi bass özelligi falanda var. Alın kullanın...
  • İş için İtalya'dayken USB bellek lazım oldu. Belleğe 20 euro vereceğime 25 Euro'ya (kampanya vardı) V 100 aldım. Standart bir pille çalışması ve şarkı transferi için kablo gerekmemesi çok işime yarayan özellikler oldu. AYrıca güzel özelliklerden biri de sürükle bırak fonksiyonu. Yani herhangi bir yazılıma ihtiyacı olmaması.
    Bir de Sennheiser PX 10 model güzel bir kulaklık aldım. Değmeyin keyfime.
    MP3 çaları "müzik dinlemek" için almak isteyen arkadaşlar için çok güzel bir olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Işık ve sevgiyle...
  • bugün teknosadan 2 gb olanını 99 ytlye aldım ses kalitesi mükemmel ama bu kulaklıkla biraz zor olacak gibi çünkü başı ağrıtıyor radyosu yok ama belki firmware'le falan olabilir özellikle söylüyorum ses kalitesi mükemmel süper bi müzik keyfi için öneririm bass boost var ayrıca sese kısıtlama koyabiliosunuz ve pili 18 saate kadar gidiomuş(daha deneyemedim tam) yanında duracell marka şarjlı pil var usbden şarj olabiliyor ekranı dönebiliyor solak olanlar için tasarlanmış bu özellik ayrıca lyrics yani şarkı sözü özelliği de var ekranı da kaliteli tabi:D daha ne diim creative işte en önemlisi de bu kesinlikle öneriyorum...

Ayrıca 20 kademeli sesi var son kademede baya yüksek oluyor...

15te falan dinlenebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myloo2909 -- 1 Mart 2008; 20:58:18 >
  • bildiğin bi kulaklık war mı peki? onun yerıne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk_ertk

bildiğin bi kulaklık war mı peki? onun yerıne?

ewet! 15 yada 20 ytl olacak doğubankta geçen sene almıştım philipsin kulaklığı kulaklığın dış kısmında kırmızı bişey onun üzerinde de philips yazıo malesef şu anda elimde deil eski mp3le beraber satmıştım o yüzden modelini söyleyemiyorum ama iyi bas veren bişi olsun demiştim onu vermişti adam doğubankı gezsen bulursun arkası kırmızı olucak unutma:D

tabi istanbuldaysan:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myloo2909 -- 1 Mart 2008; 22:35:31 >
  • ep630 ya da cx300 orta seviye için en iyi kulaklıklar
  • yani tavsiye edersiniz gönül rahatlığı ile.
    bu aletin pil durumu nedir?marttan bu yana mutlaka bir fikriniz vardır.
    ayrıca hamanın usb şarj aletleri buna uyuyor mu?Ya da şöyle söyleyeyim:bu alet usb şarj aletleriyle rahatça şarj edilebiliyor mu??
    cihazda aşınma,yıpranma var mı? yanında gelen yazılım kullanışlı mı ve yazılımı kullanmadan şarkı yükleyebiliyor muyuz?
  • 2007 de bu cihazdan aldım .Hala kullanmaktayım yalnız pc görmüyor suan o sorunu çözmeye çalışıyorum.Ama müzik dinleyebiliyorum.Eskisinden daha geç açılıyor tek sorun o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolg...

2007 de bu cihazdan aldım .Hala kullanmaktayım yalnız pc görmüyor suan o sorunu çözmeye çalışıyorum.Ama müzik dinleyebiliyorum.Eskisinden daha geç açılıyor tek sorun o.

Hocam linkteki güncellemeyi yaptınız mı?

http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=213&prodID=15441&prodName=MuVo%20V100&CatName=MP3+Players

Selamlar

• Güncelleme yapabilmem için pc nin görmesi gerekmiyor mu?

Usb aygıtı tanımadı diye bir hata geliyor .Teknik bir sorun anladığım kadar içini açmak istemiyorum presli ama biraz daha dinleyim açacağım gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.