Şimdi Ara

Creative T20 vs A250 vs Logitech Z-333

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PC'de kullandığım hoparlör sistemim bozuldu. Yerine yeni bir sistem almak istiyorum.

Evde müziği genel olarak Pioneer ve Magnat Hoparlörden dinliyorum. Alacağım Hoparlörler sadece bilgisayarda kullanılacak.

Bası çok fazla sevmem. Genelde klasik ve enstrumental muzik dinlerim. PC için 3 ürün arasında kaldım.

Creative A250
    Logitech Z-333
    Creative T20 - 1+1

Ürünleri fiyata göre sıraladım. Ucuzdan Pahalıya doğru. Müzik dinleyecek iyi bir sistemim olduğu için fazla da para harcamak istemiyorum doğrusu. Ekonomik, kaliteli bir çözüm arıyorum.

Siz hangisini önerirsiniz? Veya bunları boşver şunu al dediğiniz bir ürün var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Arkadaşlar selam,

PC'de kullandığım hoparlör sistemim bozuldu. Yerine yeni bir sistem almak istiyorum.

Evde müziği genel olarak Pioneer ve Magnat Hoparlörden dinliyorum. Alacağım Hoparlörler sadece bilgisayarda kullanılacak.

Bası çok fazla sevmem. Genelde klasik ve enstrumental muzik dinlerim. PC için 3 ürün arasında kaldım.

Creative A250
    Logitech Z-333
    Creative T20 - 1+1

Ürünleri fiyata göre sıraladım. Ucuzdan Pahalıya doğru. Müzik dinleyecek iyi bir sistemim olduğu için fazla da para harcamak istemiyorum doğrusu. Ekonomik, kaliteli bir çözüm arıyorum.

Siz hangisini önerirsiniz? Veya bunları boşver şunu al dediğiniz bir ürün var mıdır?

Tabiki t20 Yada t40

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinerfru kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam t 20 derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t20 tabii..
  • T 20'de temin sıkıntısı var sanırsam. Hiç bir yerde kalmamış :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.