Şimdi Ara

creative soundblaster ZXR ses kartı SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 creative soundblaster ZXR ses kartı
    almanyadan geldi kullanmak icin getirttim ama bilgisayarım olmadıgı için kullanamıyorum daha kutusu açılmadı sıfır ürün.

her hafta kocaeli-ısparta arası gidip geliyorum bazen kayseriye gittigim oluyor yol üzerindeki şehirlere elden teslim edebilirim. yada ücretsiz kargo yapabilirim.

https://www.cimri.com/ses-karti/en-ucuz-creative-sound-blaster-zxr-ses-karti-fiyatlari,640094

https://us.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-zxr

(fotograf eklemeyi beceremedim WhatsApp'dan gönderebilirm)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• komiks kullanıcısına yanıt
    nanokatalog dolandırıcı bir firmadır paranızı kaptırmak isterseniz link orda alabilirsiniz daha detaylı bilgi için forumda yüzlerce açılmı konu var
    nanokatalog'un elinde böyle bir ürün yok dropshipping le mal satmaya calısıyorlar deneyin isterseniz paranızı geri alamayacagınızın garantisini veririm
    ayrıca
    Tedarik Süresi :sipariş bazlı
    ibaresini eklemişler sanırım görmemişsiniz artık o tedarik 3 aymı olur 5 aymı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperennnn -- 13 Ocak 2020; 20:56:13 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaş size gereken uyarıyı yapmış zaten sizde bu mantıksız saçma gelen fiyat etiketini hala bu fiyata satarım düşüncesindesiniz malum sitelere girip fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederim. Tabi gerçekten satma taraftarı iseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.