Şimdi Ara

CREATIVE SOUND BLASTER Z SES KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CREATIVE SOUND BLASTER Z SES KARTICREATIVE SOUND BLASTER Z SES KARTICREATIVE SOUND BLASTER Z SES KARTICREATIVE SOUND BLASTER Z SES KARTICREATIVE SOUND BLASTER Z SES KARTI

Rezerve edilmişti alıcının ödeme ertelemelerinden dolayı anlaşma iptal edildi.

28 Kasım 2015 tarihinde amamzon.com'dan alınmıştır.

Kasadan yeni çıkardım tüm pc bileşenlerini satıyorum.

Tek eksik fotoğrafta göreceğiniz üzere üzerindeki cam yoktur. Yapıştırıcısı kuruduğu için çıkmıştı.

Mikrofonu var dış kutusu var kutu içinde havalı zarfta gönderilecektir. Gold Nichicon kapasitörlüdür.

Fiyat 390 TL.

Takas yoktur.

Devlet memuruyum Ankara içi elden diğer şehirlere önce ödeme sonra kargo şeklinde teslim edilir.

Alana şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one1r -- 10 Ekim 2019; 10:17:39 >

• Merhaba hocam tamamen meraktan soruyorum şuan asus tuf b450-plus gaming bu anakart kaliteli kulaklık ları tam anlamıyla besliye biliyor mu şu kulak lığı aldım henüz elime ulas madı
    Corsair Gaming Void Pro Surround Dolby 7.1 - Red Kulaklık
    Sizce bu iyi mi aynısının usb versiyonu vardı TLF kulanırım diye o nu değil bunu aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDLaX

Merhaba hocam tamamen meraktan soruyorum şuan asus tuf b450-plus gaming bu anakart kaliteli kulaklık ları tam anlamıyla besliye biliyor mu şu kulak lığı aldım henüz elime ulas madı
    Corsair Gaming Void Pro Surround Dolby 7.1 - Red Kulaklık
    Sizce bu iyi mi aynısının usb versiyonu vardı TLF kulanırım diye o nu değil bunu aldım
    Pmden cevapladım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.