Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless kulaklık çalışmıyor

11
Cevap
0
Favori
3.243
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      946 Mesaj
      07 Temmuz 2013 19:49:22 Konu Sahibi
      Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless kulaklık aldım bilgisayara taktım çok güzel çalıştı. Sonra Firmwareyi güncellemeyi düşündüm ve sitesindeki talimatlara uyarak güncelledim. Güncelledikten sonra kulaklık açılıyor ama ses gelmiyor. Ne yapmam gerek acaba..

|
      |
      23 Kasım 2013 15:44:52
      Kardeş benimde başıma aynı şey geldi, ürünü yeni aldım eve geldim ve bahsettiğin gibi firmware yi yükleim şimdi çalışmıyor. Siz ne yaptınız acaba ?
      |
      |

|Product name: PlayStation 4 Jet Black|Main processor: Single-chip custom processor|CPU: x86/64 AMD "Jaguar", eight cores|
      |GPU: 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon based graphics engine|Memory: GDDR5 8GB|Storage: 500GB hard disk drive|
      |External dimensions: Approx 275x53x305mm (width x height x length -tentative, excludes largest projection)|Mass: Approx 2.8kg|
      |Optical Drive: BD x6 CAV, DVD x8 CAV (read only)|Input/Output: Super-Speed USB (USB 3.0) port x2, AUX port x1|
      |Networking: Ethernet x1, IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 (EDR)|AV Output: HDMI out port, Toslink SPDIF|
      |Included: PlayStation 4 system, wireless controller (Dual Shock) x1, mono headset x1, AC power cord x1, HDMI cable x1, USB cable x1 |
    • Yüzbaşı
      946 Mesaj
      23 Kasım 2013 18:18:39 Konu Sahibi
      Kutusunda çıkan teknik servis no arayın onlar yardımcı olur ben biliyordum unuttum valla nasıl oldugunu
      |
      |
      15 Mayıs 2014 01:18:01
      Yıl olmuş 2014 sorunun çözümü bulduysan bizlede paylaş bre insafsız ! Binbir heves gittik kulaklık aldık ilk taktım çalıştı driverlardan sonra çalışmıyor dizüstünde denedim çalışmıyor ne b.kuma yarıyor o zaman bu driverlar çalışan aletide çalışmaz etti ? Götürüp verecem valla gece 1 buçuk sinirden daha uyumadım
      |
      |
      946 Mesaj
      15 Mayıs 2014 01:33:50 Konu Sahibi
      Öncelikle bilgisayara kulaklığın ses kartını tak . Bilgisayarı çalıştır , sonra ses kartındaki düğmeye uzun süre basılı tut . Işığın yanma sönme sıklığı değişsin yani . Ondan sonra kulaklığı açma kapama düğmesinden çalıştır ve son olarak ta kulaklığın mikrofonunun sesini açma kapama düğmesi var , o düğmeye uzun süre basılı tutup bırak ( 10 sn gibi ) , sonra ses gelir .
      15 Mayıs 2014 23:10:53

2 gündür kendimi paraladığıma değermiymiş siz neredeydiniz hocam Allah razı olsun
      |
      |
      ckaracar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      3534 Mesaj
      03 Ocak 2015 02:09:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

Öncelikle bilgisayara kulaklığın ses kartını tak . Bilgisayarı çalıştır , sonra ses kartındaki düğmeye uzun süre basılı tut . Işığın yanma sönme sıklığı değişsin yani . Ondan sonra kulaklığı açma kapama düğmesinden çalıştır ve son olarak ta kulaklığın mikrofonunun sesini açma kapama düğmesi var , o düğmeye uzun süre basılı tutup bırak ( 10 sn gibi ) , sonra ses gelir .

Allah razı olsun hocam, aynı kulaklık şarj almamaya başladı iki kere servise götürdüm yenisini verdiler bu da hata verince az kala kırıyordum sinirden :))
      |
      |

|Product name: PlayStation 4 Jet Black|Main processor: Single-chip custom processor|CPU: x86/64 AMD "Jaguar", eight cores|
      |GPU: 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon based graphics engine|Memory: GDDR5 8GB|Storage: 500GB hard disk drive|
      |External dimensions: Approx 275x53x305mm (width x height x length -tentative, excludes largest projection)|Mass: Approx 2.8kg|
      |Optical Drive: BD x6 CAV, DVD x8 CAV (read only)|Input/Output: Super-Speed USB (USB 3.0) port x2, AUX port x1|
      |Networking: Ethernet x1, IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 (EDR)|AV Output: HDMI out port, Toslink SPDIF|
      |Included: PlayStation 4 system, wireless controller (Dual Shock) x1, mono headset x1, AC power cord x1, HDMI cable x1, USB cable x1 |
    • Yüzbaşı
      946 Mesaj
      03 Ocak 2015 02:18:27 Konu Sahibi
      Önemli deil ama keşke almasaydiniz ben 3 kere degisimden sonra iade ettim wireless de çok kesilmeler oluyor. Kulakliktan ditttt diye ses cikiyor arada kisacasi sıkıntılı kulaklık firmware güncellemeside işe yaramıyor. Alacak olanlar tavsiye etmem açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      14 Temmuz 2015 03:21:33
      Tam kulaklık sıparısı verıyordum.. Yorumları okudum nefret ettım kulaklıktan
      |
      |
      12 Aralık 2016 22:12:24
      hocam bunu şarj edebilen biri varmı yıl 2016 2 gündür araştırmadığım şey kalmadı yarın bende aldığım yere götüreceğim olmadı
      |
      |
      05 Nisan 2018 02:01:08
      quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

Önemli deil ama keşke almasaydiniz ben 3 kere degisimden sonra iade ettim wireless de çok kesilmeler oluyor. Kulakliktan ditttt diye ses cikiyor arada kisacasi sıkıntılı kulaklık firmware güncellemeside işe yaramıyor. Alacak olanlar tavsiye etmem açıkçası.

o dıt sesi pil azalıyor demek , bitmek üzere demek , kulaklık çok güzel sadece kullanıcılar sıkıntılı bence :D inanılmaz bir eq ayarı var , pc ye bağlayınca ışıklarını kapatınca pili inanılmaz uzun gidiyor. ve mutlaka programını indirip yükleyin. ses çok berrak. basslar yeterli
      16 Haziran 2018 14:15:43

v2 si var onu almayı düşünüyorum. alınır mı önerir misiniz? genelde kullanım amacım oyunlar zaten WoW ve pubg gibi bf1 ve yeni gelecek 5 için düşünüyorum.
      |
      |
      ozzzy222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Blogio
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.