Şimdi Ara

Creative SB0570 Ses Kartı Sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar... Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yaklaşık bi 10 gündür Creative SB0570 modelli ses kartının 5.1 ayarlarıı yapamıyorum. Ha sıyırdım ha sıyırcam her an pc camdan aşşaya atabilirim. :)

Ses kartımı daha önce başka bir pc de kullanıyordum sıkıntı yoktu. Bu pc ye taktım 5.1 ayarladım ama ayarlayana kadar canım çıktı. Fakat pc her kapandığında bilmiyorum ama ses kartının ayarları kayboluyor heralde. Bir türlü rayına otutturamadım. Orta kolon we SubW. dan ses gelmiyor. Bi an nasıl ayarlıyorum bilmiyorum ama ayarlıyorum oluyor canawar gibi ses geliyo zewk dolu film izliyorum ama pc kapandı mı yine Orta we SubW. ın sesi gidiyo bütün efekler çok iyi ama konuşma sesleri gelmiyo. Bana bi akıl werin bilen yokmu yaşayan yokmu bu sorunu. O seçilmiş tek insan ben miyim???

• quote:

Orijinalden alıntı: k31e

Slm arkadaşlar... Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yaklaşık bi 10 gündür Creative SB0570 modelli ses kartının 5.1 ayarlarıı yapamıyorum. Ha sıyırdım ha sıyırcam her an pc camdan aşşaya atabilirim. :)

Ses kartımı daha önce başka bir pc de kullanıyordum sıkıntı yoktu. Bu pc ye taktım 5.1 ayarladım ama ayarlayana kadar canım çıktı. Fakat pc her kapandığında bilmiyorum ama ses kartının ayarları kayboluyor heralde. Bir türlü rayına otutturamadım. Orta kolon we SubW. dan ses gelmiyor. Bi an nasıl ayarlıyorum bilmiyorum ama ayarlıyorum oluyor canawar gibi ses geliyo zewk dolu film izliyorum ama pc kapandı mı yine Orta we SubW. ın sesi gidiyo bütün efekler çok iyi ama konuşma sesleri gelmiyo. Bana bi akıl werin bilen yokmu yaşayan yokmu bu sorunu. O seçilmiş tek insan ben miyim???

Aynı kart bende var windows 7 demi kullanıyorsun? Ben yeni aldım ne yaptıysam kartı çalıştıramadım.Yardımcı olabilir misin
  • win 7 war ama ben de bikaç kere çalıştırdım kısa süreli çalıştı ama nasıl ayarladım ben de bilmiyorum. pc kapanıp açıldığı zaman gidiyo nasıl yardımcı olabilirim ki :) ben de yardım bekliyorum
  • Arkadaşlar bilen kimse yok mu???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.