Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Creative SB Audigy Value 7.1

15
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10304 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      28 Mart 2009 20:28:23 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      kasa ve ram soğutucu ilanlarını güncellemek için dükyana girince eskiden direk kendisi çıkıyordu en üstte
      bakmadan iki ilanı da güncellemişim özür diliyorum herkesten.

CREATIVE SB Audigy Value 7.1 24-Bit Ses Kartı

Ses kartının resimde ne görülüyorsa yanında o vardır. Fatura yok, garanti de yoktur herhalde. 3 gün benden garantili :)

29,99TL'istiyorum. ptt ile 3, mng ile 4.4TL ye kapınıza teslim.

25 TL YAPTIM

- En ucuz piyasada 62,83 TL, link aşağıda.

http://www.sanalmarketim.com/urun/AUDVAL24B7.1/CREATIVE-SB-Audigy-Value-7.1-24-Bit-Ses-Karti

http://www.tekmarshop.com/urunDetay.asp?urunID=134096&gID=803&menuID=8

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 1 Mayıs 2009; 1:40:59 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      2274 Mesaj
      Referanslar: 86

Katılım Zamanı
      02 Aralık 2005

Durum
      Forumda değil

12 Mart 2009 22:18:15
      Seni bi Audgy 2 Zs sahibi edemedik ya
      |
      |

Daha fazla bilgi için profilime bakabilirsiniz
      0536 420 78 51
      Eski Nick SayGili
    • Yarbay
      10304 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      12 Mart 2009 22:24:07 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: SayGili

Seni bi Audgy 2 Zs sahibi edemedik ya

ZS yi bırak kart Audigy 2 bile değilmiş başlıkta da hata olmuş, nasip olamadı bir türlü, nasıl ben o kartı sattım ya:)

o akrobatt arkradaş da önce kargo yapmıyor , sana vermesini istedim ertesi gün sen test edip parayı verirsin diye ona da yanaşmadı. Malına güvenen yollasın kaçacak değiliz yahu, şunca alışverişi yılları mesajları çöpe atacak halim yok. Audigy 2ZS gönderin bana
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Binbaşı
      1552 Mesaj
      Referanslar: 80

Katılım Zamanı
      05 Ağustos 2006

14 Mart 2009 01:31:16
      Creative CT 4810 var taş gibi, zamanında 85 dolar vermiştim ama sana 50 lira yaparım

Aynı teklifimi Saygılı ya da yapmıştım, ama o çok ucuz veriyosun bu işte bir iş var deyip caymıştı, şimdi çok pişman ama ...
      Aynı hataya gel sen düşme ...
      |
      |

MSN kullanmıyorum, ama Kimse Ulaşamıyorum demesin
      05052597505
      Silme Editörrr...
    • Yarbay
      10304 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      14 Mart 2009 01:46:44 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Gündoğdu

Creative CT 4810 var taş gibi, zamanında 85 dolar vermiştim ama sana 50 lira yaparım

Aynı teklifimi Saygılı ya da yapmıştım, ama o çok ucuz veriyosun bu işte bir iş var deyip caymıştı, şimdi çok pişman ama ...
      Aynı hataya gel sen düşme ...

yav açıktan neden yazıyosun bir sürü müşteri çıkacak şimdi
      |
      |

• Yüzbaşı
      761 Mesaj
      Referanslar: 7

Katılım Zamanı
      04 Mayıs 2006

Durum
      Forumda değil

14 Mart 2009 01:52:46
      Lütfen CT 4810 u alaya almayınız.

Zamanında isa sb16/awe64 ten sonraki nesil more tv (vilma) ile sesi çözen kartlardan biri olduğundan (cine 5 in maçları şifre ile verdiği yıllar) o devirde o kart olmadan tv kartlı makineler satılamıyordu. Bi ara yok olduydu da sonra takarız diyerek makineler satmışlardı. 64 mb sdram ile more/multidec aynı batında 2. kez çalışmıyordu bazen 128 mb yapınca sorun çıkartmıyordu.
      |
      |
    • Er
      2 Mesaj
      Katılım Zamanı
      12 Mart 2009

Durum
      Forumda değil

16 Mart 2009 04:44:11
      şimdi bunlardan hangisi satılık? ve hangi model?
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      07 Ocak 2009

Durum
      Forumda değil

20 Mart 2009 09:31:39
      2 zs gerçekten güzel kart.
      Yanlış hatırlamıyorsam hdmi çıkışıda vardı dimi ?
      Birde ne kadar fiyatları ortalama ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      Referanslar: 6

Katılım Zamanı
      11 Ekim 2006

Durum
      Forumda değil

20 Mart 2009 10:27:55
      fiyat fazlasıyla ucuz

hızlı satılsın dıye boyle ucuz fıyat koymak nekadar etık oda tartısılır cunku forumda bırı bıseyı ıhtıyactan ucuz satınca malın pıyasası bı anda o dusuk fıyat oluverıp cıkıyo diğer satıcıların bu durumdan zarar gorme olasılığı var

hayırlı satıslar
      |
      |

• Yarbay
      10304 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      20 Mart 2009 12:34:03 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: FRED BAKER

fiyat fazlasıyla ucuz

hızlı satılsın dıye boyle ucuz fıyat koymak nekadar etık oda tartısılır cunku forumda bırı bıseyı ıhtıyactan ucuz satınca malın pıyasası bı anda o dusuk fıyat oluverıp cıkıyo diğer satıcıların bu durumdan zarar gorme olasılığı var

hayırlı satıslar

Hızlı mı :) 35den başladı galiba satış o zaman 25 teklif eden vardı şimdi o da yok gerçi açalı saatler oldu bu fiyatla belki ama 25TL ye yedekte dursa daha iyi denecek halde kart aslında:)

Sağolasın
      |
      |

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      Referanslar: 6

Katılım Zamanı
      11 Ekim 2006

Durum
      Forumda değil

20 Mart 2009 19:32:14
      quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

quote:

fiyat fazlasıyla ucuz

hayırlı satıslar

Hızlı mı :) 35den başladı galiba satış o zaman 25 teklif eden vardı şimdi o da yok gerçi açalı saatler oldu bu fiyatla belki ama 25TL ye yedekte dursa daha iyi denecek halde kart aslında:)

Sağolasın

bosver değerinde satılmıyosa satma hocam gıtsınlerden 60dan alsınlar akılları baslarına gelsın sen sımdı bunu illa satıcam dıyıp 20 ye kadar dussen 20 tl nın sana cok buyuk katkısı olucakmı bence olmayacak sonuc ne olucak pekı

bı tane olucu kendı egolarını tatmın etmıs olucak

ayrıca bırılerı senın bu satısını ornek gosterıp değerınde mal satmak ısteyen uyeye " aAa fıyat cok fazla bakk xxx adam 20 den sattı bunu ta o zaman senın kartına 15 verıyım " dıyecek , sahsen bana boyle bı teklıf gelse dırek kufuru basarım ban man hıc umurumda olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 20 Mart 2009; 19:29:04 >
      |
      |

• Yarbay
      10304 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      21 Mart 2009 00:03:15 Konu Sahibi
      quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

quote:

fiyat fazlasıyla ucuz

hayırlı satıslar

Sağolasın

bosver değerinde satılmıyosa satma hocam gıtsınlerden 60dan alsınlar akılları baslarına gelsın sen sımdı bunu illa satıcam dıyıp 20 ye kadar dussen 20 tl nın sana cok buyuk katkısı olucakmı bence olmayacak sonuc ne olucak pekı

bı tane olucu kendı egolarını tatmın etmıs olucak

ayrıca bırılerı senın bu satısını ornek gosterıp değerınde mal satmak ısteyen uyeye " aAa fıyat cok fazla bakk xxx adam 20 den sattı bunu ta o zaman senın kartına 15 verıyım " dıyecek , sahsen bana boyle bı teklıf gelse dırek kufuru basarım ban man hıc umurumda olmaz

Bir kişinnin sattığı fiyat belirleyici değildir, hakkaten işlemci ve ekran kartı almam gerekiyor bir de odama gardrop (= biraz para lazım 3 e 5 e bakmak istemiyorum 30 ederi bence ama 25 liraya gitsin de işlem hızlansın diye düşünüyorum ,olay bu :) Küfür edip günaha girmeye gerek yok değmeyecek karaktersiz insanlar için:) sinirlere hakim sakin olalım
      |
      |

• Teğmen
      100 Mesaj
      Katılım Zamanı
      21 Ekim 2006

1 Not
      21 Mart 2009 02:59:15
      quote:

Orjinalden alıntı: keleminabi
      Lütfen CT 4810 u alaya almayınız.
      Zamanında isa sb16/awe64 ten sonraki nesil more tv (vilma) ile sesi çözen kartlardan biri olduğundan (cine 5 in maçları şifre ile verdiği yıllar) o devirde o kart olmadan tv kartlı makineler satılamıyordu. Bi ara yok olduydu da sonra takarız diyerek makineler satmışlardı. 64 mb sdram ile more/multidec aynı batında 2. kez çalışmıyordu bazen 128 mb yapınca sorun çıkartmıyordu.

Ne yaptın be birader, anılarımı depreştirdin.

Celeron MMX 300+Sb 16+More TV = Cine5......Sonra gelsin Maçlar, gelsin XXX filmler....

İlan için konuşmak gerekirse, güzel fiyat iyi satışlar.
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım

fatsali1 (Cube U30GT Tablet Kılıfı sattım)

• Binbaşı
      1408 Mesaj
      Referanslar: 81

Katılım Zamanı
      22 Mayıs 2008

25 Mart 2009 00:29:58
      @hiickimse hocam satışa sundugun kartla X-FI EXTREM AUDIO MOD'daki işlemi hiç denedin mi ? Acaba mod sonrasında gene seni tatmin etmez mi meraktan soruorum sadece

Ayrıca Hayırlı Satışlar Diliorum
      |
      |

• Yarbay
      10304 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      25 Mart 2009 01:50:20 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: yaskoo_87

@hiickimse hocam satışa sundugun kartla X-FI EXTREM AUDIO MOD'daki işlemi hiç denedin mi ? Acaba mod sonrasında gene seni tatmin etmez mi meraktan soruorum sadece

Ayrıca Hayırlı Satışlar Diliorum

Kartla oynama yapıp da değerini düşürmek istemedim :) Ayrıca X Fi Extreme Music aldıktan sonra bu kartı tekrar kasaya takmaya üşenirim :)
      işlemci ve 1TB üzeri hdd yi alıp foruma uzun süre ara vericem inşallah tabi satışlar sona erince:)

Sağolasın
      |
      |

• Yüzbaşı
      461 Mesaj
      Referanslar: 38

Katılım Zamanı
      21 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

25 Mart 2009 04:18:57
      Hayırlı satışlar hocam aynı ürünü aynı fiyata yaklaşık 2-3 hafta önce sattım, ihtiyacı olan kaçırmasın derim çok güzel kart.
      |
      |

Reklamlar
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.