Şimdi Ara

CREATIVE SB Arena Surround USB Kulaklık (WİN7 ÇEVRESEL SES TEST + DRİVER EKLENDİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
4
Favori
9.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: muhalif13

Arkadaşlar hotfile uçmuş yerine başka bir siteye yükleyebilecek bir hayır sever mevcutmudur ?

Hocam ilk sayfadaki linkler yenilendi indirebilirsiniz.
  • arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama bu kulaklıktan bende var ve neredeyse yaklaşık 2 yıldır hiç kullanmadım öylece duruyor,
    sebebi ise windows 8 driverlarını bir türlü bulamamam. xp kullanırken cd deki driverları yüklemiştim, yüklemeden önce ve yükledikten sonra arada dağlar kadar ses farkı vardı, özellikle 7+1 olarak . ama şimdi mecbur win8 kullandığım için aynı keyfi alamıyorum ve kulaklık neredeyse alındığı günkü gibi duruyor.

varmıdır bunun win8 driverı, netteki kendi sitesinde paylaştıkları driverları yükledim ama pc çalıştırmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama bu kulaklıktan bende var ve neredeyse yaklaşık 2 yıldır hiç kullanmadım öylece duruyor,
    sebebi ise windows 8 driverlarını bir türlü bulamamam. xp kullanırken cd deki driverları yüklemiştim, yüklemeden önce ve yükledikten sonra arada dağlar kadar ses farkı vardı, özellikle 7+1 olarak . ama şimdi mecbur win8 kullandığım için aynı keyfi alamıyorum ve kulaklık neredeyse alındığı günkü gibi duruyor.

varmıdır bunun win8 driverı, netteki kendi sitesinde paylaştıkları driverları yükledim ama pc çalıştırmadı

Hocam bu kulaklık windows 8 desteklemiyor ve daha önce creative sormuştum windows 8 driverleri çıkmayacak demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbizx -- 15 Şubat 2015; 21:41:47 >

• sağol dostum bilgi için, valla güzelim kulaklık çöp oldu resmen, hiçte kullanamamıştım doğru düzgün, neredeyse sıfır gibi duruyor, satsam sattığım paraya değmez, ki alan kişinin XP kullanması lazım
    birdaha usb li kulaklıkmı, TÖVBEE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

sağol dostum bilgi için, valla güzelim kulaklık çöp oldu resmen, hiçte kullanamamıştım doğru düzgün, neredeyse sıfır gibi duruyor, satsam sattığım paraya değmez, ki alan kişinin XP kullanması lazım
    birdaha usb li kulaklıkmı, TÖVBEE.
    Konuyu hortlatıroyurm kusura bakmayın bende bu kulaklıktan var çok da memnundum usb port u bozuldu elinde bozuk olup hibe edebilecek biri varmı :)

• Bu kulaklığı kullanıyorum. Mikrofonunu çocuk kırdı. Ücreti karşılığında mikrofonunu satan olursa alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.