Şimdi Ara

CREATIVE SB Arena Surround USB Kulaklık (WİN7 ÇEVRESEL SES TEST + DRİVER EKLENDİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
4
Favori
9.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • win 7 64 bit driver sıkıntısı olduğunu nerden gördünüz? Ayrıca hala sb arena kullanan birinden cd yi upload etmesini bekliyorum.
  • 1 senedir bende kullanıyorum bu kulaklığı, ilk aldığımda çok memnun kaldığımı sanıyordum fakat sesini dinledikçe çok başarılı olmadığını anladım.
    Ayrıca usb girişini hiç çıkarmadığım halde makinadan, bozulmuş durumda şuan. Usb ye dokunduğun veya kabloyu hareket ettirdiğin anda ses gidiyor. Bende dün her yerini silip kutusuna yerleştireyim de garantiye yollayayım derken, o kadar temiz ve nazik kullanmama rağmen nasıl oldu anlamadım silerken sağ taraf başlığından çatladı sallanıyor şimdi. O şekilde koydum paketledim yolladım garantiye bakalım ne sonuç çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n_geen

quote:

Orijinalden alıntı: madaxee

CREATİVE SOUND BLASTER ARENA ALMAYIN !!! satmaya uğraşıyorum şimdi.6 ay kullandım.kendi ayak sesimden başka ses duymaıdm her şeyi yaptım creative e mailler attım.dediler baska driver yok.win7 64 bit için.xp de hiç denemedim bilmiyorum.alcaksanız siberia 5h alin derim .paranız daha da varsa pc350 .bu arada satıyorum kulaklıgımı 80 tlye 180e almıstm.tertemiz,hafif,parlak anlamadım ilk günkü gibi

Dostum bende çok istiyordum bu kulaklığı rengi falan beni mest etmişti fakat bu Win 7 64 bitti driver sıkıntısı olduğunu gördüm. Sorunu yaşayan çok kişiyle karşılaştım. O yüzden Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha kulaklığını aldım. Şu an çok memnunum.
    Kendi programından ayarları yaptıktan sonra oyundaki düşmanların ayak seslerini daha gelmden önce duyabiliyorum piskopat gibi bakıyorum geldiği yere o yüzden wallhack demeye başladılar atıyolar serverdan hep tek kötü yanı bu
     CREATIVE SB Arena Surround USB Kulaklık (WİN7 ÇEVRESEL SES TEST + DRİVER EKLENDİ)

kardeş memnunsun yani kulaklarda ağrı yapıyor mu yada ağır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hellar

quote:

quote:

CREATİVE SOUND BLASTER ARENA ALMAYIN !!! satmaya uğraşıyorum şimdi.6 ay kullandım.kendi ayak sesimden başka ses duymaıdm her şeyi yaptım creative e mailler attım.dediler baska driver yok.win7 64 bit için.xp de hiç denemedim bilmiyorum.alcaksanız siberia 5h alin derim .paranız daha da varsa pc350 .bu arada satıyorum kulaklıgımı 80 tlye 180e almıstm.tertemiz,hafif,parlak anlamadım ilk günkü gibi

Dostum bende çok istiyordum bu kulaklığı rengi falan beni mest etmişti fakat bu Win 7 64 bitti driver sıkıntısı olduğunu gördüm. Sorunu yaşayan çok kişiyle karşılaştım. O yüzden Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha kulaklığını aldım. Şu an çok memnunum.
    Kendi programından ayarları yaptıktan sonra oyundaki düşmanların ayak seslerini daha gelmden önce duyabiliyorum piskopat gibi bakıyorum geldiği yere o yüzden wallhack demeye başladılar atıyolar serverdan hep tek kötü yanı bu
     CREATIVE SB Arena Surround USB Kulaklık (WİN7 ÇEVRESEL SES TEST + DRİVER EKLENDİ)

Hiç rahatsız etmiyor terletmiyor ağrı yapmıyor başımı sıkmıyor . Akşam 5-6 gibi oturuyorum gece 3e 4e kadar sürekli kulağımda hiç değilse günde 5-6 saat fix takıyorum. BEn çok memnunum ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Ses desen çok çok kaliteli. BF3 ve BC2 oynayan arkadaşlar bilir böyle patlama sesleri gümbür gümbür tizler desen otların hışırtısı bile duyuluyor ayak seslerini zatn uzaktan duyuyorum oyun içi konuşmalar falan çok net mikrofonuda çok kaliteli Teamspeakta falan sorun olmuyor yani tam bir oyuncu kulaklığı :D Aslında hem oyuncu hem müzik hemde film kulaklığı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hellar

quote:

quote:

Hiç rahatsız etmiyor terletmiyor ağrı yapmıyor başımı sıkmıyor . Akşam 5-6 gibi oturuyorum gece 3e 4e kadar sürekli kulağımda hiç değilse günde 5-6 saat fix takıyorum. BEn çok memnunum ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Ses desen çok çok kaliteli. BF3 ve BC2 oynayan arkadaşlar bilir böyle patlama sesleri gümbür gümbür tizler desen otların hışırtısı bile duyuluyor ayak seslerini zatn uzaktan duyuyorum oyun içi konuşmalar falan çok net mikrofonuda çok kaliteli Teamspeakta falan sorun olmuyor yani tam bir oyuncu kulaklığı :D Aslında hem oyuncu hem müzik hemde film kulaklığı.

Vatanda ki yorumlarda temassızlıktan dert yanmış herkes bir de tam surround değil demişler ,usb den mi çalışıyor benim creative ses kartıyla çakışmasın sonra,
    , kulaklarda hafif kepçelik var onun için kulaklıklara hep uyuz olmuşumdur
    ayak sesleri iyi diyorsun peki adam arkadan soldan yada sağdan geldiği noktayı hemen anlayabiliyormusun ?

• -Bence surroundu gayet yeterli.
    -Usb ile kullanıyorum. Kendi ses kartınız varsa direkt ona baplayabilirsiniz.
    -Cod 4, MW2 ve MW3(çok oynadığım oyunlar) vs oyunlarda ayak seslerini tam olarak nereden geldiğini duyabiliyorum.
    -Kulaklarınız için bi şey diyemiycem
    Ben memnunum alıp almamak size kalmış
  • quote:

-Bence surroundu gayet yeterli.
    -Usb ile kullanıyorum. Kendi ses kartınız varsa direkt ona baplayabilirsiniz.
    -Cod 4, MW2 ve MW3(çok oynadığım oyunlar) vs oyunlarda ayak seslerini tam olarak nereden geldiğini duyabiliyorum.
    -Kulaklarınız için bi şey diyemiycem
    Ben memnunum alıp almamak size kalmış

Sağol kardeş
  • Entertainment console programı eklendi .

İndirmek için tıklayın.
  • Bu kulaklığın dahili ses kartı pc deki creative kartla çakışma yaparmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arokh

Bu kulaklığın dahili ses kartı pc deki creative kartla çakışma yaparmı?

Daha önce bende creative arena kulaklık + usb creative x-fi ses kartı ile kullanmıştım bir sorun çıkmamıştı.
  • Senin belirttiğin usb ses kartı değil mi, benim sormak istediğim dahili kart(xtreme music) kartı ile
    çakışma olup olmayacağı.
  • quote:

Senin belirttiğin usb ses kartı değil mi, benim sormak istediğim dahili kart(xtreme music) kartı ile
    çakışma olup olmayacağı.

Kulaklığı direkt anakarttaki dahili ses kartınada takabilirsiniz. Ama yok ben ikisinide aynı anda kullanacam diyorsanız onu bilemem
  • quote:

Senin belirttiğin usb ses kartı değil mi, benim sormak istediğim dahili kart(xtreme music) kartı ile
    çakışma olup olmayacağı.

Evet usb ses kartı benzer olduğu için örnek verdim.
  • Bende yaklaşık 1 ay önce Tactic 3d aldım ancak birinci ay sonunda temassızlık nedeniyle garantiye göndermek zorunda kaldık.Bakalım ne olcak.Kulaklığın ses kalitesi gerçekten fiyatına göre çok iyi çıkıyor.Surround ve bass konusunda biraz yetersiz gelebilir ama bu parayada bundan daha iyisi zor bulunur.

Yalnız bu temassızlık olayı çok can sıkıcı sürekli ses kesilmesi yapıyordu.Bakalım garantiden ne çıkacak.
  • Birkaç aydır Creative Arena kullanıyorum ve çok memnunum. Başına birşey gelse hiç düşünmeden gider yenisini alırım.

http://www.vatanbilgisayar.com/creative-sb-arena-sb-arena-surround-usb-gaming-headset/productdetails.aspx?I_ID=44685

Bu arada Vatan Bilgisayarda 123 TL gibi çok düşük bir fiyata satılıyor, almak isteyen kaçırmasın derim.

• ikinci el ini arıyorum satan varsa hemen alabilirim
  • tavsiye etmiyorum. ilk aldığımda çok memnundum bir süre. sonra win7 ye geçtim bir sürü driver denedim alchemy falan filan yinede xp kalitesini yakalayamadım. nedense 2 saatten sonra bi ağrı yapıyor üst tarafta. mikrofonu daha iyi olabilirmiş bence pek kullanılabilir değil. fakat fiyatına göre iyi diyelim. sadece oyun değilse amacınız 130 150 en fazla verilir.

Dün dizim usb ye çarptı. kulaklık çöp oldu. bu kadar dayanıksız olabileceğini düşünmedim. kaliteli değil.

şimdi SS 7H almayı düşünüyorum.
  • paraya kıyarım diyorsan kesinlikle Razer Tiamat 7.1
    şu an bu tarz gamer ekipmanları içerisindeki tek gerçek 7.1 veren kulaklık.
    her kulak için 10 adet driver var kulaklıkta. g35 de kullandım ama bu bir başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Birkaç aydır Creative Arena kullanıyorum ve çok memnunum. Başına birşey gelse hiç düşünmeden gider yenisini alırım.

http://www.vatanbilgisayar.com/creative-sb-arena-sb-arena-surround-usb-gaming-headset/productdetails.aspx?I_ID=44685

Bu arada Vatan Bilgisayarda 123 TL gibi çok düşük bir fiyata satılıyor, almak isteyen kaçırmasın derim.

hocam size pm ile ulaşmaya çalışmıştım ama uzun zamandır okunmamış attığım pm

Kulaklığın internetteki driverları kısıtlı kullanım sunuyor da cd yi veya enteraiment console'u upload edebilir misiniz

• Arkadaşlar hotfile uçmuş yerine başka bir siteye yükleyebilecek bir hayır sever mevcutmudur ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.