Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Creative Inspire 7.1 TD7700+DDTS -100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    SELAM

Creative Inspire 7.1 TD7700+DDTS -100

BU ÜRÜNÜ YURTDIŞINDAN GETİRTİYORUM.SİZCE NASIL SES SİSTEMLERİ HAKKINDA HİÇ BİR BİLGİM YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM....

ÇOK İLGİNÇ AMA BU ÜRÜNÜN FİYATI RUSYADA ÇOK KOMİK 210$

|
    |
    DDTS -100 cok harika bir urun ama Creative Inspire 7.1 TD7700 bu urunun yaninda siritiyor gibi, sanki bu ikiliden bir cift olmazmis gibi geliyor bana.
    bence ddts100 u kesin getirt yurtdisindan zaten turkiyede cok zor bulunuyor su anda, ama yanina 7700 yerine en azindan megaworks 550 almalisin derim ben...
    |
    |
    ddts-100 megaworks ile kullanıldığında sesi yarı yarıya azaltıyor, özellikle de dvdlerde. mp3 dinlerken sorun olmuyor ama dvd filmi izlerken ben şahsen analog bağlantıyı tercih ediyordum. Decoderi de sattım zaten.
    |
    |
    Bu arada KG'ye katılıyor ve td7700ü beğenmediğimi 7.1 olsa bile bunun sadece göz boyama olduğunu, kalite olarak bekleneni veremeyeceğini düşünüyorum. 210$a çok daha iyi setler alınabilir bence.
    |
    |
    DDTS-100 ü kaca sattın?
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: sanyo

DDTS-100 ü kaca sattın?
    |
    |
    Bende almayı düşünüyordum harbidende öyle bişey...Senin gibi bir ses uzmanıda bunu sattığına göre war bu alette bişey..Bende wazgeçtim almaktan
    |
    |
    Hayır, benim satma sebebim belli, kendinden decoderli başka bir set almayı düşünüyorum. Elimde şu an 2 adet megaworks ve bir adet de gigaworks var. Onları da satarsam kendinden decoderli bir set alırım. Şu an karar vermiş değilim. Yoksa decoder mükemmel ötesi bir alet. Aynı anda 8 cihaza bağlanabiliyor. 7.1 ses sistemine kadar her türlü dijital bağlantıyı destekliyor. Sesi dijital yapıyor ve özellikle de center'ın gücünü artırıyor. Yani kısaca kötü hiçbir yönü yok. Satma sebebim elimdeki tüm setleri ve onlarla ilgili diğer cihazları da satmaya niyeli olmam.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine61

ddts-100 megaworks ile kullanıldığında sesi yarı yarıya azaltıyor, özellikle de dvdlerde. mp3 dinlerken sorun olmuyor ama dvd filmi izlerken ben şahsen analog bağlantıyı tercih ediyordum. Decoderi de sattım zaten.

evet hocam o sornu biliyorum audigy 2 zs nin kendi decoderi cok daha başarılı
    |
    |
    <<<22" iiYAMA VM PRO 514(1600x1200-100hz)==DFI LANPARTY ULTRA-D==AMD ATHLON 64 VENICE 3200+==2X256TWINMOSS==MSI NX GEFORCE 6600GT PCI-E==120GB SEAGATE SATA HDD==AOPEN H600A==FSP BLUE STORM 500 WATT==SKYSTAR2 v2.6C==CREATIVE AUDIGY 2 ZS==CREATIVE MEGAWORKS 550 THX 5.1==NEC 3500AG 16X DVD WRITER ==TOSHIBA 16X DVDROM==GEEK PRO-MAX UE1 256K >>>
  • Yarbay
    7836 Mesaj
    Hydra, şimdi millet yanlış anlayacak, Audigy2'nin decoderi mi var felan gibi sorular gelmesin anlamında diyorum, kartın kendi analog decode özelliği dijitalden daha fazla ses veriyor hoparlörlere. Ama bu aşamada tüm sesler süzgeçten geçirilip net ve kristal yani kısaca dijital sesler içinse ddts-100 decoder daha başarılı.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,779
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.