Şimdi Ara

Creative inspire 5700 dekoderimi tamir ettireceğim yer izmir manisa balıkesir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha öncede aynı zorunu yaşamıştım creative inspire 5700 dolby digital setimin dekoderinde sorun var izmir balıkesir manisa buralardan birinde profesyonel ses sistemleri tamiri yapan uzman bir yere ihtiyaç var sıradan tamircilere vermek istemiyorum tavsiyeniz neresi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 7 Eylül 2017; 12:17:53 >

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama işlerim çok yoğun .
  • uzun zamandan beri ses sistemimden faydalanamıyorum hiç olmazsa kime yaptırabilirim bir arkadaş tavsiye edin...
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    Creative teknik servislerine göndererek probleminizi çözebilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektürükçü

Creative teknik servislerine göndererek probleminizi çözebilirsiniz .

Benim harman kardon avr745 ez eq setup calismiyor, yani mic jack takinca ayar mikroforonunu takildigini algilamiyor, birde genel bakim vs yaptirmak istiyorum, istanbuldasiniz dimi hocam bir ara gelirken getirmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    Cihaz restorasyonu ve bakımları gibi uzun solukları işlerden dolayı tamir işlerine pek vaktim kalmıyor ,özür dilerim .
  • elektürükçü kullanıcısına yanıt
    geçtiğimiz yıl creative ile iletişime geçtim destek bilişim bizim yetkili birimimiz kendilerine cihazınızı götürüp tamirini yaptırın diye mail aldım ama destek bilişim işi yokuşa sürerek cihazı yapmak istemedi bana 15 yıllık cihazın garanti belgesini faturasını getirmem şartıyla tamirini yapabileceklerini bildirdiler ben zaten ürünün 2. sahibiyim belkide set yurtdışından gelmişti bu sebeple tüm yollar kapalı kaldı
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    Gerçekten işi yokuşa sürmüşler .
    15 yıllık cihazda garanti olmaz ,garanti olmadığı için fatura veya satın alma belgesi istenmez , cihaz yurtdışından kendiniz bile getirseniz bu ancak garanti için geçerliliğini yitirir.
    ancak şunu ifade etmek isterim ki ,bazı onarımlar cihazın günlük değerini aşabiliyor .
    bir başka Creative servisi ile irtibata geçin derim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektürükçü

Cihaz restorasyonu ve bakımları gibi uzun solukları işlerden dolayı tamir işlerine pek vaktim kalmıyor ,özür dilerim .

Restore edelim hocam ozaman

Elimde birde technics su z25 gecicek pederden tam takim radyosu kaseri amfisi ve daha onceden pikabi almistim zaten, amfiyi restore ettirebilirim, zira potanslarinda sorun vardi cizirti vs yapiyordu temazsizlik gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelll
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.