Şimdi Ara

Creative HS-660-i2 İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şöyle giriş yapmam gerekirse senelerce Creative EP630 kulaklık kullandım ki senelerce dediğim daha kimse bilmiyorken mağazanın birinde bütün kulaklıkların
    özelliklerine deli gibi bakarken o kulaklığın özelliklerine bayıldım ki teknik özellikleri Creative HS-660-i2 ile birebir aynı. Bunları paylaşmak gerekirse;

Teknik Özellikler:
    - 9mm Neodymium driver
    - 6-23000 Hz frekans aralığı
    - 16 Ohm direnç

olarak ses ile ilgili özellikleri sıralanabilir.

Bu incelemeyi yazmak istememdeki tek neden şudur, eski kulaklığımı kaybettiğimde yeni kulaklık arayışına girdim ve haliyle direk Creative'e baktım ve bu modeli
    gördüm. Forumda ve hatta internette aratınca bu modelle ilgili hiçbir inceleme olmadığını, sadece EP660 ile ilgili inceleme olduğunu gördüm ki onlarda da genel
    olarak kalitesizlikten yakınılmış hep ve bu durumu düzeltmek istedim. Çünkü paylaştığım fotolarda da göreceğiniz üzere çift kablolu bir yapıya sahip değil HS-660-i2
    ve kalite olarak eskisinden daha iyi olmuş bile diyebilirim. Niye diye sorarsanız. EP630'da müzik yokken ya da kısıkken kablo her sağa sola değdiğinde steteskop
    takmışsınız gibi sesler geliyordu, bu artık yok. Kablonun jak kısmındaki kablo girişi daha sağlam ve kulaklık kısmı çok değişmese de kulağa daha iyi oturduğunu
    gördüm.

Gelelim artı ve eksilerine;

+ Bassları eskiden de iyiydi hala iyi
    + Mid ve tizlerde sönük kalabiliyordu EP630 dinlediğiniz şarkı türüne göre (çok çeşitli güzel olan her şarkıyı dinlerim tür farkı gözetmeksizin), şimdi mid ve tizler
    canlanmış eve gelmeme rağmen çıkartamadım kulağımdan hala şarkı dinliyorum süper olmuş dengesi.
    + Eskisini aldığımda haliyle mikrofonlu versiyonu daha çıkmamıştı bunu bilerek almıştım ama eksikliğini gösteriyordu. Her telefon çaldığında telefonu çıkarmak
    zorunda kalıyordum, bunda mikrofon bulunmakta.
    + EP630i de (eski kulaklığımın mikrofonlu versiyonuydu) olmayan , ses açma kısma, telefon ya da şarkı açma kapatma 2 tıkla ileri 3 tıkla geri gitme vs gibi işlemleri
    gerçekleştirebileceğiniz 3 tuş bulunmakta ve bütün tuşlar iPhone'la mükemmel uyumlu çalışıyor.
    + Fiyatı da süper hepsiburada.com'dan 72.78 TL'ye satın aldım ve bu fiyata bu ses kalitesi gerçekten çok güzel. İsteyenler için link:
    http://www.hepsiburada.com/liste/creative-hs-660-i2-siyah-kulakici-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd501222&categoryId=60004547

- Marka fanatikliğim yok ama gerçekten herhangi bir eksisi mevcut değil.

Sonuç olarak alın gönül rahatlığıyla kullanın. Emin olun memnun kalırsınız.

Gelelim fotoğraflara:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swoosh86 -- 14 Ocak 2015; 13:56:58 >

• mikrofon ve tuş android telefonlarda sorunsuz çalışıyor mu? Kullanan bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • Hocam hangi cihazda kullandınız bunu? Ben de Sennheiser MM30i almayı düşünüyorum, arasında çok fark yok. Bana çok kaliteli bas ve dengeli bir tiz verecek kulaklık lazım.
  • Bu kulaklığı Android ile kullanan yok mu? Tuşlar çalışıyor mu onu merak ediyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada'da bir yorum var. O da android uyumlu olmadığını söylüyor. Ben onun yalancısıyım...
  • Android telefonlarda mikrofon calısıyor mu?
  • Creative EP630 kullanıcısıyım fakat mikrofonlu bir kulaklık almaya karar verdim. Daha önceden de tecrübem olduğu için direk Creative'in ürünlerine baktım. İnceleme için Teşekkürler...
  • Mikrofon Android telefonlarda sorunsuzca çalışıyor, lakin orta tuş hariç kontrol tuşlarını desteklemiyor 1.
    2 ci olarak beyazını tavsiye etmiyorum, beyaz olan kulak içi silikonlar zamanlara sararıyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor. Kablosu kalitesiz ve ince görünsede ben öyle düşünmüyorum, düğüm olan silikon kabloların yerine kolay çözülebilir bir nitelikte dizayn edilmiş, buda sıradan bir pvc kablo görüntüsü veriyor, fakat incelediğimde sağlamlık bakımından yeterli olduğu kanaatine vardım.
  • Tizler nasıl ya da Lindsey Stirling şarkılarında nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.