Şimdi Ara

Creative EP630 Kulakiçi Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hepsiburada.com sitenin sınırlı sayıda kulakiçi kulaklık kanpanyası sundu ihtiyacı olanlara duyurulur

Creative EP630 Kulakiçi Kulaklık

http://www.hepsiburada.com/liste/creative-ep630-kulakici-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd49822&categoryId=60004547&SKU=BD49822-SIYAH

• 20 lira daha verip hitz ma 350 almak Daha mantıklı bence :) Hem ses açıp kısma hem de mikrofonu için değer bence :) Geçen hafta sallamatik ile 45 liraya mal etmiştim herşey dahil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat ne kadar?

• Miladını doldurmuş, 2012 dönemi ve sonraki Apple ürünü olan tablet, müzik çalar ve telefonlardaki değişen ses yapısı nedeniyle rezalet bir performans veren (ki aslında önceden de rezildi ama ucuz diye herkes kabulleniyordu ben dahil) tamamen BassHeader olan müzik dinlediğini sanan kitleye hitab eden bir kulaklık.
  • Sakın ses ayarlı olanlardan almayın, tam o noktadan kopuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Miladını doldurmuş, 2012 dönemi ve sonraki Apple ürünü olan tablet, müzik çalar ve telefonlardaki değişen ses yapısı nedeniyle rezalet bir performans veren (ki aslında önceden de rezildi ama ucuz diye herkes kabulleniyordu ben dahil) tamamen BassHeader olan müzik dinlediğini sanan kitleye hitab eden bir kulaklık.

Yerine ne tavsiye edersiniz?
    Max 30 - 50Tl arası.

• Kaç paraydı ki zaten geçen yıl almıştım bu civardaydı sanki fiyatı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.