Şimdi Ara

Creative’den dünyanın ilk RGB destekli ses kartı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederım. İleride sistem toplarsam bunlarada bakıcam.
  • Bir bu eksikti zaten RGB serisinde...

• bilgisayar kasasının içinin her yerine RGB. led döşüyorlar her parçanın içindede olcak. arkadaşım insan bilgisayar kullanırken monitörü bırakıp kasayamı bakacak....??

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    slmlar
    bendede zxr var ama bir problem yok bende , sende sisteme ne gibi bozukluklar verdi ?
    ayrica auzentech kapandi , ses karti sadece asus ve creative de var . m-audio ve emu bildigim kadariyla daha cok pro lara yonelik ses karti yapiyo , kayit ve studio gibi .
  • D][ABLO kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam. Bende creative den memnundum, herhangı bır sorunla karşılaşmadım. Bılgısayarı sattım, ılerıde toplarsam hangı marka ses kartı alıyım dıye sordum arkadaşa. Benımde bıldıgım bılgısayar ıcın asus ve creatıve ses kartı uretıyor baska marka tanımıyordum o yuzden sordum.
  • valla illa ışıklı olacak diye fiyat ikikatı oluyor performansa etkisi yok

• mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    buyur kardeşim.

Creative’den dünyanın ilk RGB destekli ses kartı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    evet directsound gidince iyi olmadi hic , cogu ses kartinin olayi bitti , ama sadece direct sound olarak bakmayin . onboard ses chip leri fena degil ama hic bir zaman tam bir ses kartinin yerini tutamaz . ben kendi bilgisayarimda deneme amacli onboard ses kartini actim ve en fazla 15 dakika dayanabildim ses kalitesine ve hemen asil ses kartimi aktif ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

RGB sıvı soğutma sıvısı istiyoruz.

Yok mu hala? Bakın gidin bir tane sıvı sögutma modlayin evi arabayı satın patentini alın. Sıvı soğutma kullanıp da penceresiz kasa kullanan adam yok ayrıca fırsatın vardı merkezi renkli mengli :p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasanin rgb olmasindan baska digerleri gereksiz
  • Bir şu LED'lerden bir de Fatal1ty tarzı isimlerin bulunduğu ürünlerden uzak duruyorum, fiyatlar direk +%30'dan başlıyor.
  • Creative’den dünyanın ilk RGB destekli ses kartı

EDIT: 3000. post bu olmamalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 22 Ağustos 2017; 20:37:59 >
  • RGB'li radyatörümüz de geldi

Creative’den dünyanın ilk RGB destekli ses kartı
  • Yahu ışıkla ilgili hertürlü şey, lcd ekranlar, pwm üreten osilatörler vs ses devresinde parazit oluşturur. Negative feedback oluşur. Bu olumsuz etkiler oluşmasın diye audiophile cihazlarda, pro cihazlarda on/off ledi bile koymayan üreticiler var. Tam keşmekeş. Böylesi creative'den beklenirdi. Bu rgb işi tiksindirici olmaya başladı.

• RGB mouse pad çıktığı anda bir şeylerin ters gittiğini anlamalıydık, artık çok geç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 23 Ağustos 2017; 15:18:33 >
  • Ses kartında yıllardır aradığım bir kriterdi, artık x-fi titanium ses kartımı satıp yeni bir modele geçebilirim.

• creative adına yakışır işler yapıyor.
  • novation audiohub hub 2x4 var ama olsun bundan da alıcam hem oyun için hemde led yok onda,anakartakiyle birlikte 3 tane ses kartı olsun oyun oynarken bunu kullanırım,müzik yaparken audiohub,günlük kullanımda onboard
  • Bu ses kartı dolby atmos destekliyorsa alınabilir kart gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.