Şimdi Ara

CREATİVE DE BOZULUR MUYMUŞ KARDEŞİMM!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. büyük bir problemim var. creative muvo v200 marka mp3 çalarım birkaç şarkı geçtikten sonra kendiliğinden kapanıyor. mesela 3. şarkıya geçer geçmez kapanıyor. ben 3. sıraya başka şarkı koydum gene aynen kapandı. bir de geriden gittim o zaman da birkaç şarkıdan sonra küt kapanıyor.
    bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
    bir de ankarada veya eskişehirde creative teknik servis adres telefon bilen arkadaşlar bi yazarlarsa sevinirim.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
    esenlikler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriaThlon -- 20 Mart 2006; 11:33:49 >

• yazılımı tekrar yüklemeyi denedin mi?
  • Ben zamanında cerative mx100 kullanmıştım.Gerçi o zamanlar ortalıkta mp3çalar yoktu görenlerin çok ilgisini çekiyordu, bi yazılım problemiyle karşılaşmıştım ve versiyon atmak için interneti alt-üst ettim, sonunda çince bi sitede anca bulmuştum versiyonunu.Eğer creative halen bu şekilde hizmet veriyorsa işin zor ama geçen yıllardan sonra eminim bazı şeyler değişmiştir.
  • umarım sorun yazılımdan kaynaklanıyordur. ama nedense benim hiç aklım kesmiyor. sonuçta bilgisayardan sürükleyip bırakıyoruz şarkıyı. ama tabiki en güncel yazılım bulup indireceğim.sonucu bildiririm.
    teşekkürler...
  • arkadaşlar Allah sizden razı olsun. ne diyim beni büyük bir sıkıntıdan kurtardınız. yazılımı sildim tekrar kurdum oldu çok şükür. tekrar çok teşekkür ederim
  • o sorun bizim bi arkadasın mp3 çalardada oldu yanı ben bozdum neden oldu bilmiyorum ama şuan o arkadasımla mp3 çalar yuzunden dargınım nasıl yaptıgını bana anlatırmısın...

olmassa msndede olabılır turkcs@hotmail.com
  • arkadaşlar sorun maalesef devam ediyor. bir an için çözüldü sanmıştım. gitti gül gibi creative...
  • recovery mode denedin mi? nasıl yapacagına dair bir baslık var.
    -----------
    pm attim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 21 Mart 2006; 17:49:15 >
  • selam arkadaşlar. sorunum sağolsun "turuncu" arkadaşımızın önerisi sayesinde çözüldü ve aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü buraya yapıştırıyorum.
    1. bilgisayarına en son firmware update i yukle

2.aleti bilgisayara bagla

3. firmware e cift tıkla.
    4. Recovery mode secenegini gorunce ekranda (artık aletin ekranı mı yoksa bilgisayarın mı bilmiyorum), aleti bilgisyayar baglantısından ayır.
    5. pilini cıkart sonra play tusuna bas ve basılı tut ve bu islemi yaparken aleti tekrar bilgisayara bagla.
    6. usb den aleti bagladıktan sonra play e basmaya 10 saniye kadar devam et
    7. bilgisyarda yeni donanım bulundu yazısı cıkınca playi bırak.
    8. windows Recovery Device (ya da USB Device) buldugunu soyleyecektir sana. sana secenek getirecek hayırı tıkla ,ve windows a arama yaptırma " -Do not search." ben yuklenecek driverı kendim sececegim gibi bi secenek olmalı. boylece Windows gerekli yazılımı yukleyecektir.
    9. tekrar yukledigin firmware e cıft tıkla
    10.firmware sırasında , download secenekleri arasından "Format Data Area" nın secili olmasına dikkat et. bir kere next e bastıktan sonra da cıkabilir bu secenek ilk asama da da...

kolay gelsin..

• quote:

Orjinalden al�nt�: yigido06

selam arkada�lar. sorunum sa�olsun "turuncu" arkada��m�z�n �nerisi sayesinde ��z�ld� ve ayn� sorunu ya�ayan arkada�lar i�in ��z�m� buraya yap��t�r�yorum.

4. Recovery mode secenegini gorunce ekranda (artık aletin ekranı mı yoksa bilgisayarın mı bilmiyorum), aleti bilgisyayar baglantısından ayır.
    5. pilini cıkart sonra play tusuna bas ve basılı tut ve bu islemi yaparken aleti tekrar bilgisayara bagla.
    8. windows Recovery Device (ya da USB Device) buldugunu soyleyecektir sana. sana secenek getirecek hayırı tıkla ,ve windows a arama yaptırma " -Do not search." ben yuklenecek driverı kendim sececegim gibi bi secenek olmalı. boylece Windows gerekli yazılımı yukleyecektir.
    10.firmware sırasında , download secenekleri arasından "Format Data Area" nın secili olmasına dikkat et. bir kere next e bastıktan sonra da cıkabilir bu secenek ilk asama da da...

kolay gelsin..

yukarıda ki komutlar Zen Neeon, Zen Nano, Zen Nano Plus, MuVo N200, V200, MuVo TX FM modellerinin hepsi icin ayni.
    kaynak:
    http://forums.creative.com/creativelabs/board/message?board.id=dap&message.id=3

• ben de zamanında gorseydim yardıme derdim valla arkadasın verdigi linkte ynai creative nin forumlaında eger ing varsa butun sorunlara cozum var arkadaslar. ben de benim eski muvo2 nin basına bole bişi geldiginde ugrasıp bulmustum. tekrar tekrar gecmiş olsun playerına kavusmak cok gusel olsa gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asan88

ben de zamanında gorseydim yardıme derdim valla arkadasın verdigi linkte ynai creative nin forumlaında eger ing varsa butun sorunlara cozum var arkadaslar. ben de benim eski muvo2 nin basına bole bişi geldiginde ugrasıp bulmustum. tekrar tekrar gecmiş olsun playerına kavusmak cok gusel olsa gerek.

düşünmen yeter kardeş. çok sağol. evet tekrar kavuşmak güzel bir duygu.
  • arkadaşlar bnm dmp fx120 açıldıktan sonra tuşları çalışmıyor play a basarak açtım fakat yeni donanım bulundu ve daha ilerisine gidemedim firmwareyi de tekrar yükledim ancak sorunum düzelmiyor.
  • arkadaşlar benimde sizin engin bilgilerinize acilen ihtiyacım var.ben ünv. de okuyorum ve geçtiğimiz hafta ailemin yanına tatile gittim.gittiğimde creative zen v plus marka mp3 player aldım.genel itibarıyle çok memnunum.şarkı yükleme işlemi yanında gelen yazılım cd sinin yüklenmesinden sonra çıkan bir takım dosyalar tarafından yapılıyor.bunları zorda olsa keşfettim ve cihazın içine istediğim bütün şarkıları attım.fakat sınavlarım dolayısı ile ünv ye geri dönerken nasıl becerdiysem(hala bu yüzden kendime çok kızıyorum)yazılım cd sini almayı unuttum.belki olurda xp cihazı tanır düşüncesi ile usb bağlantısı ile cihazı bilgisayara bağladım ve kopyalama işlemini windows media player ile başlat diye bir seçenek çıktı.şarkıları gönderdim fakat gönderdiğim şarkıları öyle bir karıştırmış ki menüde hangi dosyaya girsem içinden benim gönderdiğim şarkıların bir kısmı çıkıyor.hepsini bir yere toplıyayım dedim fakat başaramadım.şimdi bu tür cihazlara windows media player ı kullanarak dosya transferi yapmayı başaran arkadaş varsa lütfen bana yardım etsin.herkeze iyi günler dilerim...

• hocam o nasıl bi hortlatmadır öyle

keşke 1 gün sonra yazaymışın daha güzel olurdu

bu arada geçmiş olsun, umarım halledersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

selam arkadaşlar. sorunum sağolsun "turuncu" arkadaşımızın önerisi sayesinde çözüldü ve aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü buraya yapıştırıyorum.

kolay gelsin..

Merhaba bendede creative muvo TX FM var ve yazılımına virüs girdi sanırım.Yazılanları aynen uyguladım ancak son basamakta yani Format Data Area ı seçip başlat dediğimde şu uyarıyı veriyor: "Device İnitialization has failed" ve hiç bir işlem yapmıyor.Onu close dediğimdede bilgisayar mp3 ü tanımıyor,sonuç sıfır yani.Yardımcı olursanız sevinirim....

• ARKADAŞLAR BENİMDE CREATİVE V100 İLE İLGİLİ SORUNUM VAR. ekranı açıldığında herşey çok normal ilerliiyor ama şarkı çalacağı yerde NO MUSİC yazıyor. mp 3 ü Pcye taktığımda ise şarkılar içinde görünüyor.Bişey anlamadım yardım edin lütfen :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **petek** -- 12 Ekim 2010; 11:17:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.