Şimdi Ara

creative ct 6840

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bunun driverini arıyorum kendisi web cam olup eski bir parçadır.driverguideden indirdim ama bana 92kblik bi şey verdi ve çalışmıyor.creativin sayfasındada yok zaten adamlar eskilere yatırım yapmamış galiba.ayrıca bu web cam için program filan gerekiyor mu?

• quote:

Orjinalden alıntı: derkin

arkadaşlar bunun driverini arıyorum kendisi web cam olup eski bir parçadır.driverguideden indirdim ama bana 92kblik bi şey verdi ve çalışmıyor.creativin sayfasındada yok zaten adamlar eskilere yatırım yapmamış galiba.ayrıca bu web cam için program filan gerekiyor mu?

yaniliyorsun kardes onemli olan aramasini bilmekte creative gibi bir marka zaten sirf teknik destegi icin alinir.

bu arada ben sana win xp surucusunun adresini veriyorum hangi siletim sistemi kullandigini belirtmemissin.

http://us.creative.com/support/downloads/download.asp

• dostum harbiden baktım yaw ingilizce siteden beni türkçeye yönlendirdi yok yok yok bak açtım verdiğin linki yine yok.
    creative web cam pro blaster pro bilmem ne var benim dediğim yok.acaba bunlardan birinimi indirecem ki?
  • olmuyor olmuyor olmuyor yükledim takın webcami diyor acaba yanlış olanımı indirdim?beyler elinde olan varsa bi zahmet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.