Şimdi Ara

creative 5200 ---- logitech x-530 ---- philips mms460 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
8.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan hangi sitede stokta var? Hızlısistemin stokların logitech x-530 bitmiş.
  • hepsiburada.com da var
  • hepsiburada.com x-530 için gayet iyi bir fiyat veriyor arkadaşlar. Üstelik ödeme şartları da güzel. Tavsiye ederim, bir bakın isterseniz.
  • x-530 Kullanıyorum Memnunum.5200 o listeden çıkarmanı şiddetle tavsiye ederim.Philips MMS460 dinlemedim.
  • ben de senin gibi karasızdım taki kuzenim bana logitech ki tavsiye edene kadar ilk önce tuhaf geldi ama aldıktan sonra ne creatıve nede philips i merak ettim fakat (-)sıfır da ve full ([yapınca zırıltı geliyor
    dikkat:5.1 ses kartına bağlı değil ,mp3 açmasanda zırıltı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnmus -- 24 Mart 2005, 15:43:49 >
  • bende de onboard ses var. divx teydi sanırım sesi sonuna kadar kısınca cızırtı başlıyor ama speakerdan değil bu. ses kartından olduğunu tahmin ediyorum.
  • sizin sayenizde cok bilgi sahibi oldum arkadaşlar.teşekkürler...
    ben microlab(6500w) luk bi sistemi almayı düşünüyordum.sonra Philips MMS460 ı gördüm..cok hosuma gitti....bu sistem için 80w deniyor alışveriş sitelerinde...ben Philipsin kendi sayfasına girdiğimde ise 160w yazmıştı....sizce hangsidir?
    ayrıca şimdi Logitech x530u da gördüm aklım karıştı.ama sanırım o 70w ses cıkarıyor...görünüş itibariyle de mms460 daha uygun gibi...
    fikirlerinizi alabilirmiyim?
  • Çok yakın bir zamanda philips mms460 dinleme şansım oldu. Hiç beğenmedim. Hiç tavsiye etmem. Logitech x-530 ondan çok daha iyi bir set..
    quote:

Orjinalden alıntı: de2en

sizin sayenizde cok bilgi sahibi oldum arkadaşlar.teşekkürler...
    ben microlab(6500w) luk bi sistemi almayı düşünüyordum.sonra Philips MMS460 ı gördüm..cok hosuma gitti....bu sistem için 80w deniyor alışveriş sitelerinde...ben Philipsin kendi sayfasına girdiğimde ise 160w yazmıştı....sizce hangsidir?
    ayrıca şimdi Logitech x530u da gördüm aklım karıştı.ama sanırım o 70w ses cıkarıyor...görünüş itibariyle de mms460 daha uygun gibi...
    fikirlerinizi alabilirmiyim?
  • amazonda baktımda logitec 530 u 55 dolara satıyorlar. Türkiye de 85 dolar artı kdv. kar marjlarının oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: parabel

amazonda baktımda logitec 530 u 55 dolara satıyorlar. Türkiye de 85 dolar artı kdv. kar marjlarının oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum.

amazondan toplam ne kadara gelır bu urun bızee
  • aman aman..
    kargo bilmemne astarı yüzünden pahalıya gelir.
    gümrükte takılabilme ihtimalide cabası...
    bence değmez.tamam bizim satıcılar çok fazla kar marjı koyuyorlar üzerine ama en mantıklısı buradan almak,başka çare yok
  • Philips mms460'a Logitech X530'u tercih edeyim mi ?
    yada yaklaşık bu fiyata en iyi alet hangisidir ?
  • mms 460 x-530'un kalitesinde bir set değildir. Sub'ı daha küçüktür ve ses kalitesi x-530 kadar iyi değildir. x-530 öneririm.
    Philips'in a3610 ve 5610 serileri var, mms'ten çok daha iyi. Onlar olsa neyse, x-530'dan daha iyidir derim ama mms 460 olamaz.
    quote:

Philips mms460'a Logitech X530'u tercih edeyim mi ?
    yada yaklaşık bu fiyata en iyi alet hangisidir ?
  • Peki...Bildiğim kadarıyla şu anda 5.1 özelliği olan ses kartı yok.yada var da ben bilmiyorum.bildiğim kadarıyla 5.1 sistem aldığımızda stereo ses elde ediyoruz...sadece dvd playerlara takarsak 5.1 özelliği oluyor.
    Benim de amacım bilgisayar için kullanayım.Ses kalitesi ve ses yüksekliği artsın.dvd playerlar için de kullanabileyim.Logitech ve Philips ten başka önerdiğiniz bir alet varmı?ben yaklaşık olarak 100-150 YTL lik bir şey arıyorum.Senin sölediğin Philips ler ne kadarlık ?
  • Birader, 5.1 özelliği olan ses kartı yok ne demek, aman ha, yanlış duymuşsun sanırım. Piyasada bir sürü 5.1 ses çözen ses kartı var. Bu kartlar içinde gerçekten çok kaliteli kartlar da mevcut.
    Tavsiyem Audigy2 zs şu an piyasanın en iyi fiyat/performans kartıdır, 150 YTL civarı bir karttır. Ama ben o kadar para veremem diyorsan yeni çıkmış olan Live de 7.1 ses kartı var, 60YTL civarında.
    Bak sen daha 5.1 yok derken millet 7.1e kadar destek veren ses kartları çıkarmış...
    quote:

Peki...Bildiğim kadarıyla şu anda 5.1 özelliği olan ses kartı yok.yada var da ben bilmiyorum.bildiğim kadarıyla 5.1 sistem aldığımızda stereo ses elde ediyoruz...sadece dvd playerlara takarsak 5.1 özelliği oluyor.
    Benim de amacım bilgisayar için kullanayım.Ses kalitesi ve ses yüksekliği artsın.dvd playerlar için de kullanabileyim.Logitech ve Philips ten başka önerdiğiniz bir alet varmı?ben yaklaşık olarak 100-150 YTL lik bir şey arıyorum.Senin sölediğin Philips ler ne kadarlık ?
  • Demek istediğim şu : Tabi ki 5.1 uyumludur.Ancak DVD playerlarda örneğin bir uçak geçerken ses hoparlorleri tek tek dolaşıyor.Bu özellik varmı onu merak ediyorum...

Bundan ayrı;
    ----
    Dediğim gibi Logitechi övüyorsunuz. ancak mms460 ve x530 dan ayrı bu fiyata başka güzel alet varmı ? bİr de bi kaç model sölemişsin..onlar hakkında bilgi verirmisin ?
  • Tüm ses kartları (5.1 dolby digital olan) ile dvd izlediğimizde ses mesela dediğiniz gibi uçak sesinde olduğu gibi tüm ses kanallarını dolanabilir. Ses kartları bilgisayarlar için, dvd player'lar tv'ler için bağlantı içerdiğinden her bir kullanım daha başkadır.
    x-530 o fiyata iyi bir tercihtir.
  • wolwirine seninki nasıl dijital filan yazıyor x530 veya mms460 dijitak değilmi yada dijitaller ne kadar?
  • O hoparlörler analogdur. Dijital hoparlörlerde decoder vardır.
    quote:

Orjinalden alıntı: derkin

wolwirine seninki nasıl dijital filan yazıyor x530 veya mms460 dijitak değilmi yada dijitaller ne kadar?
  • peki nedir bu dijital.ne avantajı var.mesela benim philipste sesi sıfır yapınca sısısıssss diye ses veriyoor bu olay var mı?veya bunun gibi dezavantajları mı yok.
    ayrıca ne kadar fiyatı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.