Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.072
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gearbestden 0,19-dolara takip numarası veriyor

alışveriş yaparken takipli satın aldım.

fakat önceden 2 dolar istiyorlardı tracking için

şimdi bu aldığım takip kodu ile yurt içi ve yurt dışı takip yapabiliyormuyuz ucuz olduğu için içime kurt düştü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    Evet NL Post İle Yolluyorlar :)
  • zekitaner Z kullanıcısına yanıt
    1 küsur dolara da shipping sigortası veriyor ama tam içeriğini bilmiyorum.
  • Takipli kargo 0.19$ diye yazıyım bari başlığa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

1 küsur dolara da shipping sigortası veriyor ama tam içeriğini bilmiyorum.

Sigorta olayının bi esprisi yok. Bu konuda soru cevap okumuştum kendileri bile bilmiyor içeriğini. Yok efendim bir sorun çıkarsa daha hızlı müdahale ediyoruz falan. Zaten yapmaları gereken şeyler. Hikaye yani millet işaretlesin de birkaç dolar daha kazanalım diye öylesine koymuşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zekitaner Z kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler bende ilk siparişimi verdim umarım sorunsuz teslim alırım.

Sene başında banggood'dan takipsiz kargom 26 günde gelmişti postnl ile herhalde buda ortalama bu sürelerde gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipli kargonun 19 cent olması çok iyi olmuş
  • Son iki alisverisime NLxxxxxxxxx bi takip no verdi nl ile basliyor kalani rakam sonunda bi harf yok
    İlginç

• Win tablet bekliyorum kupon filan olursa haber edin geçen chuwi vi8 plus'ı kaçırdım zaten 60 dolara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hi8 PRO'yu tavsiye ederim hocam.

• Tam adı : Xiaomi Yeelight RGBW E27 Smart LED Bulb -> Fiyatı : 18,99$ [İnceleme İçin Tıklayınız] ~ [Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

• (power bank açıklaması)

Değerli dostlar,
    Son bir kaç haftadır forumda da bahsedildiği gibi gelen power bankların %80'i iade ediliyor. Pil, batarya vb. şeylerin ülkemize girişi/ithali artık yasaklanmıştır. Farklı yollarla sokulabilir mi? İnanın ben de bilmiyorum. GearBest, Türkiye'den verilen power bank, pil vs. siparişlerini iptal edip, para iadesi yapmakta. Bence en doğrusu da bu. Çünkü gümrükten geçmeyen malların iadesi durumunda mağdur olanlar hep alıcılar olur. Bu yüzden alışverişlerimizi dikkatli yapalım. Bu sadece GearBest ile alakalı bir durum değil.
    Saygı ve selamlarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 3 Ağustos 2016; 12:27:32 >
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    benim aklıma da taşıma esnasında kırılma vb. durumlar olur da ürün sorunlu gelirse hiç uğraşmadan tazmin edecekler gibi bir durum gelmişti. sigortalı taşıma yani.
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi Band 2 - >35,89$ [Flash Sale]

[Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • Hocam daha öncede yazmıştım, takipsiz kargo aldım ben bu gearbestten ,şimdi ürün türkiyeye geliyor sayfamda teslim edildi dedikten bir hafta sonra PTT kargodan bir kurye beni arıyor kapıdayım diye, kurye Namık Kemal mah. 40.Sokak yerine Suludere 40.Sokakta olduğu anlıyor yanlış aradım diye kapatıyor. Sonuç ürün kapı adı yazmadığı gerekçesiyle iade gitmiş bunu yeni öğrendim. PTT kuryeden yetkili biri ile görüştüm takip numarası olmadan birşey yapamıyoruz dedi. Giden gitti artık onu düşünmüyorumda GearBest benden iade için kargo ücreti keser mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

benim aklıma da taşıma esnasında kırılma vb. durumlar olur da ürün sorunlu gelirse hiç uğraşmadan tazmin edecekler gibi bir durum gelmişti. sigortalı taşıma yani.

Bu zaten yapmaları gereken bişey.
    Geçen ay kulaklığım hasar görmüş olarak geldi. Tamamını iade aldım wallet olarak. Video çekip gönderdim iki güne halloldu. Birkaç dolar daha verin sizi uğraştırmayalım, kıyak geçelim seçeneği mi olur bu sigorta boş iş. Yine aynı prosedür olacak. İkna olmazlarsa veya sizi kötü niyetli ilan ederlerse bu sefer de sigortayı başınıza kakarlar ne malum sırf sorunsuz ürünün parasını geri almak için diye düşünürlerse. Saçmalık yani bence amaç sizden para koparmak. Genelde geri yollama süreciyle onlar da uğraşmak istemiyor zaten.

• berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Bu yasak ne zaman konuldu ayın 11 de almıştım bir adet gerimi gider sizce

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni bir uygulama galiba. Çünkü 2 hafta önce pazartesi 1 tane, salı 3 tane power bankim geldi. Şimdi sipariş verince iptal ediyorlar. Gelenlerin %80'i dediğim gibi iade ediliyor. Çok fazla iade olduysa, GearBest önlem almıştır. Umarım kimse mağdur durumda kalmaz.
  • Arkadaşlar gearbest ödeme almıyor.Nasıl ödeme yapıyorsunuz.Bi yardım etsenizde bizde alsak bişeyler.hep hata veriyor.Daha önceden sorunsuzca alışverişimi yapıyordum.
  • okkorama O kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajda "GearBest Ödme Sorunu" diye yazar, orayı inceleyerek halledebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.