Şimdi Ara

Crash Bandicoot (ANA KONU) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
7
Favori
16.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spyro Trilogy'de geliyor gözümüz aydın.

https://www.psu.com/news/crash-bandicoot-trilogy-team-spyro-trilogy/
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Spyro Trilogy'de geliyor gözümüz aydın.

Küçükken ps1 de bir CD vardı.İçinde bazı oyunların demosu vardı.Bir oyun vardı sürekli oynadığım mor dinazorlu.Galiba bu o oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Spyro Trilogy'de geliyor gözümüz aydın.

Küçükken ps1 de bir CD vardı.İçinde bazı oyunların demosu vardı.Bir oyun vardı sürekli oynadığım mor dinazorlu.Galiba bu o oyun.

Evet o oyun.

Mor sevimli ejderha.

• quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

Crash Team Racing gelse ne zevkli olur. Keşke yapsalar

Bende bunu bekliyorum

• Crash Team Racing Online geleydi daha çok sevinirdim ama bu da güzel olmuş, Spyro'yu doğru dürüst oynayamamıştım. Insomniac ne ara haklarını Activision'a verdi ya bu oyunun, ben o olayı kaçırmışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crash gibi yenilikçi mi olacak acaba, yoksa basit bir remaster mı?

• Gold alsak yetiyor Platinum Trophy için galiba. İlk oyunda 9 relic var şimdi ve 5'i gold. Aman yarabbi yahu başım ağrıdı zorluğundan. Native Forrest nedir öyle!! Lütfen yahu etten kemikten insanız alt tarafı .s.s.s

• Vay be bu oyun bile çıkalı 1 sene oldu. Zaman çabuk geçiyor. Aldığım zaman çok büyük heyecanla alıp oynamıştım. En son kasımda oynamıştım sanırım Stormy Ascent bölümünde relic için. Yapana kadar canım çıkmıştı ama son kupayı da kazanmıştım. Şuan 3 oyunda Platinum. Oyun resmen bağımlılık yapıyor. Suyunu çıkarana kadar oynamıştım şimdi tekrar oynayasım var. Fakat PS4 keyif vermiyor kayıttan dolayı. Bu yüzden Steam'dan ön sipariş vermeyi düşünüyorum. Ön Sipariş vereceğim ilk oyun olacak. (Birde Shadow of the Tomb Raider düşünmekteyim.)

164 TL ama olsun (PS4'te daha ucuzdu. 120 TL'ye almıştım. ) Bu oyunun PS1 versiyonundan beri az oynamadım bu oyun için az bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Gold alsak yetiyor Platinum Trophy için galiba. İlk oyunda 9 relic var şimdi ve 5'i gold. Aman yarabbi yahu başım ağrıdı zorluğundan. Native Forrest nedir öyle!! Lütfen yahu etten kemikten insanız alt tarafı .s.s.s

Plat yapabildiniz mi?
  • -Master kullanıcısına yanıt
    Alalı çok oldu ama diğer 2 oyuna daha başlamadım. Bu kadar stres yetti :)

• quote:

Eğer ilk oyunu yaptıysanız diğer oyunlar biraz daha kolaydır ilk oyuna göre. Ben en çok ilk oyunda zorlanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

quote:

Eğer ilk oyunu yaptıysanız diğer oyunlar biraz daha kolaydır ilk oyuna göre. Ben en çok ilk oyunda zorlanmıştım.

Stormy Ascent bitirme tezi gibi. Ben de son 3 kuşa kadar gelmiştim gold için ama şans resmen o kısım. Zaten oraya gelebilmek bile mucize. Olmayınca o aşamadan sonra uzun bir ara verdim.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Orada bende az ölmedim. Şanstan çok el hızına bakıyor. Bir taktikle geçmiştim orayı ama hatırlamıyorum şuan. Stormy Ascent en son aldığım gold relicti. O bölümden sonra diğerleri baya basit gelmeye başlamıştı.
  • Bu Native Forest bölümünü yapanın Allah belasını versin diyecem de gönlüm el vermiyor be :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: revoltx

Bu Native Forest bölümünü yapanın Allah belasını versin diyecem de gönlüm el vermiyor be :D
    1 Native Fortess, 2 Sunset Vista. Gold alırken en zorlandığım, en sinir olduğum bölümlerdi.
  • Yeni bölüm geliyor E3 de duyuruldu.

• Yeni bölümün ismi Future Tense.Crash warped da.Crash 1 deki stormy ascentta kafa tutacak zorlukta.
    30 haziran tarihi
    Crash Bandicoot (ANA KONU) zorlukta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forward 1905 -- 13 Haziran 2018; 18:37:16 >
  • Atlama zıplama olayları cok zorlama olmuş diye söylendiğinden almadım çocuklar oynayamaz diyerekten

Hala aynı şekilde oyun öncekilere göre aşırı zorlayıcı mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Atlama zıplama olayları cok zorlama olmuş diye söylendiğinden almadım çocuklar oynayamaz diyerekten

Hala aynı şekilde oyun öncekilere göre aşırı zorlayıcı mi?
    Zor ama alışırlar :))

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    kanser edici cinsten hele bazı bölümler yeminle kolu parçalamamak için zor tuttum kendimi. en sonunda sattım bitirmeden zevk için oynuyacağız derken sinir stress oldum valla
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.