Şimdi Ara

Crackdown 3, Far Cry New Dawn ve Jump Force İnceleme Puanları (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun patlayacağı trilyonkere belliydi, Fable'a kıyan MS, Scalebound'a kıyan MS buna niye kıymadı ? Şimdi bu eleştriler, bu puanlar, çöp bir gamepass oyunu olması daha mı iyi oldu ? Harcanan emek, para, süre, baştan tasarım, değişen alt stüdyo ! İptal et gitsin, zaten çok önemli bir oyun değil. Karşında GOW, Spider-Man, Detroit, Bloodborne, Uncharted, TLOU gibi yapımlar varken bu neyin nesidir böyle Allah aşkına ?

Umarım yeni nesil ile beraber ciddi ciddi EXC oyun yatırımı yaparlar. Bu nedir ya böyle, incelemeleri izledim, yazılan çizilenleri okudum, tablet oyunu dahi olamayacak bir yapımı koca makineye, "konsol" sıfatını taşıyan bir cihaza nasıl "pırlanta" diye sunarsın. Gerçekten utanılacak iş. Phil'i severim ama Crackdown bir hataydı. 1-2 aya onlarda kabul eder zaten, kovulan yapımcılardan da, şöyle oldu böyle oldu röportajları yükselir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 15 Şubat 2019; 12:40:14 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunun 429 a satıldıgını söylemesi çok komik Xbox ve PC de çok farklı sanki fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crackdown'un oyuniçi videolarını, teaser'larını falan durmadan sağda solda yayımlıyorlardı, "bu ne bu kadar ne abartmışlar" demiştim. Sırf oyuniçi videolar bile oyunun ne mal olduğunu anlatıyordu zaten, incelemeye bile gerek yok ki.

Herhalde bu ay beleş verilen DeBlob bile daha iyidir bundan

Xbox ve PS4 sahibi olarak şu anda Xbox kanadında yalnızca Gamepass'i kullanıp onun verdiği oyunlarla takılıyorum. 4-5 oyunla parasını çıkardı çoktan ama Exc. ve "düzgün" oyun da mutlaka olması gerekiyor. Bunu nasıl ve niye beceremiyorlar çok garip gerçekten.

Phil Spencer öncesinde bi mal daha vardı, Steve Ballmer mıydı, ondan kurtulduk dedik allahın ebleğinden, Gamepass gibi güzel bi hamle yapan adamlar, gerisini getiremediler.

Hayır arkadaş herkesi mi kaptırdınız, hepsi mi PS'e güzel oyun yapıyor ben anlamadım ki

• Bu arada New Dawn da çok gömülüyor da, FarCry'ları hep sevmiş biri olarak bunu da çok gömmemek gerek diye düşünüyorum. Görevleri, eğlenceli ve gırgır, alakasız olabilecek yan görevleri ile falan FC5 ile baya vakit geçirmiştim. 3 ve 4 gibi değil diyorlardı, doğrudur ama iyiydi. Bu da bence hak ettiğini almış gibi sanki, 7-7.5'luk bişey, belli ediyor.

Merlin 65 vermiş mesela, hmmm, eh... 7 seviyesinde kalsa eyiydi
  • Crackdown 3 de gelince xbox ın liste bayağı güzelleşti. Sarı renkler arttı.

Crackdown 3, Far Cry New Dawn ve Jump Force İnceleme Puanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 15 Şubat 2019; 13:43:20 >
  • Böyle oyunlara ne gerek var.d Aylık 60 liraya gamepass var işte.d

• >5 yıllık geliştirme süreci
    >microsoft ve fanboylar tarafından hypelanması

karşınızda Crackdown 3 masterpiece. xbox forever viyuuv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splinterfalcon4798 -- 15 Şubat 2019; 19:56:5 >
  • 63 te çok azmış. Keşke bütçeyi scalebounda harcasalarmış. Merak uyandıran bir oyundu

• Crackdown 3'ün patlayacağını tahmin etmiştim. Geçenlerde N4G de downgrade yıkılma olaylarını gösteriyorlardı. Far Cry da ise Ubi işin artık cılkını çıkardı. Biraz ara vermeleri lazım. Tek üzüldüğüm Jump Force oldu. Ben o oyun için daha iyi puanlar bekliyordum. Anime seven birisi olarak o oyunu almak isterdim ama şu anda sanırım fiyatın düşmesini beklemek mantıklı olacak.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Cd3 ün zaten kötü oyun olduğu belliydi millet niye şaşırıyor ben de buna şaşırıyorum, hatta 60 puan bile fazla olmuş..
  • Bu crackdown bildiğin 2005 oyunu gibi
  • Şu xbox ı amerikan ergenlerimi yönetiyor kardeşim. Ovvv yeahh çok havalı olacak diye diye bütün oyunlarını batırıyorlar. Oyunlar hep zıplamalı, kaçmalı, hoplamalı abidik gubidik ama içi boş oyunlar. Mesela playstation infamous yaptı yine zıplamalı, uçmalı eğlenceli ama bir olay örgüsü var, yaşayan bir şehir var, grafikler taş gibi yani bir kalite var. Microsoft bunları hiç kontrok etmiyor mu? Sony bu oyunu iptal ederdi mesela.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony amerikan oyuncağını pas pas yaptı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.