Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığın kapanmasına gerek yok bence. Biraz rahat olun yönetici arkadaşlar. Atom parçalamıyoruz burda CPYWATCH [ANA KONU] 

Malum şeyleri paylaşan olursa mesajlarını silin ve uzaklaştırın siteden olsun bitsin. Konu kapatmak çözüm değil. Adamlar başka üyelik alıp her gün konu açıyor sizin kurallarınız dışında. O yüzden konu kapatmanın zerre mantığı yok aynı zamanda çözümde değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Başlığın kapanmasına gerek yok bence. Biraz rahat olun yönetici arkadaşlar. Atom parçalamıyoruz burda  

Malum şeyleri paylaşan olursa mesajlarını silin ve uzaklaştırın siteden olsun bitsin. Konu kapatmak çözüm değil. Adamlar başka üyelik alıp her gün konu açıyor sizin kurallarınız dışında. O yüzden konu kapatmanın zerre mantığı yok aynı zamanda çözümde değil..

cemunun nasıl çalıştığını anlatan başlık var bu sitede CPYWATCH [ANA KONU] 

• bugün yarın konu hareketlenebilir malum izci köpüşler çıkış yapıyor .

• Azrail geliyor. CPYWATCH [ANA KONU] 

CPYWATCH [ANA KONU]
  • Aga şu watch dogs serisini sevebiliyor musunuz ya gerçekten galiba konseptinden dolayı hiç ama hiç sevemedim şahsen 2 yi bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben fifa da arada maç yapıyorum fut oynamıyorum pes aldım ucuzdu ama alışamadım fifa nın düşme ihtimali var mı ? yoksa single oynayan az diye uğraşmazlar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: theapez

Aga şu watch dogs serisini sevebiliyor musunuz ya gerçekten galiba konseptinden dolayı hiç ama hiç sevemedim şahsen 2 yi bile

Cidden öyle yahu. Gta'daki o sıcaklığı, ağırlığı, sürüş keyfini, canlılığı bulamadım.

• Death Stranding oynamaya değer mi online olmadan? Diğer kullanıcıların yaptığı köprü vs gibi özellikler çok önemli mi?

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Anakonusunda konuşuldu diğer oyuncuların yaptığı yapılar önemli ama onlar yok diyede kenara atılacak oyun değil trainer ile destek alarak oynanmalı.

hocam ben o yaşanmışlık hissi önceki oyuncuların geçme şekillerini vs göremiyoruz diye oynamıyorum indirdim duruyor şu an pahalı ileride steamde 100 tl civarına düşerse almayı düşünüyorum hem türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 1 Kasım 2020; 3:49:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

hocam ben o yaşanmışlık hissi önceki oyuncuların geçme şekillerini vs göremiyoruz diye oynamıyorum indirdim duruyor şu an pahalı ileride steamde 100 tl civarına düşerse almayı düşünüyorum hem türkçe

Bende beklemeye karar verdim trainer ile oyun ziyan olacak gibi böyle oyunlar her zaman gelmiyor fiyatı düştüğü zaman steamden alırım

Aksi kendi dünyanızı kendiniz şekillendiriyorsunuz çok daha keyifli olur böyle oyunlarda yalnız olduğunuzu hissetmeniz gerek mesela fallout yalnızlığın en güzel yaşandığı oyunlardan fallut 76 ya hiç ısınamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 1 Kasım 2020; 4:33:39 >
  • FO76 şu an keyifli bir oyun, tavsiye ediyorum.

• Kim diyor böyle saçma sapan bir şeyi

• Yıllarca almadım sevmeyeceğimi düşündüğüm için geçenlerde fiyatı çok düşünce aldım açtım oynadım başka birinin yaptığı mekana denk gelince tüm fallout büyüsü bozuldu iade ettim.

O dünya bana ait olmalı paylaşmak istemiyorum.CPYWATCH [ANA KONU] 

Fallout new vegasın çıkmasını beklerken bir karikatür vardı vault boy kendini odaya kapatıp kapının arkasınada fallout daki atıştırmlıkları dağ gibi yığmıştı new vegas oynamaya hazırlık işte öyle dünya ile bağı kesmek lazım onun yerine elin george u gelmiş benim dünyama mekan dikmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 1 Kasım 2020; 13:50:26 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.