Şimdi Ara

İşlemcilerin CPU-Z Benchmark Sıralamaları [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
20
Favori
100.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Behlül

Bir öneri, herkes ekran alıntılarını paylaştığı mesaja yazı ile işlemcilerin kısa adını yazarsa (4670K gibi), CRTL+F ile arama yapıp karşılaştırmak kolay olur.

karsi oneri ben bu sonuclarin bir listesini yapayim oradan rahatca gor?bastan oyle yapmadim hani sidik yarisina donmesin olay millet neyse gostersin sen beni gectin ben seni gectim demeden diye dedim ama cok sonuc olursa haklisin tek tek resimlere mesajlara bakmaktansa aratarak ayni islemcilere bakmak daha iyi olur hallederiz liste yapariz gerekirse.puana gore degil islemci sinifina markasina ya da atilis sirasina gore de olabilir ama en iyi puandan en kotuye diye yapmam cunku benim gozumde kotu puan yok atilan her sonuc sonuctur benim icin.
  • İşlemci modelleri altında farklı saat hızlarına göre puanlarını da yazarsanız ayrıca hız aşırtma yapacaklarada faydası olur tablonuzun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7 3610qm (n56vz)
    Single 1184
    Multi 4301

amd fx ler multide iyi coşturuyormuş maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveForSpeed -- 16 Ağustos 2015; 18:45:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soralalp

İşlemci modelleri altında farklı saat hızlarına göre puanlarını da yazarsanız ayrıca hız aşırtma yapacaklarada faydası olur tablonuzun hocam.

ben resimlerden yaziya doktum isterseniz sadece bir modele gore ya da puana gore ya da istediginiz bicimde listeyi siralayabilirsiniz mesaj atarsiniz ya o sekilde bakanlar olur ya da ilk mesaja eklerim mesajinizi silersiniz.atilis sirasina gore gitmek kolayima kacti karistirirsak isin icinden cikamam artik boyle idare edin yine ctrl+f ile istediginiz modelleri aratabilirsiniz.sonuc atanlara pm ile yorum yapacagim demistim vazgectim onun yerine tabloya ilistirdim kisa kisa ama silinebilir.sonuc atan arkadaslar ilk mesaji inceleyebilir.
  • Skylake in tek cekirdek performansini merak ettim, biri paylasirsa yararli olur.

• o.c olarak 8350 var bendeki de stok hızdaki

İşlemcilerin CPU-Z Benchmark Sıralamaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaeski39 -- 16 Ağustos 2015; 21:36:35 >
  • benchmark özelliğinin eklenmesi çok iyi
  • fx islemcide oc'yi sen gostermeyeceksen ben mi gosterecem seklinde sitem alinca ben de katilayim bari mesaj atip.konudaki sonucu referans diye atmistim ama fx sonuclari heyecan veriyorsa buyrun bu da benden.

fx8320 5 ghz

• bana diyorsan paşam o.c olarak üst mesajda arkadaş göstermiş bende kide stok hızdaki testi yayınladım aradaki fark görülsün diye sitem etmen gerek yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

bana diyorsan paşam o.c olarak üst mesajda arkadaş göstermiş bende kide stok hızdaki testi yayınladım aradaki fark görülsün diye sitem etmen gerek yoktu

seninle pm'lestigimizi hatirlamiyorum sana niye soyleyeyim ki arkadas cevremiz var biraz afedersin.sen durduk yere alinmissin benlik bir sey yok.
  • kusuruma bakmayın ben yanlış anlaşımışım özür dilerim
  • i7 4790

• Bilgisayar 2 gündür açık etkisi olur mu bilmiyorum i5 4460
    İşlemcilerin CPU-Z Benchmark Sıralamaları [ANA KONU]İşlemcilerin CPU-Z Benchmark Sıralamaları [ANA KONU]

• i5 4590 3.3Ghz turbo boost açık /win 8.1
    İşlemcilerin CPU-Z Benchmark Sıralamaları [ANA KONU]İşlemcilerin CPU-Z Benchmark Sıralamaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 17 Ağustos 2015; 9:51:00 >

• 4770 de turbo açık

ama bench te problem var sanırım t7700 de denediğimde multi yle single kafa kafaya çıktı
    skorların pek gerçeği yansıttığını düşünmüyorum ilerde düzeltirler herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

4770 de turbo açık

ama bench te problem var sanırım t7700 de denediğimde multi yle single kafa kafaya çıktı

Hocam göremediniz mi sol altta Core speed 800 mhz yazıyor ondan böyle çıkmış sonucunuz, sanırım boştayken hızı kesmiş işlemciniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crymone

quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

4770 de turbo açık

Hocam göremediniz mi sol altta Core speed 800 mhz yazıyor ondan böyle çıkmış sonucunuz, sanırım boştayken hızı kesmiş işlemciniz.

test anında güç modu performanstaydı işlemci tam güç çalışıyordu sonradan kapamıştım ss ten önce ama

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    herşey normal mod da...
    diğer işletim sistemlerim de denemedim
    banada düşük geldi ama kullanımda sorun yoksa, sorun yoktur
  • birkac arkadasta daha dediginiz gibi multi problemli cikti bir sıkıntı var ama yeni versiyonla duzeltirler ama duzeltmezlerse single puanini esas aliriz cok da sorun degil.
  • Hocam sorun surda cpu dan biktim artik 1.4 volt ile 4.00 ghz anca goruyor 4.1 - 4.2 yi filan ancak 1.45 ile yiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.