Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

cpu soğutucu alıcam acil yardımınız lazım...

7
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> cpu soğutucu alıcam acil yardımınız lazım...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      580 Mesaj
      19 Mart 2006 23:12:04 Konu Sahibi
      http://www.dijitaltrend.com/index.php?main_page=product_info&products_id=1012
      http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=100700500

arkadaşlar amd 3800x2 için acil soğutucu almam lazım. benim işlemci ısısı beklemede 45 derecelerde. hemde ninja soğutucuyla. denemediğim şey kalmadı. son çare yeni soğutucu. yukarıdakilrden hangisini tavsiye edersiniz.

|
      |

• Yüzbaşı
      758 Mesaj
      19 Mart 2006 23:21:39
      linkteki soğutucular ninjadan iyi değil ki ama
      |
      |
      Intel Conroe E 6600 ASRock Crossfire 320x2=640 GB Seagate Raid Creative XFI Fatality Sapphire X1900XTX&Accelero 2 Gskill 2x1024 CL4 DDrII 667 Philips Dvd Writer BenQ Dvd Rom Cambridge Soundworks DDTSII SilverStone TJ04 Kasa Silverstone 560 PSU 19 Philips 190X LCD
    • Yarbay
      2480 Mesaj
      19 Mart 2006 23:24:29
      hocam ninjayı değiştirip bunlardan mı alcan ben talibim o ninjaya valla sat bana sen onu o zman
      |
      |
      And the truth is there is something terribly wrong with this country,isn't there?
    • Yüzbaşı
      580 Mesaj
      19 Mart 2006 23:27:59 Konu Sahibi
      arkadaşlar büyük olasılıkla ninjada sorun var. beklemede 45 derece ne ifade ediyor size hemde amd işlemcide. istiyosanız satarım. sonra bozuk filan demeyin bana.
      |
      |
      19 Mart 2006 23:31:14
      sorun varsa geri ver dicem ama bunda da ne sorun olur ki yani ne biliyim bildik şeyleri bi kontrol et istersen macunu ya da tam oturup oturmadığını ya da kasa içi sıcaklığı falan
      |
      |
      And the truth is there is something terribly wrong with this country,isn't there?
    • Yüzbaşı
      758 Mesaj
      19 Mart 2006 23:43:03
      belki kasa yapısı belki ters hava akımı belki iyi montaj olmaması vs vs bir sürü sebep olabilir..neyse içine sinmediyse neticede ninjayı arkadaşın dediği gibi satıp başka soğutucu alabilirsin seçim senin..son zamanlarda ninjayla ilgili "beğenilmeme" haberlerinin üst üste gelmesi ayrıca enteresan gelmeye başladı bana hani su soğutma falan olsa anlıyacağımda işin içinde bşka birşey var ya neyse
      |
      |
      Intel Conroe E 6600 ASRock Crossfire 320x2=640 GB Seagate Raid Creative XFI Fatality Sapphire X1900XTX&Accelero 2 Gskill 2x1024 CL4 DDrII 667 Philips Dvd Writer BenQ Dvd Rom Cambridge Soundworks DDTSII SilverStone TJ04 Kasa Silverstone 560 PSU 19 Philips 190X LCD
    • Yüzbaşı
      550 Mesaj
      20 Mart 2006 00:12:50
      dostum bakır aleminyumdan daha iyi iletkendir tercihini bakır soğutuculardan tarafa yap derim ben bende bu konuyu düşünüyorum
      |
      |
      20 Mart 2006 00:39:58
      Thermalright al derim pisikopat bi soğutucu bende ondan kullanıyorum (hatta bir model düşüğünü ) montajı basit ayrıca 500 mhz overclock ettim durgun 35 yükte 42 derece ve fan hız ayarı ortada bile deil, yanında 3-4 dolarlık bir fan kontrolcüsüde al derim devamlı tam devirde kullanmana bile gerek kalmıyacaktır fanı.
      |
      |
Blogio
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.