Şimdi Ara

CPU sıcaklık aralığı yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iki hafta önce Dell G5 5587 modelini satın aldım.Oyunlarda(NFS Payback Ultra çözünürlükte) işlemci sıcaklığı anlık 70-90 arasında geziyor.Genellikle 78 ve 84 lerde duruyor.Gpu kullanımı ise %99 kullanılmasına rağmen 70 dereceyi aşmıyor.İşlemci sıcaklığı sizce bu değerler arası normal midir?

İşlemci
    8. Nesil Intel® Core™ i7-8750H 2.20GHz İşlemci (9MB önbellek, TurboBoost 4.10GHz'e kadar, 6 Çekirdek, Intel® UHD Graphics 630 ile)

Bellek
    16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz

Video Kartı
    NVIDIA® GeForce® GTX 1060 with NVIDIA® Max-Q Design Technology, 6 GB GDDR5 video memory

Güç
    56 WHr, 4-Hücreli Batarya (Entegre)
    180 Vat AC Adaptör (Max-Q Design Teknolojisine sahip NVIDIA® GeForce® GTX 1060)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anll98 -- 21 Eylül 2018; 17:43:28 >

• Gayet normal
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Hocam internette birkaç yerde rast geldim uzun vadede transistörleri yıpratır diyorlar.Cidden klavyenin üst kısmı eli yakıyor.Korkuyorum açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: anll98

Hocam internette birkaç yerde rast geldim uzun vadede transistörleri yıpratır diyorlar.Cidden klavyenin üst kısmı eli yakıyor.Korkuyorum açıkçası
    Bu cihazlar böyle hocam, yapacak birşey yok bu konuda
  • Cihaz yeni zaten. Tozlanma yoktur. Driver'ları eksiksiz yüklediyseniz başka yapacak bişey göremiyorum. Kaliteli bir laptop soğutucu kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.