Şimdi Ara

CPU is unworkable or has changed,please recheck,CPU SOFT MENU !?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anakartım Abit NF7-S geçtigimiz günlerde bios güncellemesi yaptım.ve pcde büyük bi performans düşüklügü oldu ve pc açılırken bu yazıyı '' CPU is unworkable or has changed,please recheck,CPU SOFT MENU '' veriyor.düzeltmeyi bilmiyorum bu konuda yardım bekliyorum.yapmam gereken yöntemleri yazarsaniz sevinirim ya

• bilinmiyormu?
  • bu hata islemcinin ayarlarının tam olarak olmadıgı anlamına gelir biostan cpu soft menuye gir ve oradan islemcinin ayarlarını bir kontrol et veye biosu ilk ayarlarına dondurdukten sora islemci ayarlarını outo yap
  • bios ayarlarını defultsa cek.olcaktır..
  • işte onları yapmayı bilmedigim için bi başlık açtım nasıl yapacagımı söylermisin? ve biosu eski haline nasıl alabilirim fln ?
  • bılgısayar acılırken del tusuna bas bıos menusune gırsın.sonra orda load defaults dıye bı secenek var onu yap.sonra save and exit yap.bu kadar.sorun cozulcektır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaVaLLioN

bılgısayar acılırken del tusuna bas bıos menusune gırsın.sonra orda load defaults dıye bı secenek var onu yap.sonra save and exit yap.bu kadar.sorun cozulcektır.

yahu advanced bios ayarlarına girdim ama load def diye bi şecenek göremedim
  • arkadasım bilgisayar acıldıgında del tusuna bas ondan sonra sag tarafta load bios defaults yazar oraya bas sors save and ezit setup yap ogle bi dene
  • yaptım yahu kızmayın sagolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.