Şimdi Ara

Cpu 80 derece ve format atamiyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: .45 ACP

intel islemcilerin yuksek sicaklikta stabil calismalari seni kandirmasin amd olsa olmaz mesela yuksek isida.sen psuyu dene o zaman yine devam ederse anakarti ikinci el mi almistin iade sansin var mi?aleti saglam diye alirsin sende uyumsuzluk yapar ramlerde de vardir yani birinin sucu olmak zorunda degil.neyse dene bakalim psuyu elbet faydasi olacaktir ama sorunu cozer mi emin degilim.

Suç benim çakma dandik power danda olabilir.. cunku çok fazla isiniyor. Yarin onu deniyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2 ihtimal kaldi.. power yada anakart. Benim başima geldi boyle bir olay bir kere daha.. sistem yukte isiniyor ama sistem normal sogutucu normal çalisiyor. Boyle, boyle 1 ay sonra anakart iflas etti.. bundan korkuyorum hocam ben isde arkadas lar anakart agrizali diyor.. farkli cpu da denemistim.. ondada ayniydi. Korkum hem anakart hem cpu dan olmuyum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

Cpu vcore 1.112 gorunuyor?

Evet yan bakınca yanlış görmüşüm. Bu tarz problemleri bileşenleri değiştirerek test edereke anlayabilirsiniz. Bence PSU'dan başlayın ikinci seçenek zaten anakart ve işlemci...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerenturk

quote:

Cpu vcore 1.112 gorunuyor?

Evet yan bakınca yanlış görmüşüm. Bu tarz problemleri bileşenleri değiştirerek test edereke anlayabilirsiniz. Bence PSU'dan başlayın ikinci seçenek zaten anakart ve işlemci...

Farkli bir guç kaynagi denendi. O takilanda çok isinmaya başladi.. anlam veremedim ben hocam.. cpu yakmiyakda tek temellim odur.

• Ram power, cpu denendi hocam.. gene ayni malesef.. sanirim anakartta bir ptoblem var.. farkli power da takinca sistem çok isinmaya başliyor ozellikle power aşiri isitiyor

• quote:

Ram power, cpu denendi hocam.. gene ayni malesef.. sanirim anakartta bir ptoblem var.. farkli power da takinca sistem çok isinmaya başliyor ozellikle power aşiri isitiyor

basligin ilk bir kac mesajina bakinca anakart olabilir dedim ama sen psu da olabilir diyince dene diye dusundum.denedim diyorsun o zaman suclu anakarttir belki sana bu alet saglam diyen adam baska model bir islemciyle kullanmistir bir sey olmustur.simdi sorun anakartin yazilim yani bios ile kurtarabilecek misin yoksa anakartta donanimsal bir sorun mu var?
  • quote:

quote:

Ram power, cpu denendi hocam.. gene ayni malesef.. sanirim anakartta bir ptoblem var.. farkli power da takinca sistem çok isinmaya başliyor ozellikle power aşiri isitiyor

basligin ilk bir kac mesajina bakinca anakart olabilir dedim ama sen psu da olabilir diyince dene diye dusundum.denedim diyorsun o zaman suclu anakarttir belki sana bu alet saglam diyen adam baska model bir islemciyle kullanmistir bir sey olmustur.simdi sorun anakartin yazilim yani bios ile kurtarabilecek misin yoksa anakartta donanimsal bir sorun mu var?

Valla hocam.. bios ile olmadi malesef.. hatta daha beter oldu. Sistemde donanimsal bir agriza var sanirim. Şayet destekledigi e5200 cpu suda sicak çalişiyor ben anakarti aldigimda hemen test edememiştim.. ancak yeni test zamanim olduydu.. bende şans olsa zaten hocam..

• quote:

quote:

quote:

Valla hocam.. bios ile olmadi malesef.. hatta daha beter oldu. Sistemde donanimsal bir agriza var sanirim. Şayet destekledigi e5200 cpu suda sicak çalişiyor ben anakarti aldigimda hemen test edememiştim.. ancak yeni test zamanim olduydu.. bende şans olsa zaten hocam..

oturdugun sehirden ikinci el islemcine uygun bir anakart alabiliyor musun test edip alirsin mesela?elindeki sorunlu kart belki sende sorun yapiyor baska biri kullansa mesele olmayabilir bilgisayarci filan yok mu goturup satsan ya da deneseler?aldigin kisiye iade edemiyorsun anladigim kadariyla.

• iade edemiyor degil.. cevap alamadim daha.. forumda zaten dh yöneticisinden almiştim.. ucuz diye aldiydim zaten.. malesef hocam çok zor bulunuyor bulundugum yerde pek oyle yerler yok.. tamami site buranin.. satanlarda g31 lere 165 lira istiyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EA6F8F78B -- 2 Eylül 2015; 22:31:26 >
  • İşlemciyi başka anakartta dene kardeşim.
  • Bios pili tak çıkar yada biosun yakınındaki jumper sağ meilliyse sola kaydır tekrar sağ tak eğerki sola meilliyse sağ tak sonra tekrar sola tak Zaten yanlış takma lüksün yok pc açılmaz yanlış takarsan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı etme intel işlemci fazla volt vermediğin sürece kolay kolay yanmaz ayrıca fan çok yavaaş dönüor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.