Şimdi Ara

CPU%100 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ve bu dediginiz microsoft degilde acaba kaspersky yuzunden mi oldu;)
  • Ya kaldırın abi kasperskyı kur avg yi rahat et
  • norton kurdum onada bişey olursa sırada avg var zate:)
  • KAVSVC.exe windows task menagarden baktım böyle bir program yok..
    avp... uzantılı programları kullanıyor
    (kaspersky 4.5)
  • kav 5.0da var sanırım.... cunku arkadaslardan biliyorum onlardada var;)
  • Tavsiyem mcafee kur update et ve tarat ayrıca stinger.exe yi netten indir ve tarat stinger 1mb bile değil ücretsizdirBu arada bu dediklerimi ethernet disable yada kablosu çekiliyken güvenli moddan yap ve sakın panik yapma yoksa formatlık yaparsınbilgisayarını.

Başka bir yol daha başlat-programlar-donatılar-sistem araçlarınden sistem restore(tamir,narım herneyse) ye gir ordan bu sorun olmadan önceki zamana geri dönüş yap yükle bu seni trojanın etisinden bir süre korur kayır defterine virus kendini kaydetmeden biraz süre kazanırsın bu sürede de ise update ve taratmayla ilgilen kolay gelsin hergün 5-6 saatim benzer
    sorunları çözmekle geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cisco -- 22 Aralık 2004, 3:09:59 >

• bende bile oyun oynarken en fazla 40 oluyodu
  • cavallion iyi sallamışın microsoftun böyle bir şey yapacağını zannetmiyorum kaspersky antivirus 5.0 da böyle bir sorunun olduğu doğru bendede aynı sorun olmuştu tekrar norton 2005 geçmek zorunda kaldım
  • evet biraz saglam sallamıs arkadaslar microsoft olayında arastırdım sacmalaık diyor herkes.

bende sonunda mcafee kurdum.... sagolsun bir arkadas;) o kendini bilir;)
  • abiler biliyorum allakası yok ama benim har disk te sürekli hır hır bişiler yapıyo ışığı yanıp yanıp sönüyo ilk baştaki abinin dediği gibi şlemcide son performan oluyo en ufak bi hareketimde kitleniyo. Sorun aynımı dersiniz. Bide biz bi hattan 5 kişi ADSL 'e balandık net yüzünden de olabilirmiilla formatmı ne olacak bu ırak'ın hali bi cevap saolun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.