Şimdi Ara

Çözüme ulaştığı için silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu çözüme ulaştığı için konunun silinmesini talep ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jodhpurs -- 19 Ağustos 2016; 22:45:56 >

• Çoğu dolandırıcı. Uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Bende şüphe ile yaklaşıyordum, bu neden ile kaliteli bilinen bir yerden alayım pahalı olsun sorun değil dedim, ama tedbiri de elden bırakmadan yıllık falan değilde 1 aylık aldım nereden bileyim bu şekil olacağını kendileri ile almadan önce görüştüğümde bu rahatsızlığımı da bildirdim biz şirketiz cevabını aldım, herhangi bir çözüme ulaşmaz ise bu ürünleri bir daha sattırmamak için elimden geleni yapacağım.
  • hd destek maillerine cevap vermeyecek bir firma degil bayram tatilinde calismiyolardir yarin canli destege baglanirsiniz muhtemelen

kendi alisveris tecrubelerime dayanarak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence destek servisi ile konuşmadan böyle kesin konuşmayın.... HD firması merdiven altı bir firma değil... Yaptığımız alışverişlerde bir sıkıntı yaşamadık...

• iptv işine boşuna girmeyin.Paranıza yazık. Kaliteli server zor bulunur.

• İlk mesaj da herşey ortada değil mi sizce yapılan haksızlığı ve düzgün olmayan hizmeti gözler önüne serince neden firmayı kötüleme amacı gözüküyor anlamıyorum bakın bugün oldu canlı destek kapalı maillerime geri dönüş hala olmadı bu olayı her ayrıntısı bu ve diğer forumlar da yazılacaktır kimsenin şüphesi olmasın

• jodhpurs kullanıcısına yanıt
    bende sizin tarafinizdayim, hakkinizi arayin tabi benim demek istedigim hd musteriyle ilgilenmeyen sattik bitti maillere de cevap atmayalim gibi bir firma degil(di) benimde problemlerim olmustu hepsini cozduler iciniz rahat etsin diye yazdim

• infest06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bakalım nasıl bir sonuç alacağız.
  • jodhpurs kullanıcısına yanıt
    kolay gelsin ,forumda da bi yetkilisi vardi firmanin

• Benim de problemlerimi her seferinde ellerinden geldiğince çözerek ve yardımcı olarak halletmiş bir firma. Bence de bekleyin elbet çözerler sorununuzu

• Bu tarz satılan fake iptvler csvipshare forumda da satılmaktadır,genelde berbat sd kalitede yayınlar,fake video kanallar,banttan yayın yapan kanallar,sahte film kanalları,banttan film üstüne moviemax,salon yazısı koyma,takılma,donma yapan kanallar vardır,fiyat olarak yıllık ortalama 250 tl dir,sözde 1200 tl den 350 tl ye düşmüş.Hepsidijitaldeki açıklama yanlış olabilir,cccam satışında da hiç açılmayan kanalları açar yazmışlar,açıklamalar güncel değil,yanıltıcı,hepsidijital,o sayfayı güncellemek çok mu zor?ne zamandan beri badr uydusu ccccam ile açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 11 Temmuz 2016; 21:22:55 >
  • Büyük ihtimalle yarın sorununuz çözülecektir. Muhtemelen yanlış paket göndermişlerdir.
  • Sami Ertaga kullanıcısına yanıt
    Umarın dediğiniz gibidir Sami Bey ama ücret iadesi talep etmeyi düşünüyorum, şansımı daha fazla zorlamak istemem.
  • Site üzerinden canlı destek ile yaptığım görüşme sonrasın da ücret iadesi yapacaklarını bildirdiler, 3-4 gün içerisin de aktarımın tamamlanacağı bilgisini aldım, işlemler sonuçlandığı zaman bilgi paylaşımı yapacağım.
  • O firma sorun çıkarmaz sadece sorun çözer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 11 Temmuz 2016; 13:36:23 >
  • Peki bu firmanın sattığı IPTV aboneliğinde gerçekten yerli platformlar yokmu LİGTV vs.
  • Ne oldu iade işi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

Ne oldu iade işi?

Henüz hesabıma geçmemiştir.Beklemekteyim sonuç ve gelişmeleri paylaşacağım.

• Den57 kullanıcısına yanıt
    lütfen herkezi yaftalamayalım,

ben bu arkadaştan (chopincast@yandex.com) aldım 3 gün ayrı ayrı test verdi bana 2 aydır da sorunsuz izliyorum, hatta adam forumdan getirdiğim her bir kişi için bana para ödüyor :D lütfen adımı bildirin şu arkadaş tavsiye etti diye.

hepsidigital e gelirsek, bir ürün 2 ayda evinize gelir ama paranıza dokunacaklarını sanmıyorum bana 3 ay sonra geri ödediler :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.