Şimdi Ara

Çözüm Bulalım: iPhone4 Turkcell'denmi, Vodafone'danmı yada Kontratsızmı alınır? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
0
Favori
10.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün cadde vodafone dan 32gb 1900tl 10 taksit maximum kartla aldım. Yanında deri kılıf hediye verdiler. Çanta tipinde, siyah veya beyaz vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchdoctor

Dün cadde vodafone dan 32gb 1900tl 10 taksit maximum kartla aldım. Yanında deri kılıf hediye verdiler. Çanta tipinde, siyah veya beyaz vardı.

kılıfın fotosunu koyabilir misiniz ya da markası fln varsa yazabilir misiniz?
  • peki oyun deilde hani iphoneun kendıne özel güzl prgrmlar var ya işte piyona gıtar çalmak,vs. eğlnceli dier progrmları tahmını 1 tanesı ne kadar kaplıyo hafızayı tşkr ederım cvbınız için
  • Cekmeli beyaz suni deri klasik kilif piyasada 5 tl, matah bisi degil anlayacaginiz
  • Az önce Vodafone'nu aradım,Kontratlı satışlar bir hafta sonra başlıcakmış.Çok saçma ozaman niye 24ünde açıklıyosun ki paketleri..
  • vodafone İNTERNET PAYLAŞIMINA İZİN VERİYOR MU ? yani cep telefonun üzerinden bluetooth veya kablo ile LAPTOPTAN internete bağlanabilecek miyim ,
    eğer bağlanabileceksem bu sınırsız internet işi ballı kaymak.
    ANCAK bazı arkadaşlarım vodafone da bu özelliğin iphonelarda kapalı olduğunu söylüyor...

lütfen kesin bilen varsa bizleri bilgilendirsinn... lütfeen
  • fikir verecek yokmu arkadaşlarr?

quote:

Orijinalden alıntı: fsh300

Arkadaşlar İphone4 almayı düşünüyorum. Fenercell 6-0 tarifesine üyeyim aylık 49 TL ye 5000 dk avea + 750 dk diğer operatörler+1000 dk da ev-iş tlf larıyla konuşabiliyorum. Şimdi hangi yolla almam mantıklı gelir iphone4 ü?
  • eğer hemen ödeyebilecekseniz kontratsız alın , ama telefon paranız 99 tl civarı ve üstü geliyorsa kontratlı alın derim
  • amerikadan iphone 4 32 gb aldım. sim kilitli. daha kutusunda. bunu kaça satabiliriz? olmadı bende i4 16gb garantili alayım diyorum.
  • Bana kadıköyde eline iphone 4 stoğu olan vodafone bayii lazım az sonra çıkıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhantezel92 -- 25 Eylül 2010; 12:28:01 >
  • vodafone İNTERNET PAYLAŞIMINA İZİN VERİYOR MU ? yani cep telefonun üzerinden bluetooth veya kablo ile LAPTOPTAN internete bağlanabilecek miyim ,
    ANCAK bazı arkadaşlarım vodafone da bu özelliğin iphonelarda kapalı olduğunu söylüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: aliturkay

vodafone İNTERNET PAYLAŞIMINA İZİN VERİYOR MU ? yani cep telefonun üzerinden bluetooth veya kablo ile LAPTOPTAN internete bağlanabilecek miyim ,

Ben 1 ay önce denediğimde lapton dan bağlanmıştım. Ancak dün masaüstünden denedim iphone ekranında internet payşımı aktif olduğu halde bağlanmadı. Sorun makinadanda olabiliri bilmimiyorum. Eve gidince laptop dan deneyeceğim.
  • valla durumumu bi düzelteyim hemen gidip kontratsız vede taksitle almayı düşünüyorum.yoksa wodafon veya turkcelin atacağı kazığı yemek istemiyorum.konturum oldumu konuşurum olmadımı konuşmam.yok limiti aşacan yok ek vergi bilmem ne hiç uğraşamam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliturkay

vodafone İNTERNET PAYLAŞIMINA İZİN VERİYOR MU ? yani cep telefonun üzerinden bluetooth veya kablo ile LAPTOPTAN internete bağlanabilecek miyim ,

oha ! cep tlfonunun internetı saysnde laptoptan ıntrnete mı gırıoruz ? bnm ilk iphone deyımım olucak bilglndrrsenız sevınırım .eğer öyleyse harıkaymıs ya ?
  • quote:

fikir verecek yokmu arkadaşlarr?

quote:

Arkadaşlar İphone4 almayı düşünüyorum. Fenercell 6-0 tarifesine üyeyim aylık 49 TL ye 5000 dk avea + 750 dk diğer operatörler+1000 dk da ev-iş tlf larıyla konuşabiliyorum. Şimdi hangi yolla almam mantıklı gelir iphone4 ü?

anladığım kadarıyla avea abonesisin. öncelikle operatörünü değiştirmen lazım. çünki avea iphone satmıyor.
  • Vodafone bölümünden alıntı :
    http://forum.donanimhaber.com/m_43277208/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

Tüm Türkiye’de merakla beklenen iPhone 4, dünyanın mobil iletişim devi Vodafone ile Vodafone Satış Noktaları’nda!

Vodafone, tüm zamanların en iyi cep telefonu olarak lanse edilen iPhone 4’ü global gücünün getirdiği fark ve ayrıcalıklarla 24 Eylül tarihinden itibaren satışa sunuyor. iPhone 4’ünü Vodafone’dan alanlar çok özel fiyat avantajlarının yanı sıra Vodafone farkıyla sunulan hizmetlerden de faydalanabilecek.

iPhone 4 paketlerinden birine 18 ya da 24 ay taahhüt veren abonelerimizi büyük fırsatlar bekliyor.

18 ay taahhütlü kontratlı paketlerde, yurtdışını aramada da geçerli bedava dakikalar, SMS/MMS’ler ve sınırsız internet abonelerimizi bekliyor olacak.
    Aylık Cepnet veya 1 GB mobil internet paketlerine 24 ay taahhüt veren, belirlenen CepAvantaj ve İş Ortağım aboneleri ise 65 TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 4 sahibi oluyor.

Aboneler kontratlı paketler arasından seçtikleri tarifelerde hem ücretsiz dakikalarını yurtdışını aramada kullanabilir hem de yurtdışında 30 MB internet avantajından faydalanabilirler.

Dünyanın en ince akıllı telefonu olma özelliğine sahip iPhone 4, Retina Display ekran teknolojisi sayesinde üretilen tüm cep telefonları arasında en yüksek çözünürlüğe sahip. Bunun yanısıra LED flaşlı 5 megapiksel kamerası ile muhteşem fotoğraflar çekilmesine izin verirken, HD Video Kaydedicisi ile çarpıcı HD videolar kaydedilmesine de olanak sağlıyor. Ayrıca çift kamerasıyla Wi-fi üzerinden iPhone 4’ler arasında görüntülü konuşmayı gerçeğe yakın şekilde sunan Face Time sayesinde iletişimi daha da eğlenceli kılıyor. İçinde 100’den fazla uygulamayı barındıran dünyanın en gelişmiş mobil işletme sistemi olan İOS 4’e sahip iPhone 4’te, kullanıcılar APP Store’dan 250 binin üzerinde uygulama indirme şansını yakalıyor. Üstelik tüm bu özelliklerin yanısıra, iPhone 4 gelişmiş pili sayesinde kullanıcılarına %40 daha fazla konuşma imkanı da sunuyor.

Çözüm Bulalım: iPhone4 Turkcell'denmi, Vodafone'danmı yada Kontratsızmı alınır?

1) Aboneler 4x4 iPhone 4 Paketi’ni veya 4x4 iPhone 4 Full Paketi’ni seçmeleri halinde, verilen her yöne geçerli dakikaları belirli ülkelerdeki Vodafone operatörleri ve sabit hat numaraları yönünde de sadece sesli telefon ve görüntülü görüşme (özel servisler, faks, mobil internet, WAP hariç) olmak üzere kullanabilir.

Arayabileceğiniz Vodafone Operatörleri: Vodafone Arnavutluk, Vodafone Avustralya, Vodafone Çek Cumhuriyeti, Vodafone Mısır, SFR Fransa, Vodafone Almanya, Vodafone Yunanistan, Vodafone Macaristan, Vodafone İrlanda, Vodafone İtalya, Vodafone Malta, Vodafone Hollanda, Vodafone Yeni Zelanda, Vodafone Portekiz, Vodafone Romanya, Vodafone İspanya, Vodafone İngiltere, Vodafone Hindistan,Vodafone Gana, Vodafone Katar ve Vodacom Güney Afrika

Sabit hat numaralarını arayabileceğiniz ülkeler: ABD, ABD (Alaska), ABD (Havai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adası), Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya,İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Norveç, Portekiz, Rusya, Slovak Cum, Yunanistan. Bulgaristan, Finlandiya, Lüksemburg, Macaristan, Polonya, Arnavutluk, Azerbaycan (Nahçıvan), Bosna Hersek, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Moldova, Özbekistan, Romanya, Sırbistan Karadağ, Suudi Arabistan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna

(2) Limitsiz veri kullanımı için adil kullanım miktarı 1GB’tır. Internete erişim hızı 7.2 Mbps'a kadar olup, adil kullanım hakkını doldurmaları halinde aboneler internete dönem sonuna kadar 96 Kbps'a kadar hızla bağlanırlar.

(3) Uluslararası dolaşımda kullanılmak üzere verilen 30MB veri miktarı sadece Vodafone operatörleri üzerinden kullanımları kapsar.

(4) Abonelere 4X4 pakette sunulabilecek cihazlar, iPhone 4 16GB veya 32GB’tır; 4X4 Full Pakette sunulabilecek cihaz ise sadece iPhone 4 32GB’tır.

Çözüm Bulalım: iPhone4 Turkcell'denmi, Vodafone'danmı yada Kontratsızmı alınır?

(1) Kampanya kapsamında abonelere sunulan Aylık CepNet ve 1GB Mobil Internet paketleri sırasıyla Aylık CepNet ve Aylık 1GB Vodemnet Paketleri ile aynı özellikleri taşımaktadır.

(2) Abonelere yukarıda belirtilen paketlerde sunulan cihazlar harici başka bir cihaz kesinlikle teklif edilemez.

3) IPHONE’A ÖZEL İNDİRİMLİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİ
    iPhone’nunu (iPhone 3G S 8 GB, iPhone 4 16GB veya iPhone 4 16GB) Vodafone Cep Merkezleri’nden satın alan aboneler, indirimli mobil internet paketlerine sahip olma fırsatını yakalıyor! iPhone’unu Vodafone’dan alanlar, iPhone’a özel Mobil İnternet paketlerine taahhüt vermeksizin 18 ay boyunca, aylık 1GB için 30 TL yerine 15 TL; aylık 4GB içinse 45 TL yerine 30 TL ödeyebileceklerdir.

Aboneler isterlerse 1GB’lık paketten 4GB’lık pakete geçiş yapabilirler ancak paketlerini iptal etmeleri, yukarıda belirtilen paketler harici bir pakete geçiş yapmaları veya 4GB ‘lık paketten 1GB’Lık pakete geçiş yapmak istemeleri durumunda kampanyadan çıkarlar ve indirimli mobil internet haklarını kaybederler.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyaya kredi kartsız katılım koşulları

Mevcut abonelerin kredi kartsız kampanyaya dahil olması için kriterler:
    1. En az 6 aydır faturalı VF abonesi olmak
    2. Son 6 aydır "kısıtlı veya dondurulmuş" statüsüne girmemiş olmak
    3. Son 6 aylık toplam fatura tutarının en az 250 TL olması (son 6 aydaki faturaların tek tek tutarlarının toplamı)

Abonelerden kampanyaya dahil etmek istedikleri hattı yukarıdaki kriterlere uymayanlar için bu kampanyaya özel yeni bir düzenleme yapılmıştır. Mevcut durumda Vodafone’da faturalı hat aboneliği bulunan aboneler müşteri numaraları altında bulunan faturalı hatlardan en az 1’inin aşağıda yer alan tüm kriterleri sağlaması durumunda, kritere uymayan hatları ile kredi kartsız kampanyaya dahil olabileceklerdir. (Örneğin; abonenin kampanyaya giriş yapmak istediği gsm hattı (542 xxx xx 42) kredi kartsız kampanya kriterlerine uymuyor ancak aynı müşteri numarası altındaki diğer bir faturalı hattı (542 xxx xx 43) kriterlere uyuyor. Bu durumda abone kriterlere uymayan gsm hattıyla (542 xxx xx 42) kampanyaya kredi kartsız dahil edebilecektir)
    Bunun yanısıra, sistem kampanyaya dahil edilen hatta (kampanya girişi yapılan hattın kriterlere uymaması durumunda hem bu hatta hem de kriterlere uygun hatta) SMS gönderir.
    Kampanya katılım koşulları ICCB ekranlarından otomatik olarak kontrol edilecektir.

Yeni Vodafone aboneleri MNP ile gelmiş olmaları durumunda, diğer operatördeki son faturalarının 75 TL ve üzeri olduğunu ibraz etmeleri halinde kampanyadan kredi kartsız yararlanabileceklerdir.

TAVSİYE EDİLEN NAKİT SATIŞ FİYATLARI

IPHONE 3GS 8GB 1299 TL
    IPHONE 4 16 GB 1589 TL
    IPHONE 4 32 GB 1849 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 25 Eylül 2010; 14:26:27 >

• evet ya operatör değiştireceğim yada taksitle alıp avea kullanacağım ki aveada microsim kart yok bildiğim kadarıyla. bunun dışında da konuşma sürelerim şu an cazip buna en yakın hangi teklif uyar öedeyeceğim fiyat ve konuşma süresi açısından operatör değiştirmem halinde..
    quote:

Orijinalden alıntı: MiNiK

quote:

fikir verecek yokmu arkadaşlarr?

quote:

anladığım kadarıyla avea abonesisin. öncelikle operatörünü değiştirmen lazım. çünki avea iphone satmıyor.

• Turkcell 55 Tl paketine üyeydim 4 aydır.

Bugün İstanbul Ümraniye Merkezdeki vodafone bayisine gittim, iphone 4 için konuştum. Aşağıda yazdığım şartlarla paketi aldım.

1. Turkcell hattımı Vodafone'a taşıdım. (Şart = Son Fatura Tutarı 75 TL Üstü olmalı.)
    2. Vodafone Paketlerinden 55 Tl olan, ev-iş sınırsız, vodafone sınırsız ve diğer operator 500 dk. paketini satın aldım.
    3. Hat taşıma işlemi yaparak yeni bir vodafone paketi aldığım için, aylık 75 Tl x 24 ay kontratlı Iphone4 32 Gb. telefonumu satın aldım.

Ne kaybettim ne kazandım ?

Turkcell faturalı hattım 4 Aylıkmış, TIM lerden iphone alamadım. (Aylık faturam en az 150 Tl geliyor.)
    Vodafone ile satın almış olduğum paket sayesinde, Turkcellde kullandığım 55 TLlik pakette alabildiğim hizmetleri vodafone'dan da alabileceğim. Üstelik sınırsız kullanımların saat sınırı yok !
    Avantajım; 75 x 24 ödeyerek, sadece numaramı taşıyarak iphone4 32 gb sahibi oluyorum.

• Sanırsam herkesin aklını karıştıran benim gibi peşin alıp almamakta. cep avantaj 400dk '' 35 TL '' + 1 gbyt '' 15 TL'' mesaj paketi '' 6TL '' = 56 lira vermiş olcam. tamam ıphonu peşin alcam hala tek derdim 99 luk alıp kartla mı almalıyım :S:S:S Bu arada İzmir de 10 a yakın vodofone cep merkez aradım ellerinde yok olanlarda ya 32 gb var yada peşin satmıyorlar. Türkcell tim aradım 7 tane yeri onlarda da yok. İzmir bestbuy ı aradım onlar da da yokmuş. Alcam ama alamıyorum beklemek gerek herh halde:=)

**** Ve aklıma gelmişken İ4ü modem olarak kullanmak istiyorsunuzda 1gb tan sonra aşırı derece yavaşlıycak artık o telefonu modem olarak kullanırsak aşırı derece ısıncak hem alet tehlıkeye gırce hmde pil de sıkıntı yaşıycaz....
  • Bugun İtibari ile vodafondan aldigim 16 gb kullanmaya basladim sebekede falan sorun yok hersey cok güzel..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.