Şimdi Ara

Çözüm Bulalım: iPhone4 Turkcell'denmi, Vodafone'danmı yada Kontratsızmı alınır? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
0
Favori
10.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • memleket neresı patron:) ben izmirliyim:)
  • Osmaniye karakurtlar iletişim vodafone 1550 tl ye almayı düşünüyorum kontratsız 2 gün icinde ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

quote:

Orijinalden alıntı: Canka1
    Hic Vodafone 99x18 + 250TL ye IP4 16GB alan varmi?

Bunu bende merak ediyorum..

yari aldim sayilir=)
    turkcell hattimi vodafonea tasidigim icin numara tasinana kadar teslim etmiyorlar odeme de yapmadim adima ayirdilar 32 kblik bir sim verdiler
    numara tasima gerceklestiginde odemeyi yapip alacagim o esnada da mikrosimi verecekler

6 aylik 250tl uzeri fatura istemiyorlar mi? Odemeyi nasil yapacaksiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR
    arkadaslar ben cihazımı bu gun aldım. 99*18+250 tl olan paketı aldım.. hattım 5 aylık oldugu ıcın mecbur kredı kartımla aldım..onuda soyle yaptılar.. 99 tl içinden 30 tl cıkardılar kalan 69*12=828 tl yı kredı kartımdan 12 taksıt cektıler.. birde ayrıca 250 tl kredı kartımdan cektırdım.. 12 ay faturam 30 tl gelecekmıs..12 aydan sonra 99 tl. yani 99 tl içinde hem fatura hemde bedeli hemde cihaz bedeli var. oyuzden sadece cihaz bedelinin (69tl) *12 olarak alıyorlar vede 250 tl..bu kafayla acıklayabıldıysem ne mutlu:)

Isde bu sabahtan beri bunu millet soruo merak ediodu kimisi yok dedi kimisi var.. Sayende konu kapandi....
  • quote:

memleket neresı patron:) ben izmirliyim:)

antalya :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

quote:

quote:

Hic Vodafone 99x18 + 250TL ye IP4 16GB alan varmi?

Bunu bende merak ediyorum..

yari aldim sayilir=)
    turkcell hattimi vodafonea tasidigim icin numara tasinana kadar teslim etmiyorlar odeme de yapmadim adima ayirdilar 32 kblik bir sim verdiler
    numara tasima gerceklestiginde odemeyi yapip alacagim o esnada da mikrosimi verecekler

6 aylik 250tl uzeri fatura istemiyorlar mi? Odemeyi nasil yapacaksiniz?

sabit belge istiyorlar tabi ki telefon elektrik su faturasi gibi benim 12 yillik yadigar turkcellin faturasini verdim
    kampanya esaslarinda yazdigi gibi 12 aylik fatura bedelini kredi kartindan odemek zorundasin ben de oyle yapacagim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nordmende
    arkadaşlar ben de electro world den alacağım fakat sanırım şu an için hiç bi elektro world mağazasında stoğu kalmamış. yarın gelir mi acaba ve gelirse hangi şubesine gelir? cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Bakirkoy cappacity elecktro worlde gelir.. Orasi baya buyuk..

hmm, yarın bi gidip bakayım. bugün gaziosmanpaşa elektro world e gittim baktım fakat kalmadı dediler halbuki orasıda baya büyüktü :) sanırım büyüklükle pek alakası yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Bende Avea 657Dk. Heryöne Kamu(35TL) tarifesindeyim ve faturam aylık 40TL.yi geçmiyor. Benim düşüncem şöyle:
    VODAFONE:
    CepKAMU1000e geçiş: HerYöne 1000Dk.---------40TL
    CepNET Sınırsız İnternet---------------------------- 8TL
    50lik mesaj paketi----------------------------------- 3TL
    ve tabiki
    IPHONE4 16GB.--------------------------------------1590/10 taksit

Bu şekilde alınca 18 ay sonunda toplam 40+8+3=51TLx18=918TL
    Iphone4 bedeli 1590+918=2508TL

Aylık fiyat 139TL.ye geliyor.
    Bu kadar uğraşacağına aylık 10TL için Vodafone 149luk tarife alıp olayı kapatabilirim. Bu da mantıklı olmasına rağmen istemeyişimin tek nedeni kendimi 18 ay tek tarifeye bağlamamak

quote:

Orijinalden alıntı: serbay_ozturk

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: serbay_ozturk

Valla yaklaşık yarım saattir başlıkları geziyorum, her arkadaş kendine göre bir hesaplama yapmış, kafam kazan gibi oldu...

Arkadaşlar sorum basit olacak, yardımcı olursanız sevinirim;

Turkcell Kamu tarifesindeyim,

Sizce Vodafone'dan mı Turkcell'den mi ve kontratlı mı yoksa kontratsız mı ip4 almalıyım, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

Aylık ceo telefonu faturam 50TL yi geçmez dersen kontratsız al.
    120TL yi geçmez dersen Voda al
    180TL yi geçmez dersen TCELL al
    200 TL yi sollarım dersen ne alırsan al...

Yardımcı olan/olacak arkadaşlara teşekkürler.
    Aslında belirtmeyi de unuttum, peşin de alabilirim. Cihazın parasını daha önceden ayırmıştım. :)
    Aylık faturam 36 - 38 arası. Ama bu telefonu alacaklar için internet mutlaka gerekli. O nedenle tarifemi de hattımı da değiştirebilirim. Kontratsız alıp, internet paketi de alabilme alternatifini de kullanabilirim.

süper yazmışsın. aynen önümdeki karalama kağıdına çıkardığım hesap =)
    ve fakat şunu atlamışsın.149X18 kontratlı alırsak her yöne 750 dk. oysa kontratsız alıp yazdığın kombinasyonu yaparsak her yöne 1000 dk + voda ve sabit hatlar limitsiz. o yüzden kesinlikle kontratsız + yazdığın kombinasyon.
  • quote:

quote:

arkadaslar ben cihazımı bu gun aldım. 99*18+250 tl olan paketı aldım.. hattım 5 aylık oldugu ıcın mecbur kredı kartımla aldım..onuda soyle yaptılar.. 99 tl içinden 30 tl cıkardılar kalan 69*12=828 tl yı kredı kartımdan 12 taksıt cektıler.. birde ayrıca 250 tl kredı kartımdan cektırdım.. 12 ay faturam 30 tl gelecekmıs..12 aydan sonra 99 tl. yani 99 tl içinde hem fatura hemde bedeli hemde cihaz bedeli var. oyuzden sadece cihaz bedelinin (69tl) *12 olarak alıyorlar vede 250 tl..bu kafayla acıklayabıldıysem ne mutlu:)

Isde bu sabahtan beri bunu millet soruo merak ediodu kimisi yok dedi kimisi var.. Sayende konu kapandi....

Tam aradigim aciklama, tesekkurler :)
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ben de electro world den alacağım fakat sanırım şu an için hiç bi elektro world mağazasında stoğu kalmamış. yarın gelir mi acaba ve gelirse hangi şubesine gelir? cevabınız için şimdiden teşekkürler.

hmm, yarın bi gidip bakayım. bugün gaziosmanpaşa elektro world e gittim baktım fakat kalmadı dediler halbuki orasıda baya büyüktü :) sanırım büyüklükle pek alakası yok :)

Internetten telefonlarini bul tek tek ara.. Bosuna yorulma..
  • Bu gun burdur vodafone dan aldim, 1620 ye 10 taksit vade farksiz, sim kilit yok , turkcell sim kartimi telefoncuda kestirmistim taktim kullanmaya basladim , telefonlar 4.0.2 versiyon , 99 luk paket 3gs icinmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure
    Bu gun burdur vodafone dan aldim, 1620 ye 10 taksit vade farksiz, sim kilit yok , turkcell sim kartimi telefoncuda kestirmistim taktim kullanmaya basladim , telefonlar 4.0.2 versiyon , 99 luk paket 3gs icinmis

99 luk paketi az once 2 arkadas almis yukarda yaziyor... Iphone 4 icinde gecerli..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

electro world un sitesinde şubelerinin telefonları yazmıyor... genel merkezin teli var orayıda aradığımda hangi şubede ne kadar stoğu olduğu hakkında bi bilgilerinin olmadığını öğrendim
  • Dostum telefon 4.02 ama sim kilit yok Dimi ? Peki veriyonu sorunsuzca 4.1e yukseltebiliyor musun?
  • Ben Muğla'da Oturuyorum.Telefon Eylül Sonu Gelecek Fiyatinida 2000 TL Civari Bekliyoruz Dediler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

electro world un sitesinde şubelerinin telefonları yazmıyor... genel merkezin teli var orayıda aradığımda hangi şubede ne kadar stoğu olduğu hakkında bi bilgilerinin olmadığını öğrendim

Google da bi arat cikabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetjanx
    Dostum telefon 4.02 ama sim kilit yok Dimi ? Peki veriyonu sorunsuzca 4.1e yukseltebiliyor musun?

Sorunsuzca yuklersin 4.1 e..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy
    Ben Muğla'da Oturuyorum.Telefon Eylül Sonu Gelecek Fiyatinida 2000 TL Civari Bekliyoruz Dediler.

Ne adamlara bayilik veriolar yav.. Dunyadan bi haber..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Google da bi arat cikabilir...

maalesef :( sadece müşteri hizmetleri numarası var yani genel merkez numarası.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetjanx
    Dostum telefon 4.02 ama sim kilit yok Dimi ? Peki veriyonu sorunsuzca 4.1e yukseltebiliyor musun?

Sorunsuzca yuklersin 4.1 e..

Saolasın yusuf hoccam bir iki sorum daha olacak.
    -Ben astorie electroworldden alacağım 2.partide 10.sıradayım acaba buranın garntisini hangi firma saglıyor teleservice mi eger oyleyse nasıl bir firmadır turkcell ve vodafone kontratsız satmıyoruz dio burda
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.